Glavni meni

traktor - dal æe da pre¾ivi - deo èetvrti istorije bolesti najgoreg manijaka

Započeo Kostić, 13 Maj, 2016, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ma on sve zna najbolje, ¹ta ko radi i kako ko vozi i gde ¹ta i zbog èega. smara, ne za deset, nego za pedeset....

Hurricane

..ne treba da cutis, nego da te podsetim, ovde citamo tvoje pustolovine, a vezivanje nogastera zicom, sredivanje glave na domindzosu i sl moze i tamo..

Kostić

unbukmarksovo sam forum. nemam vi¹e ¾elju da èitam forum, a nemam ni da ne¹to ka¾em. ono ¹to bi ja reko, svodi se na pute detalje dogaðaja, bez atraktivnih æaskanja o svemu i svaèemu. ja moje ne æaskam nego ne diram dok radi, kad stane krpim ¹tapom i kanapom, ¹to opet nije intersantno, kozmetike ne gajim pa nem ¹ta ni na tu temu da lanem. a ne¹to me poteralo da oæe da radi bez da stane, pa ne znam ¹ta bi vi¹e prièo. a i dosadio sam sam sebi (za vas me boli uvo : )(opet pogre¹na tema : ) nema veze.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Kostiæ smaraè... ;D

@Smaraè:
Kad tebe budem video kao Darka kako vozi¹ bicikl unazad sedeæi na kormanu i ne pada¹, javi se... ;D




Glava Dole

Ja nzm dal bih umeo i unapred, nisam seo na bajs od cetvrtog razreda :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: FANTOM poslato 11 Jun, 2016, 16:23
   I citajuci ovu temu jeste ispadne mi Dare drkos  [prebicute] Al izgleda samo prema tebi Kole  [rofl] ... Ja i on se slatko navozasmo prosli put na Avalskom doduse samo do 100 na sat  [cheers] ...


eee , neki dan ja i kole u kruzersima i tako sedimo i mlatimo se , svadjamo se na koliko kilometara polece avion i druge neke nebuloze , dodjosmo do price o nekoj brzoj voznji , a tek ce meni Kole : " sta se primas bre ti , pricao mi Andreja , vozili ste ti i fantom , kidali ste ga na avali i onda naisao andreja i obisao vas ko da ste parkirani , toliko o vasem umecu"

sta ti znas bre Fantomu koliko smo ja i ti vozili , kad Kole zna da smo jurili ko manijaci   hahahahhahaha


Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 21:08
Kostiæ smaraè... ;D

@Smaraè:
Kad tebe budem video kao Darka kako vozi¹ bicikl unazad sedeæi na kormanu i ne pada¹, javi se... ;D






kad sma bio ludi tinejdzer , mogao sam tako da vozim apenca kilometrima ..  

a bajs i dan danas mogu da dovezem ovako do Vojske ako treba :)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

majke mi , tako mi kole rekao ..

rekao mi da si mu ti pricao kako smo ga mi kidali a ti si nas osasavio ...

nego , znam  ja da si ti normalan lik i da ne bi preuvelicavao , pa sam tu neistinu pripisao koletu   ;)

Lazic


Andreja

Kad sam vas stigao, vozili ste iza neke kolone ispod ogranièenja rek'o bih a mene u'vatile bubice  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Citat: Andreja poslato 05 Jul, 2016, 22:54
Kad sam vas stigao, vozili ste iza neke kolone ispod ogranièenja rek'o bih a mene u'vatile bubice  ;D

upravo je tako i bilo ... vozili smo bas lagano i do Ralje a i nazad ...uzivali u voznji...

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 22:53
Citat: DebeliZmaj poslato 05 Jul, 2016, 22:19
zasto bi tako vozio bajs ...

Zato ¹to mo¾e... ;D


[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Realno, zamisli Petra na biciklu, ne na kormanu... :D On se bre sapliæe dok hoda... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 23:04
Realno, zamisli Petra na biciklu, ne na kormanu... :D On se bre sapliæe dok hoda... ;D

ima bajsova vishe kao klinac ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell