Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

#180
On je gresio pod pritiskom.  Bumo videli... da upravu si za trecu sezonu. ...  Ako se michelin poboljsa, bice Horhe opasan... ako ne bice " ru¾nih" padova hehehe

srbac

#181
Test Katar, noæom,   jos danas i sutra, streaminga nema. Ducati se probudio, Honda eksperementise, sa nekakvim poluokruglim krilcima na oklopu, Yamaha odlicna.
Markez i Pol Esp. pali juce dva puta, prekinut test ,  Gooo Abrahameeee  [kralj]





nano

Neko od brace Espargaro pao? Ne verujem lol

Zar nema testova na BT Sport 2?

DebeliZmaj

kad je staza motogp ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srbac

26. Mart prva trka

Moto3    Race 17:00
Moto2.   Race 18:20
MotoGP Race 20:00

DebeliZmaj

ja reko ovaj vikend ... cool
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano


DebeliZmaj

nano... verovatno ima neki razlog
za te skrge / usisnike ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Naravno da ima, downforce ili ti prijanjanje. Izgleda kao usis ali je u sustini "spoiler" posto je sploiler/krilce kao na slici dole zabranjen, jer je Ianone dodirnuo pahuljicu markeza pa je ovaj malo plakao i odma DORNA zabranila. Ovo bi bila evolucija zbog tog pravila. Ocekivano je ovo bilo, posto u auto industriji je to vec dokazano.

Samo iz ovog proizilazi drugi problem, downforce je dodatno opterecenje za motor/vozaca pa ce ovi midgeti sa manjkom snage/kondicije imati problem da izdrze celu trku. O ovom je vec pricao Dovi prosle sezone, gde se desavalo da ima dobar tempo 3/4 trke i jednostavno boom izduva se i cao. Zanima me kako ce Lorencina da se snadje.



Hohštapler

Ja bih jako voleo da Lorenco uspe da savlada tog dukatija... I ako iko mo¾e to je onda on.
Pre svega jer sam ljubitelj dobrih trka, a sa druge strane on je najmanje "priznat" ¹ampion... mo¾emo da prièamo i ovo i ono al on jeste jedan od najveæih talenata koje sport ikad video.

Isto tako bih voleo i Markez da izaðe iz komfort zone, pa da proba da bude ¹ampion kada ispod njega nije HRC...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nano

Jeste, ima on talenat. Ali decko zna da se trka ovako, u prve dve krivine da bude na prvom mestu i da odrzava tempo do kraja. Ako ga slucajno neko pretekne, usere se i kraj.

Realnost je da ce on biti mid pack a on tako nije navikao da se trka.

Ima tu ko ce na napravi trku, Rossi, Pedrosa, Marquez, Ianone i naravno Vinales

Hohštapler

Ima Lorenco srce, ume i te kako da poka¾e zube.

Veæ sam par puta to napisao, moto trke nisu basket, nisu fudbal, tu hrabrost i strah igraju jako veliku ulogu... motivacija.
Svaka krivina, svako koèenje, mora¹ biti 101% nabrijan, spreman.. Verovatno ne¹to najsliènije ulasku u ring. Mora¹ da bude¹ spreman i mora da ti bude dan. I tako svaku trku. Da si spreman da se potuèe¹.
Skot Reding je u jednom intervjuu to lepo opisao, kad je rekao da ma kolko ma¹ta¹ o tome da sedne¹ na GP ma¹inu, i ma kolko se sprema¹ kroz sve kategorije, i dalje se u svakom krugu u par krivina prestravi...
To je ka¾e najveæa blokada. Da zna¹ da tu krivinu mo¾e¹ da prodje¹ na limitu. A otkrivanje limita na GP ma¹ini je bolno, ma kolko to nama pored televizora delovalo kao "uobièajan pad", za njih je svaki trauma.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nano


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Vinjales nestrpljiv :)

I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

И ја бих био да сам на његовом месту  :D
Twist of wrist!

Darko

Eto zasto ja volim da cavrljam sa Hostaplerom o gp-u .. iako ne navija za Lorenca - realan je...

Biker-Boy

Mogu ljudi da pricaju o Lorencu sta hoce, ali cinjenice su cinjenice, sigurno nije covek slucajno osvojio 5 titula u moto gp-u , vozac i po nema sta, ali uvek sam vise cenio vozace koji su osvajali titule na razlicitim masinama, tako da ako mu podje za rukom da mazne titulu sa Dukatijem, naklon do poda  [klanjam_se]  [thumb_up]  i onda ce uvek biti trn u oku Rossija koji je zesce podbacio na Dukatiju
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 23 Mart, 2017, 21:21
Mogu ljudi da pricaju o Lorencu sta hoce, ali cinjenice su cinjenice, sigurno nije covek slucajno osvojio 5 titula u moto gp-u , vozac i po nema sta, ali uvek sam vise cenio vozace koji su osvajali titule na razlicitim masinama, tako da ako mu podje za rukom da mazne titulu sa Dukatijem, naklon do poda  [klanjam_se]  [thumb_up]  i onda ce uvek biti trn u oku Rossija koji je zesce podbacio na Dukatiju
Lorenzo je peder a o homoseksualcima ne sme ruzno da se prica...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Cinjenice su da lorencina nece moci da dodje do izrazaja. Zarco ce biti bolje plasiran nego on. Navijao sam za Lorenca dok je Spies jos vozio. Kad sam video kako se ponasao na pres konferenciji posle navodnog "suta" Rossija mogu reci da u zivotu nisam video vecu supcinu od njega (eventualno AV)...