Glavni meni

06. MotoGP - Mugello Gran Premio d'Italia

Započeo Hohštapler, 19 Maj, 2016, 11:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Darko


zVuk

ono treba da s' gleda.....sjajna trka od pocetka do kraja.....misim moto3....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

misa-pei

Neprepricljivo :D :D :D.
Ne shvatam kako mogu ljudi da sa potcenjivanjem govore o moto3 i 2. Gledaju samo gp, oni su najbolji. A prave trke su zapravo moto3. Dvojka ume da bude ponekad dosadna, kao i gp. Ali trojke nikada.
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

©teta ¹to prekido¹e dvojku. Bila odlièna trka!

stilgar

Citat: misa-pei poslato 22 Maj, 2016, 13:10
Neprepricljivo :D :D :D.
Ne shvatam kako mogu ljudi da sa potcenjivanjem govore o moto3 i 2. Gledaju samo gp, oni su najbolji. A prave trke su zapravo moto3. Dvojka ume da bude ponekad dosadna, kao i gp. Ali trojke nikada.
a najlepse od svega kad odu u padok posle trke i krenu da skidaju kacige, a ono deca, srednjoskolci, koji ne mogu da sakriju emocije, euforicni, radost do neba :) Diganantonio seta protezu :) Najbolji su :)
steta za Fenatija za njega sam navijao.

Darko

Auuu a kakav curkus tek na moto 2... Ja odsad gledam samo 3 i 2 ... Jebo GP  :)

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Maj, 2016, 19:37
@mik
i to se desava vec par decenija....mislim da Rossi ispusta neki klizavi gas iza sebe.....gibernau, biaggi, stoner.....neki su padali i u proslov veku...

Sve je to lepo !  [neampojma]

Medjutim, kad kazem da curi onda sigurno curi  :(, jer ne bi' ja sebi dozvolio da tvrdim da curi a da pri tom stvarno ne curi  [neampojma].
Eto, na primer, ko je danas gledao "Warm up" mogao je da vidi da i na Lorencovu Yamahu instaliraju istu opremu, samo jos nisu sve usaglasili i podesili. A ono sto osta za njim bilo je sve samo ne posno!  [neampojma]  :)

Darko

Zarko i Baldasari ... Kakva trka jebo tee ?!?!?

mi¹ko_kolo


Darko

Aj sad ste me zagolicali... Valjda ce neko ostaviti torent ...

Darko

Mozete svi da pljujete Lorenca koliko hocete , ali trenutno mogu svi da ga uvate za jaje ;) ko je gledao start sve mu je jasno

Kostić

produvala jamaha..... a kad je pa i bila motor... ha ha

stilgar

jaooooo, yasmina izduvala :) druga yasmina danas koja duva :) sreca pa sam kupio hondu :) moz samo regler da mi crkne :)

mi¹ko_kolo


Kostić

dobro je da dare ne gleda.... lupiæe ga srèka. slika godine, rosijeva jamaha sa oblakom dima iza... rosi, sine dedo, suzuki.... jedna reè : )

Kostić

Citat: stilgar poslato 22 Maj, 2016, 15:25
jaooooo, yasmina izduvala :) druga yasmina danas koja duva :) sreca pa sam kupio hondu :) moz samo regler da mi crkne :)

mo¾e i da proèuka ;D

stilgar

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2016, 15:28
Citat: stilgar poslato 22 Maj, 2016, 15:25
jaooooo, yasmina izduvala :) druga yasmina danas koja duva :) sreca pa sam kupio hondu :) moz samo regler da mi crkne :)

mo¾e i da proèuka ;D
al ne dimi :)

Darko

Gleda dare , gleda...

Ovi Rosijevci sto se sladise jutros sto je lorencu izduvao agregat , samo da ih pozdravim ;)

stilgar

kakva zavrsnica zamalo da izginu obojica, svaka cast.