Glavni meni

04 MotoGP - Circuito de Jerez - Spain

Započeo Hohštapler, 22 April, 2016, 09:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac


Gašpar

NIIIISAAAAAM GLEEEEDAAOOOOOOO, KOOOOO JE POBEDIOOOOOOOO? ? ?? ? ?  ??  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


NJANJOOOO KO JE POBEDIO? ? ?

Kanarinac

#22
Koliko mi se kenja od ovog govneta lorenca. Opet kuka da mu je guma bila losa i da je klizala pa je morao da vozi na 80% gasa. Pa kako ga bre nije sramota smrad smrdljivi

Joker

NJANJOOOOO!!! Ko je pobedio?!?!?

Gume su mi bile losije pa nisam mogao da gledam!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

jevta

Vidi sa Slaninarom on to oko guma najbolje [rofl] [rofl]

Gašpar


grber

Eto, i Rosi zna da pobedi na dosadan nacin kao Lorenco ;D  [kralj]

clutch&brake

Najveca razlika izmedju mene i Jl je sto ja znam da priznam poraz. Sto se tice ostalog... I dalje deda gleda u bulju  [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Dedi svaka cast, al sam prijatno iznenadjen zrelim razmisljanjem Markeza, titula je bitna ne siluj, 16 poena je 16 poena. Bice ovo neizvesna i zanimljiva sezona do kraja. Videste li Lorencovu gumu pre nego je pokrise?

Jefta

Markez je iskulirao samo zato sto je Lorenco bio ispred,da je Rosi bio ispred njega vozio bi ludacki samo da ga obidje ili da ga obori u pokusaju.

Svaka cast Rosiju. Jeste race win overtake bio u prvom krugu, ali bilo je lepo za promenu videti Rosija da vodi od pocetka do kraja trke.

djavo pancevo

a imao je i puno musica na viziru mozda ga to omelo


Gavrolini

E ovaj michelin je stvarno bezobrazan, prvo mu u kvalifikacijama uvale gumu sa dzombama a sad neku sto se kliza kao po kisi. Sramota

mi¹ko_kolo


VR 46

Pisaj po bracnom paru u sred Spanije  [zvizdi]
Twist of wrist!

BOKYBOY

...deda izdominirao...lepo je opet videti onog starog Rossija...nadam se da ce nastaviti ovako do kraja sezone...GO VALEEE!
[clapp] [clapp] [clapp]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


Darko

Citat: njanja poslato 24 April, 2016, 16:09
Najveca razlika izmedju mene i Jl je sto ja znam da priznam poraz. Sto se tice ostalog... I dalje deda gleda u bulju  [rofl]

Hahahahahaha

Vidi al prste plusevi medju Rosijevcina... Show


eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 24 April, 2016, 01:15
pucice mu vena na vratu :)

joooo kad bi samo uzeo titulu ovim slepcima na njihovom bojnom polju...

samo da se citiram i nista vise ;)

i da zahvalim celnicima miselina sto dali lorencu i markezu najgore gume koje imali u kamionu...inace da su imali gume ko rosijeve....tri puta bi prestigli sve do kraja trki....

budi bre covek i prihvati poraz o jebatiiii

Darko

Citat: VR 46 poslato 24 April, 2016, 17:20
Pisaj po bracnom paru u sred Spanije  [zvizdi]

Hahahah , podseti me da te prebijem sutra kad dodjes kod mene...

Neka se malo izvesele i ovi sto nisu znali za gp do juce, a kamo li koji kanal prenosi trku... Danas strasni navijaci ... Hahahahahah