Glavni meni

Moj Liberty - Ili imam problem ili on nema snage

Započeo Gašpar, 19 April, 2016, 11:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Elem, Liberty kupljen, dovezen, preveden, registrovan, nedostajuæi delovi naruèeni, ofarban jop uvek nije... ali  ;D

Elem, po¹to u ¾ivotu nisam vozio Liberty 125 i apsolutno nemam pojma kako treba on da ide, treba mi pomoæ  [rofl]

On stvarno lepo ide, mo¾e da izvuèe 100, ali uzbrdo ne¹to zeza. Cilindar, klip, karike bi trebalo da su ok, èim on stotku mo¾e da nabije.

Da li mo¾da mo¾e da bude problem varijator, rolnice, kaji¹? Ima li neko neku drugu ideju? Ili to samo treba tako da ide  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


mrle

id on mo¾da dobro, ali ti si se podgojio malo.

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2016, 11:07
Elem, Liberty kupljen, dovezen, preveden, registrovan, nedostajuæi delovi naruèeni, ofarban jop uvek nije... ali  ;D

Elem, po¹to u ¾ivotu nisam vozio Liberty 125 i apsolutno nemam pojma kako treba on da ide, treba mi pomoæ  [rofl]

On stvarno lepo ide, mo¾e da izvuèe 100, ali uzbrdo ne¹to zeza. Cilindar, klip, karike bi trebalo da su ok, èim on stotku mo¾e da nabije.

Da li mo¾da mo¾e da bude problem varijator, rolnice, kaji¹? Ima li neko neku drugu ideju? Ili to samo treba tako da ide  [rofl] [rofl] [rofl]
gde ti tamo imas brdo? za vrsacki breg koristi kawu za po gradu skuter :)

Lazic

Citat: mrle poslato 19 April, 2016, 11:37
id on mo¾da dobro, ali ti si se podgojio malo.
Zato si ti uzeo jaèi motor, da ne bi morao na dijetu... ;D :-*

Lazza

Proveri ponovo kada ga ofarbas... mozda je spora boja
I may be dumb, but I'm not stupid.

mrle

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2016, 11:40
Citat: mrle poslato 19 April, 2016, 11:37
id on mo¾da dobro, ali ti si se podgojio malo.
Zato si ti uzeo jaèi motor, da ne bi morao na dijetu... ;D :-*

Pre osam godina 30-40kg manje, jo¹ i nisam izgledao toliko sme¹no na GPZu

Gašpar

Citat: mrle poslato 19 April, 2016, 11:37
id on mo¾da dobro, ali ti si se podgojio malo.

Ma spustio sam 5 kila, nije do toga.

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2016, 11:35
Kol'ko para... ;D

Mnogo vi¹e muzike  ;D


Citat: stilgar poslato 19 April, 2016, 11:40
Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2016, 11:07
Elem, Liberty kupljen, dovezen, preveden, registrovan, nedostajuæi delovi naruèeni, ofarban jop uvek nije... ali  ;D

Elem, po¹to u ¾ivotu nisam vozio Liberty 125 i apsolutno nemam pojma kako treba on da ide, treba mi pomoæ  [rofl]

On stvarno lepo ide, mo¾e da izvuèe 100, ali uzbrdo ne¹to zeza. Cilindar, klip, karike bi trebalo da su ok, èim on stotku mo¾e da nabije.

Da li mo¾da mo¾e da bude problem varijator, rolnice, kaji¹? Ima li neko neku drugu ideju? Ili to samo treba tako da ide  [rofl] [rofl] [rofl]
gde ti tamo imas brdo? za vrsacki breg koristi kawu za po gradu skuter :)

Treba se do hrama uspenjati  ;D

El Jefe

Када скутер не вуче на узбрдици а иде добро по равном, онда је у питању пренос. Сервис преноса није урађен како треба или није уопште рађен, каиш излизан, кућиште преноса прљаво од остатака каиша и фероде квачила, квачило излизано или запрљано итд.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Tako sam i mislio, a i sa Stevom conti sam prièao na tu temu. To je onda verovatno to, hvala.

dekikepa

Verovatno nesto nije uredu.liberti 125 treba da vuce uzbrfo ko lud kad je ispravan...javi se ako hoces farbanje...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Pritom, te¹ko æe Ga¹u da vuèe k'o lud uzbrdo i da je nov... ;D

megaidiot


Lazic