Glavni meni

Pancirna koèiona creva

Započeo sasafilipovic, 22 Februar, 2011, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

A kako je onda komplet Hell creva 120e ako su samo okca po toj racunici 150e?

sasafilipovic

okce, èaura i rad iznosi oko 600 din. po jednom kraju crava u "boban sajle". Znaèi 1200din po crevu plus potrebna du¾ina creva.

Tihi_ZR

Daj kontakt od tog lika pa d a vidim koliko bi me izaslo za obe kocnice i za kocnicu od skutera za burazera.

ra$a

odneses tvoje staro crevo da iskoriste okca. samo neka ih pocinkuju.

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto hell/ova ne mozes da skines i promenis crevo, a kada okca posebno kupujes ona su montazno demontazna....na sraf
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

#25
Citat: Titja poslato 26 Septembar, 2011, 17:21
Daj kontakt od tog lika pa d a vidim koliko bi me izaslo za obe kocnice i za kocnicu od skutera za burazera.
Kod najlona u NS servis radi mene komplet 3 creva iza¹o 2400
Kontak firme koja se bavi crevima,a koja inaèe radi i sajle.

Adresa:   Ðoke Mijatoviæa 26
Mesto:   21000 NOVI SAD
Opis:
SZR "Metalproizvod 2" bavi se proizvodnjom svih tipova sajli, cevi za koènice, cevi visokog pritiska, creva za dovod goriva i proizvoda od poliestera.
Osnovni priozvodni program baziran je na proizvodnji delova za kamione, autobuse, traktore i automobile, a postoji moguænost izrade proizvoda po uzorku ili tehnièkom crte¾u.
Proizvodimo delove za vi¹e vrsta teretnih i putnièkih vozila: ZASTAVA, IVECO, TAM, FAP, SANOS, MERCEDES i dr.
Radno vreme:
Ponedeljak-petak:
08.00-16.00 h
Subota:
08.00-12.00 h
Nedelja:
ne radimo 
Fiksni/mobilni: +381.21.419.210

Tihi_ZR

Citat: ra$a poslato 26 Septembar, 2011, 17:27
odneses tvoje staro crevo da iskoriste okca. samo neka ih pocinkuju.
Mislio sam da stara ne diram i da ih cuvam za rezervu ali videcu sta majstor kaze.

ra$a

Radili su mi okca u boban sajle i ne mogu da se porede sa fabrièkim. ima logike da èuva¹ creva po¹to nisu matora ali opet.koji ce ti k....

Tihi_ZR

Zvacu sutra da se dogovorim sa covekom sta i kako pa kada sve svedem na papir videcu sta mi odgovara posto i brat mora da menja crevo na skuteru tako da treba 4 komada da uradim.

Tihi_ZR

Rekli su mi kod Bobana da je 350 dinara jedno okce.
treba da im odnesem crevo da vide da li ce se uklopiti sve.
Ako jos neko zna neki servis neka se javi.

sasafilipovic

Pored okca jo¹ naplaæuju èauru i rad

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasafilipovic poslato 29 Septembar, 2011, 00:39
Pored okca jo¹ naplaæuju èauru i rad
Naplacuju okca, ako ne koriste tvoja i naplacuju cauru koja nije cinkovana nego rdja...seljaci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic

Citat: revolution poslato 29 Septembar, 2011, 22:06
Citat: sasafilipovic poslato 29 Septembar, 2011, 00:39
Pored okca jo¹ naplaæuju èauru i rad
Naplacuju okca, ako ne koriste tvoja i naplacuju cauru koja nije cinkovana nego rdja...seljaci
Bilo mi je glupo to da spominjem ali taèno, okca i èaure korodiraju.

djolevidak


ЯЭВОЛУТИОН

a cinkovanje manje kosta, a caura moze da se stavi prohromska...seljaci x 2
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tihi_ZR

Poslao sam stro crevo od skutera u petak, u ponedeljak su poslali nazad. Njihova okca, moje Galfer crevo, 950 dinara. Sad cu da skinem sa Suzukija pa da isto tako uradim.

AndreyRR

Kod boban sajle sam radio sajlu
sauha,sto mi je bilo dovoljno
da vise nista ne radim.napravo duzu od oreginalne
koju je imao kao uzor,a kumu sajlu kvacila
isto duzu za par mm  [ludak] [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Zato trazis da ti ne iskeku originalnu a onda ih na licu mesta uporedis....i najebes im se majke....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dentas

U Motomaniji sam uzeo dva creva, za svaki disk posebno, komplet 68 eura i biras boju koju ¾elis.Jos sam tra¾io da mi urade malo du¾a da bih mogao da podignem korman. To je sve dogovoreno u 17h telefonom ,a u 19h mi èovek doneo u Panèevo ( sticajem okolnosti). Nisam ih montirao, mada ka¾e da mo¾e kod Joce sad neki zimski popust negde oko 1200-1300 din. pitajte. Na oko mi deluju jako kvalitetno i daju do¾ivotnu garanciju na proizvod.

Dentas

#39
Zaboravio sam da sam dobio i 250 ml Bardahl ulja za koènice dot 4. to je sve u sklopu popusta od 20%.
Mo¾e li neko da objasni razliku u ulju dot 4 i dot5.1 itd.?