Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#500
turio far i nosaè  [yahoo] ;D

[watching]

naruèio jedan prednji disk, osovinu zadnjeg toèka sa navrtkom i zatezaè  [yahoo]

[watching] ;D

Kostić

#501
prednji ¹tapovi 40 e plus 1000 din po¹tarina. ¹ipka i nosaè fudastera 20 e plus po¹tarina. far sa nosaèem 20 e plus po¹tarina. lanèanik (pogre¹an) 20 e. lanèanik (nov) 3500 din plus 500 din dostava. zadnje ploèice 1000 din plus dostava. prednji disk (jedan) 15 e, osovina zadnjeg toèka i zatezaè 10 e plus dostava (oko 500 din). le¾aj lanèanika oko 500 din. zadnji ram ima neko, tra¾i 2000 din, nisam zvao da pitam. to bi bilo plus tri crvene. plus koliko para za prednje ploèice i zadnju gumu (polovnu)

za te pare, motor siguran, bezbedan, ispravan. dodu¹e i dalje izgleda kao da je ispao iz kamiona, al opu¹teno siguran na full trotle  ;D

plastike u njegovoj kolor ¹emi neæu ni da kupujem, mada bi kupio komplet za neke normalne pare, al nema ih u originalu mnogo, a i boli me kurac i ovako je original, pa nek je i vezan ¾icom, a neæu da ih skinem, da bude ru¾an ko strit kurac kafitj...

registrujem i vozim se. za¹to bi ga dao za siæu, dodao mnogo, da bi imao isti, ali lep? plus jebada oko ugovora, idi pet puta u drugi grad, porez, opet nove tablice, kurac palac. pa nisam lud, nisam optereæen sapunom i èetkicom... i rizlomi natakari sme¹noæama...

ono, jes da ne mogu da ga prodam, al ono ¹to sam dobio ga pokriva sa sve platikama, ako po¾elim da ih kupim, tj naðem komplet sa neke normalne pare

megaidiot

danas samo lepe vesti. :D
i ram si nasao za 2000, dojaja!

jebes plastike, takav custom rucni rad nema niko. :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

obzirom da ne mogu da ga prodam, zadnji ram neæu ni da menjam. ne smeta. osim ¹to nema fudaster, al imam stari, zavariæu ga ili ve¾em ¾icom ;D

gume imam dve super ko nove prednje, nem zadnju ;D

lord_oblivion

Zadnja ti ni ne treba.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

ne treba mi ako ovu vozim na 1, da legne malo ¹ire. ako je vozim na 2.9, brrrrrrrrrrrr, ne bi se mnogo igrao ;D

lord_oblivion

To ti ka¾em  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Kostić

zvaæe mnogo ispod bar 2.6, 2.9 bolje dr¾i u krivini. bilo mi 0.6, umalo ispo u raskrsnici pa sam je dopumpao na 2.9, kreno a ono ¹lajfarica za sve pare. a bila je kul guma ;D

Kostić

ðes dnevnike kuæo stara pra¹njava. sipo ulje na lanac, nisam ¹tedeo, sipo tri litre benzina, nisam ¹tedeo, proverio hidrauliku kvaèila (nem ¹pijunku pa moram manualno) sve ok, ima, radi. juri¹ na pijac po bakaluk!

https://www.youtube.com/watch?v=VyGfzEfSgaA&feature=youtu.be

UFF

kosta ko te to tetovirao po desnoj saci?

neko dete? :D

si bio drogiran ili u komi dok se to desavalo?

Kostić

idi zalivaj travnjak zeleni zube ;D




ZXR750H1 - æale


 [klanjam_se] [klanjam_se] [srce] ;D

eclipse4

Citat: UFF poslato 07 Jul, 2017, 01:16
kosta ko te to tetovirao po desnoj saci?

neko dete? :D

si bio drogiran ili u komi dok se to desavalo?

Sto ga namerno izazivas da pise kad je tekao da nece vise da pise.
Pokvario si mu cilj,pogazio rec jebi ga

Kostić

jel vidi¹? a taliban je lepo reko, ako lanem - najveæa sisa.

znaèi

kooole si sa! tu du dudu dududu, koooole si sa! tu du du dudu du :)

zeleni zube, sram te bilo

arheologe, ja da sam na tvom mestu, oti¹o bi da tro¹im one nove gume, bolo bi me kurac za ko ¹ta pi¹e po forumu :D


dobar je hajneken sa petokrakom  :o


UFF

umetnik koji te tetovirao imao epilepticni napad u vreme rada? :D

Kostić

aha :)

seoska jurnjava po prodavnicama  [motor]


goranvojska

ma kole pobedio si bre.

Glava Dole

E bas tako ja ocu da nabudzim kofer... samo ne mogu da nadjem neko sediste koje nije steta izbusiti...

megaidiot

a sto da busis?