Glavni meni

yamaha mt-01

Započeo bobangsxr, 02 Maj, 2016, 18:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Zanima me misljenje o ovom motoru... planiram nesto da kupim a da ne bude brzo a da bude jako... svidja mi se mt-01 ali sam taj motor video samo u prolazu nekoliko puta i  bas ga slabo ima po ulicama... kruzeri ispadaju jer sam dosta krakat, a sportake bih izbego jer znam kako vozim i kad se do sad nisam polomio gledao bih da to izbegnem  ;D... inace motor uzimam za Srbiju pa mi se svidja mt-01 jer ima neki bezvremenski dizajn i mogao bih da ga vozim duzi niz godina a da je i dalje atraktivan  [cheers]

mali_zmaj

Pojma,al me interesuje sta drugi kazu!?!
jin-jang

penzos

Probao, e sad, dali æu biti realan. Prvi utisak - te¾ak. Glomazan. Mislim da ima oko 300 kg Ali ok, vozim R, pa dobro. Pali i èuje se ba¹ ono  [yahoo] a tako i pote¾e! Ja sam visok 185 i imam 90kg-moj utisak da ga mogu bez problema voziti i krupniji vozaèi. Po gradu - glomazno. Ali stvar ukusa. Mo¾da malo tvrd, ali bio je skoro nov. Nije ba¹ za provlaèenja i zujanje o gradu, ali jako lepo ide po ulici a van grada je ba¹ zanimljiv. Nema neku snagu, ali koliko se seæam to se ne oseti jer mu je obrtni momenat kao kod kamiona! Ali utisak njegovog vlasnika: kada proðe¹ ulicom - svi znaju da si ti! E umalo da zaboravim, potro¹nja je smejurija.  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Citat: bobangsxr poslato 02 Maj, 2016, 18:53
kad se do sad nisam polomio gledao bih da to izbegnem  ;D... i [cheers]

A ono kad si pao sa FZR pa odrao dupe to se ne vazi? :P

bobangsxr

Nisam se lepo izrazio ;D hteo sam da kazem da sam pored nekoliko padova i dalje ceo :P