Glavni meni

traktor - dal æe da pre¾ivi - deo èetvrti istorije bolesti najgoreg manijaka

Započeo Kostić, 13 Maj, 2016, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

vido sam ga gore kod ski staze, vozao se, ja rondo gore po nekim deblima i zbunjario (sav sam se izgrebo ;D )posle sluèajno naletim na njega kod peèurke na krivini i zviznem za njim. u¹o mu u toèak maltene, pa se malo napla¹io, ne zna ko sam, pa se tako jurcali malo, bilo mi je simpa. lepo tera onaj ktm, mada bi ja to stiso da ga imam iz sve snage ;D posle ispali dole, pa se isprièali, simpa lik. aj organizuj sad za vikend, recimo nedlju, da bacimo krilca i pivo u ko¹u, bilo bi ludo ;D ti srki, aca, andreja... mo¾emo da se ponapijamo, pa vas vodim dole na 'titov nos' u majdan pa ko se popne - car ;D

Gavrolini

"Odlicno" on tera ako si mu ti sa dominatorom bio u tocku. Ne zajebavaj!

UFF


Kostić

reko sam lepo tera a ne odlièno. za moj pojam odliènog raèunam najekstremnije ludake krosa triala spidveja etc. za takve smo svi mi boranija.

Darko

Uze mi rec iz tastature ... dominator i ktm po sumi "u tocak"...hahahahhaha..ali shooooooow

Kostić


Darko

I ja neki dan pozajmio huskvarnu od drugara , pa dosao tu na kos...vozio ma!o po blatu pa me mrzelo da prljam motor...onda sam odlucio da je bolje da idem s grane na granu ...i tako se ja popnem uz drvo pa na jednu granu pa hop na drugu , nego me nesto jebala komoresija pa sam morao da spustim dve nize ( bog poziveo huskvarnine dve nize ) pa sam uspeo da uhvatim jatov avion koji je kretao za zimbabve tako sto sam sa grane skocio na rep aviona i doskocio na drugo drvo...kakav trip jbt....sve vreme sa spajdermenom u tocak...on zalutao na kos...bio na beogradjanci pa nije imo gde dalje da zakaci mrezu

Kostić


Gavrolini

Kole ja tog decka znam samo preko fb. Cesto kaci slike u grupi enduro srbija. Ne znam ga licno niti znam kako vozi. Ali kad bi meni Graham Jarvis sa tvojim dominatorom i tvojim gumama u sumi bio u tocku a ja na exc , istog trenutka bih prodao ktm. Dominator se zove enduro samo zato sto ne spada ni u jednu drugu grupu :)  realno to nije motor za sumu. Ima pola tone, 0 ks i kurcinu od ogibljenja. On je za lagani makadam i nasip kod uff-a za sve extremnije NIJE!  E sad mozda te je decko i pustio da budes blizu, bilo mu zanimljivo, ko zna.

Gavrolini

I znam da ces sad napisati da on moze u sumu, ma mogao je i srad ali to nije voznja o kojoj ja pricam i u kakvu se ide sa exc.

Kostić

jeste sve tako, al mi se nismo takmièili, no vozili. da je meni taj njegov motor, ja bi omastio drvo. sama konfiguracija terena ne daje mnogo prostora za brzinu, a i valja biti ve¹t na volanu, ¹tagod tuda vozio. taj motoriæ je za traktor vrte¹ka. no opet ka¾em, èovek lepo vozi, a ja sam lud. on je zabacivo, kopo, ja sam duplo gore, da bi mu ostao u repu. da je recimo, ovaj ekspert dare tako vozio tu huskvarnu koju je pozajmio od ortaka, sve bi nas odro, sa sve tobom i d¾arvisom. :) moja prednost tu jeste poznavanje te ¹ume u jedan milimetar i milionèe rndanja po istoj. njegova je motor. da d¾arvis doðe stim ktmom, ja bi mu se il zaguro u dupe il bi obro granje. :) inaèe acine sposobnosti nisu ni blizu, na¹eg maestra volana - dareta. kad smo iza¹li na asfalt, mislim da je digo na zadnji i nestao :) dare bi uzleteo kroz kro¹nje drveæa bez ijedne ogrebotine. sveusvemu, ja ovde okaèim slike i prièam o tome, kako je meni lepo i kako se ja lepo vozam. takmièenje se spominjem, ja nisam takmièar, ja sam kole :) i volim da se guram u toèak, ne volim da vodim, volim da se vozim poslednji. dok ne poludim. i da se razumemo, moj pi¹a je mali. inaèe, ovaj forum mi postaje pomalo naporan, ¹tagod reko, lupio, neèem se poradovo, vi¹e ki¹e padne no ono, do jaja brate ekstra. ja se tuðem radovanju isto radujem, ne okreæem na sindrom teorije fizike, sindrom televizora i sindrom velièine. niko nije savr¹en, niko nije najbolji, niko nije vanzemaljac (èak ni laziæ) svi smo mi ljudi koji vole da se voze. neki vole da se pohvale, neki ne.


al opet, nebitno. trebaju mi prednje ploèice, najeftinije ko zna gde ima, poplaveo mi disk, koèe mi klipovi, ploèica vi¹e nema. ako neko zna de ima da se kupe najeftinije nek baci link il neku kosku.

Darko

hahahha , jesi se primio , jesi , a ?

i ja se radujem tvom radovanju , nego te malo samo zacnem kad se zaneses pa preteras s radovanjem 

;)

Darko

ali kad napises nesto ovako


otreslo mi ruke, uvili se ¹tapovi, volan levo toèak pravo, odbijem se od iviènjak, udarim u betonski zid toèkom, volanom u drvo, ruke levo volan desno, preskoèim i to i proðem izmeðu dva drveta. i nastavim ko da se ni¹ta nije desilo.....


pa kad napises ( mrzi me sad da te citiram i trazim ) vozio srada 500 na sat , vozio k4 700 na sat , peo se na mesec  itd itd ...

onda moram da ti kazem da se vise ne radujes nego si verovatno zaspao i poceo da sanjaris , pa cisto da te probudim iz sna ...

pa brate  , odluci se , ili je bio ivicnjak ili betonski zid ili drvo ... ili su staovi krivi ili se nista nije desilo ... pa kad se probudis , nastavljamo da se radujemo zajedno ... ;)



PS - usput , dok je traktor kod tebe , evo da tio brat da , da procitas , momci koji se bave time pa razmenjuju iskustva ... nauci nesto , edukuj se malo  ...  ;)

Kostić

brate dare, eksperte. poèinjem da se umaram, sedeæi ovde. ja se ne bavim nièime, ne razmenjujem iskustva, nesam u forma stilu, ne me cakli kara, dupe kurac prejeb podjeb zajeb, ne se tro¹im na sve ono ¹to vidim ovde i ne se trpam u nebrige koje me ¾ive, al ti se utrpa¹ ko debeli zmaj, u svaku èorbu. ko te ne zna, osedeo bi od tebe...

Darko


FANTOM

    I citajuci ovu temu jeste ispadne mi Dare drkos  [prebicute] Al izgleda samo prema tebi Kole  [rofl] ... Ja i on se slatko navozasmo prosli put na Avalskom doduse samo do 100 na sat  [cheers] ...