Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2017, 19:03
Ne pratite na èasu... ;D

Spavaci iz zadnje klupe...  [rofl]

goranvojska

JA SVE MISLIO YAJEBANCIJA.
PA CESTITKE ZA MAMU PRVO PA ONDA ZA DEDU.

Kostić

æao dnevnièe. di¹a na osiguranje potpiso, pare legle, nije ne¹to besno, al nije ni mnogo tesno. dejan je izjavio ne¹to, ¹to nisam oèekivao, ne znam dal smem da ka¾em, al èoek neæe svoj deo, tj neæe ono ¹to mu pripada. tra¾i mnogo mnogo manje. ne znam ¹ta da ka¾em, osim ne mogu da verujem. èovek je ispao mnogo veæi drug nego neko koga poznajem ceo ¾ivot. èak me i sramota...

sdruge strane, sutra sti¾e far sa nosaèem, ostalo èim iskopam oglase i prodavnice. tjorava koka sutra ima nove polovne oèi ;D [yahoo]

Lazic

Sa¾alio se na starca foèu od hiljadu leta... ;D

Andreja

Kosta, hvala ¹to si me izvukao iz kuæe juèe, zaginuo sam do èetiri :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

Citat: mrle poslato 14 Februar, 2017, 09:42
javi se u Autobiro kod Dejana Paripoviæa, onodmah uradi procenu, slika i sve je od tada njegov posao. Meni ga Joker preporuèio. Naplatio sam motor 98.000, jaknu 10.000, kacigu 10.000, rukavice 2.000, pojas?! 2.000... njegovo je be¹e 17%.

Lazic

Nije ni èudo ¹to je naplatio pojas, deb'o si... ;D

mrle

Citat: kosta66 poslato 12 Maj, 2017, 21:47
æao dnevnièe. di¹a na osiguranje potpiso, pare legle, nije ne¹to besno, al nije ni mnogo tesno. dejan je izjavio ne¹to, ¹to nisam oèekivao, ne znam dal smem da ka¾em, al èoek neæe svoj deo, tj neæe ono ¹to mu pripada. tra¾i mnogo mnogo manje. ne znam ¹ta da ka¾em, osim ne mogu da verujem. èovek je ispao mnogo veæi drug nego neko koga poznajem ceo ¾ivot. èak me i sramota...

sdruge strane, sutra sti¾e far sa nosaèem, ostalo èim iskopam oglase i prodavnice. tjorava koka sutra ima nove polovne oèi ;D [yahoo]

zbog ovoga sam citirao samog sebe

Lazic

Jasno nam bre...  ;D

Glava Dole

Nego, mrle... ja 'tedo da te pitam... sto si citirao samog sebe? ;D [rofl]

mrle

Citat: Milos96 poslato 13 Maj, 2017, 01:24
Nego, mrle... ja 'tedo da te pitam... sto si citirao samog sebe? ;D [rofl]
Lazic je ukapirao, ti nisi...

ovde si ti u provlemu...

Glava Dole

Jesam, sprdam se, video sam i lazicev odgovor i pre nego sto sam napisao... ironija na bespotrebno objasnjenje :)

FANTOM

Nego mene interesuje sada sto ne proda ovo i uzme ceo Zeleni ima za 900e ako sam dobro video na oglasima. Ili ovo ne moze da proda , za neke pristojne novce pa ce da opravlja da kao mehanicki bude ok ?

Hattrick

A realno moze da uzme i ZXR 1100 sa trka sa svetskog samiponata koji je imao karbonski oklop pre toga, za 6 glava, i da ga boli kita za sve.  :)

Kostić

#474
æu opravim. da dam d¾aba neæu. mehanika nije greda, ima delova. plastike neæu da skidam, nek stoje vako, ne smeta. da golim u bunsek parti nisam izgoreo po glavi. jedino me zanima, dal æu moæi da registrujem, ako ne budem mogo onda sam u kurcu. ja ne vozim neregistrovano. ako mo¾e ona super

Kostić

Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2017, 22:58
Kosta, hvala ¹to si me izvukao iz kuæe juèe, zaginuo sam do èetiri :D

;D

Gavrolini

A sto ne bi mogao da registrujes?  Stvarno mislim da je svaki dinar ulozen u to djubre , bacen dinar. Aj jednom u zivotu nemoj se praviti pametan (jer ocigledno nisi) i uradi kako je racionalno. Jer ulupaces 200-300 u tu skolopociju a ona i dalje nece vredeti 500e i nece liciti ni na sta. Prodaji za koliko mozes i dodaj to sto si dobio i kupi citav i kompletan motor.

Kostić

nemam dovoljno para da dodam. povraæao sam dugove. bolje da ulupam u njega, nego da za pare koje dobijem, ne mogu da kupim usrani tomos.... a kolko vredi, ne me smara. al vredi vi¹e od tomosa...

Lazic

A da naplati¹ onu drugu ¹tetu neæe¹ jer si po¹ten... [facepalm]

Kostić

da naplatim povrede? ;D al nije ih bilo, osim ¹to sam ogrebo jaknu i slupo kacigu ;D ma jok bre