Glavni meni

alisa u zemlji èuda

Započeo balcan girl, 19 April, 2016, 14:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

elem, kao sto se obièno dogadja par puta godisnje ova alisa je dosla u prestonicu iz pièke materine (za pismene unutra¹njost nase lepe zemlje) i ostala zateèena èudima koja se u istoj de¹avaju :D s obzirom da je ludi zeka prim. aut. dragana friz uzela slobodan dan re¹ile smo da vidimo sta je kralj herc iliti uff uradio na tom svom placu :D posto ludi zeka nije hteo da zovemo upomoc resio je ludi zeka da mi pokaze prestonicu kroz prozor autobusa i da vidim taj èuveni bus plus :D ali ludi zeka nije hteo da se mi tuèemo sa komunalcima pa je ludi zeka kupio ovo

i tako je krenulo na¹e putesetvije sa miljakovca 1 kod kralja herca negde u bespuæima ovog velikog grada :D
ludi zeka nije upozorio alisu na èudne poglede koji su joj upuæivali prolaznici i ostali putnici u ovoj limenoj kutiji mada je to verovatno bilo zbog ove majice

èudni pogledi koji su nam upuæivali nama nisu preterano smetali da uzivamo u ovom putovanju :D


UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

kroz prozor ove limene kutije sa uzivanjem smo pratile prirodu ovog velikooooog gradaaaaa


UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

i onda smo stigle :D valjdaaaaa :D ali ludi zeka je rekao da moramo ranije da sidjemo da bi smo kupile neke stvari pa cemo ostatak puta da prosetamo  :wtf: tu je ova alisa izgubila bar 2kg jer kao sto znamo ova alisa zeli da bude lepa i debelaaaaaa :D :D

e onda je dosadna alisa stalno zapitkivala ima li jos mnogo ooo veliki ¹trumpfe :D :D :D


a onda se i na nebu pojavila jedna velikaaa èelièna pticaaaaa

alil kraj te ¹etnje je bio blizuuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle


balcan girl

kralj herc nas je doèekao sa osmehom na licu

doduse alisa nije znala zasto se on tako smeskao dok nije izjavio da mu treba pomooooæ oko sredjivanja hacijende :D ali boze moj :D s obzirom da sam smrsala obeæao je klopu i piæe :D  
posle zavrsetka radova prionuli smo na praznjenje dotiènog frizidera :D



UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

e onda je kralj herc resio da napravi èajanku i otkazao sve svoje obaveze i pozvao ekipu :D :D




UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

i posle toga je realno sve otislo u kurac  ;D ;D ;D ;D ;D



UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić


balcan girl

alisa je zna se oduvek nenormalnaaaa :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Lepo sastavljeno, sve je tu, pridevi, komparacije, razni stilovi pisanja... I onda presek. Kraj je objasnio  [rofl]

Citat: balcan girl poslato 19 April, 2016, 15:07
i posle toga je realno sve otislo u kurac  ;D ;D ;D ;D ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

kraj je veruj mi pravi :D :D sve napisano je èista istinaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Znajuæi ekipu, uop¹te ne sumnjam :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Silvana

Haaha, ko je vas poznavao...  [rofl] [rofl] [rofl]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

jbg silvana raj je raj al u paklu je ekipa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!