Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Кад би Лоренцо имао 10% муда као Јаноне био би опасан возач  :violina:
Twist of wrist!

Darko

dzabe ima muda kad nema mozga...

TEEfqd

Citat: VR 46 poslato 15 Jun, 2016, 19:02
Кад би Лоренцо имао 10% муда као Јаноне био би опасан возач  :violina:
pricamo o aktuelnom sampionu opet, inace vrlo neopasnom vozacu?

VR 46

Мислиш прошлогодишњу поклоњену титулу?
Twist of wrist!

TEEfqd

Citat: VR 46 poslato 15 Jun, 2016, 21:45
Мислиш прошлогодишњу поклоњену титулу?
drugi u generalnom plasmanu prosle godine je imao 4 pobede dok je sampion lorenzo imao 7, dovoljno za titulu ako pitas mene

zozon

Citat: redshadow poslato 15 Jun, 2016, 21:53
Citat: VR 46 poslato 15 Jun, 2016, 21:45
Мислиш прошлогодишњу поклоњену титулу?
drugi u generalnom plasmanu prosle godine je imao 4 pobede dok je sampion lorenzo imao 7, dovoljno za titulu ako pitas mene
Kakve besmilice pricas ... 'oces da dobijes minuse  ;D

VR 46

Нико не оспорава његов пут до титуле,али последњих пар трка да није било буљаша Маркеза никад не бих био шампион.То што је на папиру шампион не значи ништа. И да,неопасан је,али нема ни муда.
Twist of wrist!

Darko

Cekaj , pricali smo i Janineu .... :)

VR 46

Јок,редшедов прича о Лоренцу? [neampojma]
Twist of wrist!

Darko

More , boli vas ta titula , slika je bila kako Janone vozi bager i rusi ostale , pa ja rekoh da treba da ga izbace , a ti rece da Lorenco nema muda ... Hahahahah
Ne brebacuj na redswadov  ;)

VR 46

Манијак је лудак,нико то не спори али има и муда.
Ја само кажем да онај твој има 10% муда као манијак био би опасан возач  ;D
Twist of wrist!

TEEfqd

Citat: VR 46 poslato 15 Jun, 2016, 22:24
Нико не оспорава његов пут до титуле,али последњих пар трка да није било буљаша Маркеза никад не бих био шампион.То што је на папиру шампион не значи ништа. И да,неопасан је,али нема ни муда.

totalno je neopasan, u poslednjih 6 godina uzeo je samo tri titule, pola.
a sada je u plasmanu drugi, od ukupno sedam trka ima dve nezavrsene znamo kako i zbog cega.
ovo resto su tri prva mesta i dva druga.
neopasan. pokazi malo postovanja prema aktuelnom sampionu i tati medju vozacima i nemoj da ga poredis
sa vozacem koji je za dve klase ispod njega.

VR 46

 Показаћу поштовање према Лоренцу:

- Кад покаже да је бар мало човек.
- Кад једном призна да је у нечему погрешио.
- Кад не буде бежао са постоља.
- Кад престане да буде плагијатор.
- Кад престане да се фолира и умишља да је бог.

Све то кад буде променио и ако настави да вози (не само кад има пол позицију) тад ћу га можда поштовати.
Twist of wrist!

TEEfqd

#93
Citat: VR 46 poslato 15 Jun, 2016, 22:58
Показаћу поштовање према Лоренцу:

- Кад покаже да је бар мало човек.
- Кад једном призна да је у нечему погрешио.
- Кад не буде бежао са постоља.
- Кад престане да буде плагијатор.
- Кад престане да се фолира и умишља да је бог.

Све то кад буде променио и ако настави да вози (не само кад има пол позицију) тад ћу га можда поштовати.

kada se zastavica spusti prestaje takmicenje. ne treba da pokazujes ti postovanje prema njemu
zbog toga sto je covek pa kao pomaze starima preko ulice itd, nego kao vozac treba da se postuje, nista vise.

Hurricane

Cekaj bratac dogodine kad ode u Ducati, gde ce morati dobro da se oznoji, tad cemo videti koliko je opasan..
Ne treba izgubiti iz vida da je Yamaha zadnju deceniju u apsolutnoj dominaciji i kao masina i kao tim uz naravno Hondu, a on nista drugo nije ni vozio...

TEEfqd

Citat: hurricane poslato 15 Jun, 2016, 23:03
Cekaj bratac dogodine kad ode u Ducati, gde ce morati dobro da se oznoji, tad cemo videti koliko je opasan..
Ne treba izgubiti iz vida da je Yamaha zadnju deceniju u apsolutnoj dominaciji i kao masina i kao tim uz naravno Hondu, a on nista drugo nije ni vozio...

covek je vec pokazao da je sampion dosadasnjim rezultatima ne veliki kao rossi i dalje naravno ALI
ima priliku da pokaze da je jos veci. sledece godine u dukatiju.

srbac

Постојала је мантра да нико неће скинути Маркеза са трона, али ипак га је Шамипон скинуо !!
А Роси је показао да је кловн ван стазе, сам је чачкао Маркеза, прозивао и добио шта је заслужио.  Лоренцо ни крив ни дужан побеђује !!! 
Једва чекам следећу трку !!!

DebeliZmaj

koja je bila zadnja trka ?
katalonija ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srbac

Деда се спрема да добије решење за пензију.  [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.motorsportmagazine.com/opinion/motogp/next-rossi-museum

VR 46

Citat: srbac poslato 16 Jun, 2016, 00:03
Постојала је мантра да нико неће скинути Маркеза са трона, али ипак га је Шамипон скинуо !!
А Роси је показао да је кловн ван стазе, сам је чачкао Маркеза, прозивао и добио шта је заслужио.  Лоренцо ни крив ни дужан побеђује !!! 
Једва чекам следећу трку !!!
[rofl] [rofl] [rofl]
Шампион га скинуо?  [rofl]  Ајој мислиш Маркез се сам скинуо са трона? Кад је видео да не може против Росија па ај да му усерем титулу и помогнем Лоренцу?
А стани,ај буди неутралан мало,ти стварно мислиш да је све оно што је Маркез радио случајно? Па побеђује кад Роси стартује са последње позиције. [rofl]

@ Ред: Капирам те потпуно,поштовао сам га кад је возио изломљен цео,стварно ме човек одушевио ту нема приче.Али после оних испада прошле сезоне и доказивања какав је од мене поштовање никад неће имати.И моја прогноза је да ће првих годину дана све да му смета у Дукатију.Мислим на тим,бренд кациге је променио.Грбу ће му ваљда на време пунити водом.И надам се да ће намештати кацигу како треба,да има добар поглед.Или да пређе на шлемове.
Twist of wrist!