Glavni meni

04 MotoGP - Circuito de Jerez - Spain

Započeo Hohštapler, 22 April, 2016, 09:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Na beloj sve kliza to je sasvim normalno

eclipse4

Citat: redshadow poslato 30 April, 2016, 21:50
Citat: eclipse4 poslato 30 April, 2016, 13:11
2ct sto se mene tice mama jedino sto oce maaaaalo da prokliza na velikim vrucinama na onoj beloj farbi za pesacke prelaze,ali pretpostavljam da ni ostale gume nisu bolje,to sam primetio kad sam kocio zadnjom vise puta cisto da proverim razliku izmedju asfalta i farbe....ima sigurno i tata ali ga jos nisam kupio  ;D

razmisljam da probam malo continental?



ako ga bmw montira na s1000rr ne moze da bude los conti

esime unignoriso?

prosli izbori  ;D ;D

[cheers]

bmw i kontinental sve je to od ispod istog cekica :)

Citat: Gavrolini poslato 30 April, 2016, 22:04
Na beloj sve kliza to je sasvim normalno

ali mislim da one malo vise zanosile od prethodnih....mozda sam ja tako samo umislio ali generalno meni je ova guma zakon.
continental bih probao zbog cene jer su skuplje pa mozda i bolje.....

bem ga neznam ni ja,jos se razmisljam :)

mada koliko vremena imam za motor ove ce mi sluziti jos 5 + sezona  [rofl]


TEEfqd

ne mogu da glumim baksuza zauvek.
stvarno 2ct osetno vise kliza na beloj (ako je to moguce) bar od bt16pro koju sam imao ranije.
ali mnogo bolje drzi po asvaltu pogotovu nizim temperaturama

Gavrolini

Meni je svaka dobra kojoj se jos ne vide zice...ili bar ne vide mnogo.

Mik

Citat: redshadow poslato 30 April, 2016, 22:21
ne mogu da glumim baksuza zauvek.

:) [rofl]

Evo ja cu  :), zauvek! Ne da 'ocu nego mi sudjeno! :) [facepalm]

-------------------------------------------------------------------------------------

Nego to za gume:

Testirao jedan od neprebrojivo malo odgovornih vlasnika Kawe (ZX10R) gume na stazi. (Sasvim jedan sistematican i racionalan covek, sto nije karakter kawasakisra.) Prvo je trazio savet (na nekom specijalizovanom forumu za ZX10R), pa niko da kaze nista jer su kawasakisti u maniru "nista lakse".

E onda on napravi test na stazi Pirelija (zaboravio sam koji, ja 'teo da ga kupim pa bilo bajato) i Conti sport atack .. ne znam sta jos sleduje uz to ime.

Ispalo je da je Conti bolji od Pirrelija - duze je trajao, manje klizao, u fazi raspadanja imao gripa itd. (Al' kako je covek odrao gume ...  :))

Nadjite na drugim (profi) forumima takve stvari, kod nas nema puteva da bi savet bio dobar.

ЯЭВОЛУТИОН

postoje premijum brendovi koji garantuju visoku cenu a gamom proizvoda obezbedjuju profit....najbolji proizvod im je vrhunski a svi ostali su obicno djubre....ali ih najbolji reklamira i prodaje ostale.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik