Glavni meni

Audi B4 struja

Započeo OKi, 09 April, 2016, 10:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

svi noviji automobili (od nastanka elektronske inteligencije u mehanici) imaju samo jedan problem. obzirom da je èile recimo treæa svecka sila po imanju bakra, a mi nismo u èileu i ne kupujemo èileanske automobile, nego one koji nemaju bakra, pa moraju da ga kupe, a neæe da ga kupe od èilejanaca, nego kupe od kineza, a kineski ja znamo kakav, dok na¹ nije dostupan, jer ga ameri od bitke a kosovo nose kapom i ¹akom, problem mora da postoji u smislu tankih ¾ica sa kurac izolatorom. drugi, sekundarni, a èesto i primarni problem je u robotizaciji industrije sa ciljem smanjenja radne snage i u¹tedom para, ako i kalaja, jer kalaj je otrovan, pa ne valja da ga na ¹tapi ima kolko treba, nego samo osnova, koja æe da dr¾i vodu dok majstori popiju par piva.


Lazic

O jeb'o te, od 'ladnog lema napravi raketnu nauku... :o ;D 'ladni lemovi jebu koke umesto petla veæ 70-ak godina... :D

Ostoja

Laziæu, kad jednog dana postanem vlas', ne'¹ biti diretkor atomske agencije, Kosta æe...

[thumb_up] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

po¾uri svrbe me prstiæi. volim da stiskam crvene dugmiæe ;D

rboban

Ride It Like You Stole It

Kostić

laziæu, ladan lem je mnogo veæa nauka od raketne. ¹iroka mu je namena i donosi pare u d¾ep od prodaje skupih elektronskih delova

Lazic

Re¹ava se lemilicom... ;D

A da su trgovci lopovi, jesu... :D

OKi