Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne vredjaj apenca. Jos ako je klip 42 elko , odro bi kravu kao svinja mastan dzak

lord_oblivion

Ma opu¹teno bi ti nas sve odr'o na nasipu   [rofl]

I da, APN6 dide 65 a tro¹i manje, prema tome bolji je od te tvoje kante  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 26 April, 2017, 14:46
i dalje ne kapiram ;D

nego, nisam zalivadio rupu, nego pe¹es le¾eèih planina, negde na mirijevskom bulevaru i po vi¹njici, sad sam se setio. i¹li markiæ i ja do vi¹njice ne¹to. kad smo se vraæali, oti¹li u slance i veliko selo, kad tamo puf - kraj puta. ima samo off i dunav ;D posle opet te le¾eæe planine. kapiram da kavasaki ne voli 60 - 80 preko toga, pa prokrvario ;D
Moj Kawasaki se ne buni ni sa 120 tuda... ;D Inaèe, tim offom posle je krajolik savr¹en, terao sam tuda par kilometara sportsku Omegu... ;D Samo mi je stradala jedna gumica balans ¹tangle, mada je zvuèalo kao da se raspada trap... ;D

Da, jeb'o te, zmaj je u tom trenutku imao 11111 poruka, ¹'a ti nije jasno... :D

UFF

moram da angazujem nekog da modifikuje forum da napravimo novu grupu clanova u kojoj su oni koji ne mogu da napisu vise od 10 poruka za 24 jer defitivno imamo kandidata

DebeliZmaj

Placanje u caju i kolacicima ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ako pomno¾i¹ tvoj ili laziæev 'sta¾' sa brojem napisanih poruka, ispa¹æe vi¹e od 10 dnevno.

6170 podeli na tri puta po 365, pa to saberi na kolko izaðe, ne ide mi digirton, zalio sam ga kokakolom.

megaidiot

Citat: UFF poslato 26 April, 2017, 23:38
moram da angazujem nekog da modifikuje forum da napravimo novu grupu clanova u kojoj su oni koji ne mogu da napisu vise od 10 poruka za 24 jer defitivno imamo kandidata
skvibomani

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/12/28/10/2FA49C5500000578-3376086-Taunting_Vojislav_e_elj_61_on_release_awaiting_his_verdict_in_a_-m-34_1451299809387.jpg

Kostić

nisi mogo bolju sliku da mi turi¹ u penziju. ovaj mi je svesrdno - pravno pomogo da za pokradene pare od deèijeg dodatka dobijem obveznice, za koje sam mogao da kupim detetu najskuplji kineski bicikl na svetu u jednoj prodavnici negde u obrenovcu. moje dete je bilo sreæno. nije znalo cenu.... mo¾da bi mu poso mesara bolje lego...

da poni¹tim negacije bolim vibracijama - limunada je piæe za sve pare


megaidiot

primi moje duboko i iskreno izvinjenje.

al on mi je prva asocijacija kad neko pomene skribomane, jednom sam usao u prostorije u zemunu i video zid njegovih "knjiga", usro se i pobegao nazad u stvarnost...

Lazic


Kostić

Господо Мото Манијаци, да вам добри Бог (ЧИТАЈ ПРИРОДА) подари, да сви имате једног дана, чему да се радујете!  Да сте ми живи и здрави и пијани ко ја, још  СТО ГОДИНА!  пијани возили, пијани се веселили, никад ником ништа нажао учинили.  Јер сте мудри и најгори Манијаци! [cheers] [flashing]



Kostić

Citat: megaidiot poslato 27 April, 2017, 13:19
primi moje duboko i iskreno izvinjenje.

al on mi je prva asocijacija kad neko pomene skribomane, jednom sam usao u prostorije u zemunu i video zid njegovih "knjiga", usro se i pobegao nazad u stvarnost...

ma biæe¹ ti dobar manijak, ako opstane¹ u ovoj ludnici ;D

Kostić

bajdvej, radovao nam se na¹ drug Goran, radovo se na¹ drug Dragan, raduje se i najgori. radovali se svi da bogda, kad doðe vreme!

rboban

CESTITAM KOLEEE
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Cestitam stara kajlo

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Cestitam bata Kole, nek je unuce zivo i zdravo 100 godina.  :-*

Lazic

Jo¹ pre neki dan, ¹ta ste se sad popalili... ;D

Hattrick

Sad iskocila tema :D

Lazic

Ne pratite na èasu... ;D