Glavni meni

Kako krivudati - Moze Kawasaki ili bilo koji drugi motor

Započeo jakendza, 17 Maj, 2016, 21:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Gavrolini poslato 18 Maj, 2016, 21:19
Ne vidim cemu to jurcanje, svuda se moze stici i polako.

Moze al pitanje s kolikim merakom stizes tamo gde si krenuo :D

lord_oblivion

Danas sam poku¹ao polako da vozim kuæi. Disciplinovano, na momente èak 40 u krkljancu na autoputu (u stvari to vi¹e zbog marsovaca, dosadilo mi vi¹e da izmi¹ljam koje¹ta svaki put kad se dru¾imo zbog vo¾nje zaustavnom) ;D
I na Banjici mi izleti æurka iz stajaæe kolone i skroz me o'ladi, bilo je previ¹e blizu za moj ukus [djavo]  :D

Samo gas  [flashing]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

...i ja danas malo krivudao do Ralje i nazad, sam sa sobom i nicim izazvan..

Lazic


Gavrolini

Sta se smejes, pa tako je bre. Svi bi neka kolena da voze ,da luduju.  Polako bre, cemu to silovanje motora. Uzivajte u prirodi, vetar u kosi, ovo ono.

Glava Dole

Citat: Gavrolini poslato 19 Maj, 2016, 02:52
Sta se smejes, pa tako je bre. Svi bi neka kolena da voze ,da luduju.  Polako bre, cemu to silovanje motora. Uzivajte u prirodi, vetar u kosi, ovo ono.



Kostić

Citat: hurricane poslato 18 Maj, 2016, 22:25
...i ja danas malo krivudao do Ralje i nazad, sam sa sobom i nicim izazvan..

ja po ko zna koji put èitam naslov i razmi¹ljam, ¹ta je èovek teo da pita... pa najbolje krivudanje je kad se usvira¹ pa sw vozi¹. ko ja kad sam se vraæao iz topole sa neke ¾urke. krivudao sam za sve pare

BOKYBOY

Citat: Kalesin poslato 18 Maj, 2016, 20:56
Citat: BOKYBOY poslato 18 Maj, 2016, 15:51
Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2016, 15:45
za redovan saobraæaj nije preporuèljivo gledati moto d¾ipi, pa izigravati rosija.... pista je pista, saobraæaj je ne¹to drugo.

...e nasao se ko ce da mu kaze  :P ...ti si lud i kada ne gledas GP  [panic]
Reèe vozaè raketle... kostiæ je lud od kako se rodio.....mada ima nas ovde jo¹ takvih ludih...manje ili vi¹e...
..a ovaj ¹to postavi temu zbrisao ili gleda iz fotelje kako se rasplamsalo obja¹njavanje...

...pa i mi krivudasmo do Ralje pre neki dan...i bese do j... [yahoo]

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2016, 07:11
Citat: Kalesin poslato 18 Maj, 2016, 20:56
Citat: BOKYBOY poslato 18 Maj, 2016, 15:51
Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2016, 15:45
za redovan saobraæaj nije preporuèljivo gledati moto d¾ipi, pa izigravati rosija.... pista je pista, saobraæaj je ne¹to drugo.

...e nasao se ko ce da mu kaze  :P ...ti si lud i kada ne gledas GP  [panic]
Reèe vozaè raketle... kostiæ je lud od kako se rodio.....mada ima nas ovde jo¹ takvih ludih...manje ili vi¹e...
..a ovaj ¹to postavi temu zbrisao ili gleda iz fotelje kako se rasplamsalo obja¹njavanje...

...pa i mi krivudasmo do Ralje pre neki dan...i bese do j... [yahoo]

popili ste po jelen fre¹? ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 19 Maj, 2016, 07:27
Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2016, 07:11
Citat: Kalesin poslato 18 Maj, 2016, 20:56
Citat: BOKYBOY poslato 18 Maj, 2016, 15:51
Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2016, 15:45
za redovan saobraæaj nije preporuèljivo gledati moto d¾ipi, pa izigravati rosija.... pista je pista, saobraæaj je ne¹to drugo.
popili ste po jelen fre¹? ;D


...jok...al bila i Jelen-a... ;D (bem ti quote)

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 19 Maj, 2016, 02:52
Sta se smejes, pa tako je bre. Svi bi neka kolena da voze ,da luduju.  Polako bre, cemu to silovanje motora. Uzivajte u prirodi, vetar u kosi, ovo ono.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

Mik

Za sad ispada da je Suzuki za to sto trazis (i to 750!).

Imam neki "polar" bicikli (ma nikako na prodaju!) koji volim da izvozam pre voznje motorcikla (gsxr750k8), da osetim onaj povratni osecaj na  kormanu. To je jako vazna stvar.

(Prema svemu (uporednim testovima) Suzuki uvek ima briljantnu povoznost, cak i kad je stariji od konkurencije. Divna stvar za zabavu. Btw., rado bi probao novi Kawin zx10R, al' mislim da je malo ko tome dorastao.)

Ako ces na trke ... najvazniji su sponzori.


Major

Krivudao sam i ja dok me nisu zaustavili panduri [rofl]

Lazic


Major


Mik