Glavni meni

06. MotoGP - Mugello Gran Premio d'Italia

Započeo Hohštapler, 19 Maj, 2016, 11:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Ne volim Lorenca,zbog kuknjave vecite,kao kalimero je,to je nepravda..itd. Ali svaka mu cast na zavrsnici danas pokazao je konacno srce.  Steta sto je Rosi morao da odustane,bilo bi "klanje" na kraju 100% .
I became a beast to rid myself the pain of being a man

yamahar6dejan

Steta stvarno za dedu,da nije imao peh verovatno bi gledali najzanimljiviju trku ove sezone

mali_zmaj

Al za dvajs canata ga je uzeo..,extra zavrsnica..,e koje sranje sto se tice Rosija..,peh  teski..
jin-jang

eclipse4

e pa nakon sto je rosiju produvao motor,nikad vise u svom zivotu nisam navijao za markeza

[rofl]

stilgar


nista gore nije moglo da mu se desi steta sto nije vozio do kraja.

Hohštapler

...u celoj ovoj prièi meni je najdra¾e ¹to je Janonne napu¹io kurcem Dovija ;)
Cele sezone je bolji, konstantniji, daleko br¾i, imao je samo onaj jedan incident u Argentini kad je pokazao da je pravi ¹ampion - uvek do kraja, a ovi mu dali korpu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Meni se pak cini da je dovi mnogo da kazem disciplinovaniji vozac od njega.

Hohštapler

Nije ovo tenis, ovo je sport za mu¹karce. Eto im ga Dovi, ni u hondi nije pokazao ni¹ta, tek tu neæe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 08:34
...u celoj ovoj prièi meni je najdra¾e ¹to je Janonne napu¹io kurcem Dovija ;)
Cele sezone je bolji, konstantniji, daleko br¾i, imao je samo onaj jedan incident u Argentini kad je pokazao da je pravi ¹ampion - uvek do kraja, a ovi mu dali korpu...
Pa Dovi je dobio poruku da je losiji jer ostaje u Dukcu. Znaci sledece sezone ce definitivno biti #2 kad dodje Lorenco. Iannone ce najverovatnije otici u tim gde ce biti numero uno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Èekaj,  dogodine su on i Aegeter u suzukiju?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

sta fali ovoj temi ?
Ahaaaa!
setio sam se ..

pa fale komentari onih silnih Rosijevaca , ili ti mojih drugara VR46 ,Eclipsea ,  a i Huricanea .. zatim , brdo jos necijih komentara...

gde ste drugari ? niste videli temu ili nemate komentar ?

sta bi ?

ajde , nije valjda doslo dotle da nam Kole ovde komentarise GP , a do juce nije znao da GP postoji , dok mu nisam jednom rekao kad me zvao na voznju , ja mu rekoh "idem da gledam trku" ,a on zgranuto "kakvu bre trku?!?!?"   

tako drugari , tako , ajde javite se ...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

PS - setih se sad dok sam pisao ovo iznad ...

jednom se ja vracam od nekud i prolazim pored Koletove zgrade .. Kole taman dosao od neke voznje i on ... popeo se na trotoar i , kako je dao desni zmigavac kad se iskljucivao iz saobracaja , sad gura prekidac u levo .. naravno , pretera u guranju , pa se pali levi zmigavac ... sa onim drljavim rukavicama opet gura desno , kad ne lezi vraze , pali se desni zmigavac ( ne moze da ga usteluje da pogodi sredinu ... )  

ja posmatram budalu 10 min i pitam ga : "a sta to pokusavas Kole?"

a on meni odgovara : "pa da ugasim ovajh jebeni zmigavac"  sad vec ljutito...

ja sidjem s motora i pokazem mu da se migavac gasi pritiskom prekidaca "unutra" a ne vracanjem levo ili desno ...

i dan danas se secam tog ozarenog pogleda i "NE SERIIIII"  ... coveku samj otkrio Ameriku !!!

eto ... i danas taj Kole jebivetar meni kaze "kad sam ja vozio motore ti nisi bio ni u mudima"   ...

e moj Kole , kad sam ja gasio zmigavce na Yamahi , ti nisi znao gde su zmigavci na motorima ...

jebala te yamaha i minusi i rosi isveupickumaterinu  

hahahahhahahaha

eclipse4

Citat: Darko poslato 23 Maj, 2016, 20:25
sta fali ovoj temi ?
Ahaaaa!
setio sam se ..

pa fale komentari onih silnih Rosijevaca , ili ti mojih drugara VR46 ,Eclipsea ,  a i Huricanea .. zatim , brdo jos necijih komentara...

gde ste drugari ? niste videli temu ili nemate komentar ?


sta bi ?

