Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Zamisao je da nabavim neko drugo ofucano koje nije steta probusiti, da trajno usrafim kofer za njega i po potrebi stavljam svoje samo na kljuc ili to sa sve pricvrcenim koferom :)

megaidiot

a da nadjes polovni nosac kofera? cenim da nece biti znacajno skuplje od sedista, a onda imas i kofer i sediste, kao sav normalan svet.

Glava Dole

Ma nije problem nosac, usrafio bih ga ja i trajno, ali necu da pravim nikakve dodatne nosace za motor... hocu klik/klak sistem... kljuc - kofer tu. Opet kljuc-normalno sediste tu, bez ikakvih dodatnih nosaca, srafljenja i sta ti vec ja znam... dakle samo na kljuc koji pali i motor varijanta ko sad/varijanta sa koferom po potrebi :)

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 12 Jul, 2017, 22:21
dakle samo na kljuc koji pali i motor varijanta ko sad/varijanta sa koferom po potrebi :)
bas me zanima kako ce to da ispade, odnosno ne valja da ispadne, kako ce da izgleda.
a kako ce da bude ista brava na tvom sadsnjem sedistu i polovnom sedistu i za kontakt?

Glava Dole

Mehanizam je vec na motoru, sediste ima samo jezicak, skidaju se i vozacevo i suvozacevo samo kljucem za paljenje :) Interesuje i mene, jos razmisljam kako to da izvedem i na sta ce da lici :) Nego ne mogu da nadjem sediste, zvao sam jednog koji ima brdo delova za FZR, pita koja verzija i bas za moj nema... bem ti baksuza... kad bih nasao nesto za 10ak, pa slobodno moze da bude i raseceno i ofucano i ispucano i bilo sta, svakako ce preko ploca kofera i kofer... ihhh...

goranvojska

Citat: Milos96 poslato 13 Jul, 2017, 00:55
Mehanizam je vec na motoru, sediste ima samo jezicak, skidaju se i vozacevo i suvozacevo samo kljucem za paljenje :) Interesuje i mene, jos razmisljam kako to da izvedem i na sta ce da lici :) Nego ne mogu da nadjem sediste, zvao sam jednog koji ima brdo delova za FZR, pita koja verzija i bas za moj nema... bem ti baksuza... kad bih nasao nesto za 10ak, pa slobodno moze da bude i raseceno i ofucano i ispucano i bilo sta, svakako ce preko ploca kofera i kofer... ihhh...
ne pocinji molim te.opet ce da odu 20 strana.izkomplikovace se do bola.

Kostić


Lazic


UFF

gif za plasiti malu decu

Kostić

propo sa spustopizda u ¹umi pa se izmuæko, moro sam da ovekoveèim jebiga

Kostić


Hurricane

Daj bre neku iz voznje, zajebi ovo poziranje

Kostić


Lazic

I nije ¹pric odlet'o... ;D Al' kako radi... :o

ЯЭВОЛУТИОН

dakle nisam znao da je taj model imao injection
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Jel ovo barba na barci... Injection barci? Tako se cuje, samo galebovi fale  [rofl]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic

Zvuèi kao da æe svakog èasa da majka... :o ;D

Hurricane

jeste, ali pali na prvi gur na keca..


i onda ka¾u kawasaki ne valja



jamaha FZR umrela nije htela da sastavi zbog par mikrona lufta u ventilima, navodno, ja i dalje mislim da je bilo do struje..


ovom svaki klip ide na svoju stranu ali dva tri koraka i vruuum

Lazic

Krawasaki je to... :D

Glava Dole

Otkad sam skinuo glavu struja meni vise ne treba :)