ajde , nije valjda doslo dotle da nam Kole ovde komentarise GP , a do juce nije znao da GP postoji , dok mu nisam jednom rekao kad me zvao na voznju , ja mu rekoh "idem da gledam trku" ,a on zgranuto "kakvu bre trku?!?!?"  

tako drugari , tako , ajde javite se ...

dare sta da komentarisem,nije pao,nije zavrsio peti,nije se zalio da mu pala unutrasnjost kacige,nije se zalio da mu maglio vizir......jednostavno je otisla masina i to je to....
nema sta da se komentarise....na zalost....

borbenost se videla i do kraja bi ga uzeo 1000% jer je vozio odlicno....(sad bas i nisam vidovita zorka,al poznaje stazu sigurno bolje nego ostali i zna svaku caku gde je moze da ga preuzme,a verovatno je najbolje ostavio za zadnja dva tri kruga)

verujem i da je isao na foru "guranja" ne bi li mozda ovaj vozio jos agresivnije i napravio gresku i pao pa da nema poene.....
mislim da je rosi jedini koji ume da trpi i da se nosi sa porazom (kako god i da se jede iznutra,naucio je kako da se ponasa u medijima i ostavi pozitivan utisak).....jednostavno je takav.....sta god da uradi obicno niko ne kaze "jebem ti mater glupu" ili "vidi majmuna" jer znaju da je pravi profesionalac.....

cek polako...nista jos nije gotovo...a i kad bude bilo,videcemo kada ce ga ovi misevi sustici u pobedama itd....
najvise bi vole da bar jos 10 godina vozi u motogp ;)

srbac

Lorenco pobedio, Lorenco dao jako lep komentar na trku.... niko da ga pohvali...
Bice ovo dobra sezona.... sada prva trojica imaju po jednu trku manje---
Verovatno ce za sledecu sezonu da dorna smisli nesto, ne bi li Honda opet imala neku prednost.....
®ao mi je ¹to je dedi rikno motor, bilo bi jo¹ zanimljivije....

VR 46

Citat: Darko poslato 23 Maj, 2016, 20:25
sta fali ovoj temi ?
Ahaaaa!
setio sam se ..

pa fale komentari onih silnih Rosijevaca , ili ti mojih drugara VR46 ,Eclipsea ,  a i Huricanea .. zatim , brdo jos necijih komentara...

gde ste drugari ? niste videli temu ili nemate komentar ?

sta bi ?

ajde , nije valjda doslo dotle da nam Kole ovde komentarise GP , a do juce nije znao da GP postoji , dok mu nisam jednom rekao kad me zvao na voznju , ja mu rekoh "idem da gledam trku" ,a on zgranuto "kakvu bre trku?!?!?"   

tako drugari , tako , ajde javite se ...
Као што рече Еклипсе,једноставно Роси није имао среће,поуздана Јамаха је отказала,ако си гледао трку видео си да је Роси итекако био конкурентан,био му је на репу нон стоп,да му није рикнуо агрегат било би цепање до краја.Али и у поразу се познају прави људи,није кукао,није плакао,јебига срања се дешавају.Кад се то десило изашао сам из куће и нисам трку одгледао до краја.Скинућу трку па ћу одгледати опет..Као што сам ти рекао не могу никад похвалити Лоренца јер је љига,много он мора да уради добрих ствари и да покаже да је човек па тек онда могу да га похвалим.
Twist of wrist!

Darko

Salim se bre , ne primajte se...

Odgledaj obavezno , zadnjih par krugova je lepo jurcanje

makinjo

Citat: srbac poslato 23 Maj, 2016, 23:11
Lorenco pobedio, Lorenco dao jako lep komentar na trku.... niko da ga pohvali...
Bice ovo dobra sezona.... sada prva trojica imaju po jednu trku manje---
Verovatno ce za sledecu sezonu da dorna smisli nesto, ne bi li Honda opet imala neku prednost.....
®ao mi je ¹to je dedi rikno motor, bilo bi jo¹ zanimljivije....
Naravno da je dao lepu izjavu ljiga kada je pobedio.
Ne daje bas lepe izjave kada izgubi. Samo izgovore.
Lako je moglo i njemu da se desi ovo sa masinom.....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

srbac

Izjavio je   " radujem se neoèekivanoj pobedi" .
Èak i kada èovek odvozi besprekorno i pirizna da nije oèekivao pobedu, vama i to ne valja !
Kriv je ¹to uspeva da osvaja ¹ampionske titule u pogre¹no vreme... najbolje da prestane da vozi da bi deda osvojio i tu 10.  titilu !

DebeliZmaj

citam i smesno koliko
zuchi se izlije ovde a
bzvz .. sta i bilo kad
bi bilo ... nekad deda
pobedi nekad ne :)
sad ce makar peva .. ej gori krilo, to jest pola mog mooootoooraaaa...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell