Glavni meni

02 MotoGP - Termas de Río Hondo - Argentina

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Uvod pre uvoda:
Po¹to Radanoviæ vi¹e ne ¾eli da se bakæe, smatram da ne treba da gubimo lepu tradiciju, najavu svake trke, ja æu se potruditi kolko umem...  [cheers]

Termas de Río Hondo - Argentina

Ove godine trka u Argentini biæe druga trka u sezoni, za razliku od prethodnih dve godine kad je bila treæa po redu. Velika nagrada Argentine vratila se u kalendar 2014. godine nakon 15 godina pauze, pre toga vo¾ena je od 1960. do 1999. na stazi  Autódromo Juan y Oscar Gálvez u blizini  Buenos Aires-a.

http://blog.racc.es/wp-content/uploads/2014/04/motogp-argentina-20141.png

Staza je dugaèka 4805 metara i ima 14 krivina.

Do sada su trku osvajali:

MotoGP: Marqez 2014 i Rossi 2015

Moto2: Rabat 2014 i Zarco 2015

Moto3: Fennati 2014 i Kent 2015

Za pro¹logodi¹nju trku u Argentini se mo¾e reæi da je bila mesto gde je poèelo novo rivalstvo, nova era motoGPa, gde su baèene rukavice i kad je mlaðani Markez verovatno oti¹ao kuæi i skinuo Rosijev poster sa zida...

! No longer available



I ono ¹to je meni ostalo u seæanju - Crutclow koji u poslednjoj krivini uleæe Iannone-u, otima mu mesto na postolju i nakon prolaska kroz cilj mu pokazuje rukom "a' sam ti ga ¹ukno!"  [rofl]
! No longer available



Deda je na postolju nosio dres, a koga drugog nego Maradone
http://assets.kompas.com/data/photo/2015/04/20/0333394rossi-1904b780x390.jpg
http://www.daidegasforum.com/images/1292/valentino-rossi-diego-armando-maradona.jpg


Ove godine sti¾emo u Argentinu sa sledeæim bodovnim stanjem:
1   Jorge LORENZO   Yamaha   SPA   25
2   Andrea DOVIZIOSO   Ducati   ITA   20
3   Marc MARQUEZ   Honda   SPA   16
4   Valentino ROSSI   Yamaha   ITA   13
5   Dani PEDROSA   Honda   SPA   11
6   Maverick VIÑALES   Suzuki   SPA   10
7   Pol ESPARGARO   Yamaha   SPA   9
8   Bradley SMITH   Yamaha   GBR   8
9   Hector BARBERA   Ducati   SPA   7
10   Scott REDDING   Ducati   GBR   6
11   Aleix ESPARGARO   Suzuki   SPA   5
12   Eugene LAVERTY   Ducati   IRL   4
13   Alvaro BAUTISTA   Aprilia   SPA   3
14   Jack MILLER   Honda   AUS   2
15   Tito RABAT   Honda   SPA   1


Danas je pred nama prvi trening pa æemo videti i kako æe novotarije u ovoj sezoni uticati na ovu trku.
Nema sumnje da je pred nama zanimljiv trkaèki vikend  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

vreme trke i kvalifikacija si ispustio,nije kritika vec samo da te podsetim.

mali_zmaj

Sad ce mali,azuran je on...,znam ga licno,ne bi zajebo nikad!! ;)
jin-jang

sremac

dajte bre ¹to se on naljutio ?  Bio èovek azuran i sve, bilo milina èitati njegove postove o moto-sportu ,  dajte ko ga je naljutio ? nek nam taj sad pi¹e najave :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

eclipse4

pa moras procitati i shvatiti da jedino moze biti ljut na samog sebe....na zalost.

ne zelim uopste pisati "nisam mu ja dao minus" jer je to uopste nebitno,bitno je da se covek posrao sam po svom trudu,komentarisuci nesto na totalno njemu neprikladan nacin.
usledila je reakcija i to je to....ali minusi i ban uopste nije nikakvo merilo (izuzev debelom zmaju :) )  i mislim da radanovic nije imao potrebe da se naljuti i prestaje da pise uvode u trke....kad jednom covek nauci da gleda i iz drugog ugla i shvati da je mozda pogresio ili da su neke stvari bitnije od srdjbe i ljutnje....onda treba da okrene drugi list i nastavi dalje gde je stao..... "izvini" je lepo cuti ali i ne mora (u njegovom slucaju i nema potrebe za tim)

ja ne zelim da vredjam ni  hostaplera koji se uhvatio u njegov posao,ali bi bilo lepo da radanovic pokaze da nije bas toliko mali coveculjak koga moze par minusa da skrenu sa puta.....

TEEfqd

sto bi vredjao hostaplera? nije se on nigde uvalio sem ako ga uff ne placa za otvaranje tema. a sto se tice radanovica i ti si se za mene nakacio zbog par minusa u nekoj tamo temi pa ti niko nije reko da si ispao mali coveculjak.
cenim rad hostapleru. prva tema na nivou

eclipse4

ja na tebe nakacio zbog nekog minusa???

ti mene definitivno brkas sa nekim.....ili nisi apdejtovan :)

vidis da te nisam ni pomenuo a opet me uzimas u usta.....samim tim neznam ko koga uhodi ovde  [rofl]

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 23:20
ja na tebe nakacio zbog nekog minusa???

ti mene definitivno brkas sa nekim.....ili nisi apdejtovan :)

vidis da te nisam ni pomenuo a opet me uzimas u usta.....samim tim neznam ko koga uhodi ovde  [rofl]

jesi nakacen samo ti nisi apdejtovan do kraja, prekidas na 70-80 posto, procitaj recenicu do kraja. "nakacio u nekoj tamo temi" sto i jesi, realno.
niko tebe ne uhodi, to niko nije ni spomenuo uopste, opet kurslusujes nesto [rofl]

clutch&brake

Ovde je generalno najveci problem sto se mnogo sere po svim temama. Svaka cast Hostapleru sto je uzeo i brutalno uradio temu i u to nisam ni sumnjao jer prati moto sport isto kao i radanovic. I mogo stvari sam naucio i procitao od njeg da mi je jako krivo sto to vise ne radi.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

Ma da. Kad neko nesto napise pritiv Rossija vi poludite , kao da vas je on pravio !

ЯЭВОЛУТИОН

a vi se vredjate kad mi smrdljive spance zovemo hobbitima...sa distance od pola godine i dalje tvrdim da rossi nije sutnuo hobbit fetusa vec da je sam kriv za pad.....usao je u rossijevo kolemo i ovaj je trebao samrcinu da mu sukne samo tako.....a dornino sranje ne zelim da komentarisem....da su mu dali dva kaznena boda nebi niko bio ostecen...ovako su napravili lakrdiju od mozda najboljeg finisa sezone u zadnji dvadeset godina.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 19:56
vreme trke i kvalifikacija si ispustio,nije kritika vec samo da te podsetim.


Nedelja 03. april  RACE

Moto 3  18h
Moto 2 19.20h
Moto GP  21h

eclipse4

Citat: redshadow poslato 31 Mart, 2016, 23:29
Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 23:20
ja na tebe nakacio zbog nekog minusa???

ti mene definitivno brkas sa nekim.....ili nisi apdejtovan :)

vidis da te nisam ni pomenuo a opet me uzimas u usta.....samim tim neznam ko koga uhodi ovde  [rofl]

jesi nakacen samo ti nisi apdejtovan do kraja, prekidas na 70-80 posto, procitaj recenicu do kraja. "nakacio u nekoj tamo temi" sto i jesi, realno.
niko tebe ne uhodi, to niko nije ni spomenuo uopste, opet kurslusujes nesto [rofl]
Citat
a sto se tice radanovica i ti si se za mene nakacio zbog par minusa u nekoj tamo temi pa ti niko nije reko da si ispao mali coveculjak.

1.) evo je recenica od pocetka do kraja....sad mi posalji link da vidim gde sam se ja na tebe nakacio zbog bilo kakvih minuseva...ja sam te tamo pitao da li si me opsovao i to je to.nikakvi minusevi nisu bili u pitanju. (sem,ako nisi uvazio salu da imam ja minuse za deljenje pa mogu da ti pozajmim,kao cin ubistva)
2.) kakve veze ima radanovic samnom i kakve veze ima radanovic sa tobom i kakve veze ima ova tema sa bilo kojom da bi ih uopste uporedio?nit su slicne nit isti ishod.....
3.) ko je ovde pomenuo placanje da bi neko pisao nesto?ja sam lepo napisao "ja ne zelim da vredjam ni hostaplera koji se uhvatio u njegov posao" (mislio sam na to da se covek definitivno potrudio da napise dobar uvod u trku,ali umesto "hvala" i pluseva idu komentari "gde je radanovic?,steta sto radanovic ne pise....e jebi ga uvredili ste radanovica sad nema vise ko da nam pise uvode").....a ti si stigao na nekakva placanja i sta ti ja znam....
4.)radanovic se samobanovao ja nisam,niti su me drugi banovali....to sto dodje kurta da mi da minus (e brate evo ti link daj minus eclipsetu namerno) zabole me donji abdomen.....takodje me zabole levi mud za onog sto daje minus samo da bi probao da na neki nacin nacini jos vecu raspravu.....e a desni mud me zabole generalno za minuse.

5.)daj da ne pravimo cirkuz od ove teme.....

TEEfqd

1. evo ti ga link gde ti drugi covek, ne ja kaze da si se nakacio
Citat: OKi poslato 26 Mart, 2016, 22:31
Aj da citiram sam sebe. Pogledajte sliku još jednom !
Citat: OKi poslato 26 Mart, 2016, 21:34



Eklipse šta si se nakačio na čoveka>> ko baba na penziju<<  [flashing]  Nije tebi lično reko (opsova) , a tvoje negodovanje liči na onu staru kafansku  :violina:
***
-što me gledaš
-ne gledam te
-a što , da nisam možda ružan itd.....
Aj ostavi se prazne priče i bezveznog naklapanja!


2. radanovic nema veze s tobom, sa mnom takodje nema, ali ono sto se moze uporediti je tvoje aludiranje na to da je radanovic 'mali coveculjak' iz razloga sto je reagovao na provokaciju. tom analogijom sam se vodio kada sam vezao tebe za temu u kojoj smo ti i ja imali diskusiju, jer si i ti takodje reagovao na nesto sto nije licno bilo upuceno tebi a ipak si se nakacio i reagovao na provokaciju.

3. procitao sam lepo sta si napisao ali se ne slazem da je to izricito 'radanovicev posao' bas iz razloga sto ne dobija pare pa da to bude njegov posao. dosao drugi, pise isto lepo kao i radanovic, ne vidim problem.

4. bole me muda za tudja muda, nisam ni citao

5. nema cirkusa, samo diskusije. to sto mi offujemo pa....kad nismo offovali, boli nas kurac.

sremac

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 22:23

posrao sam po svom trudu


po meni je ovo besmislica, koliko znam pokaèili ste se navijaèki (ne ti konkretno), to ¹to navija za nekog drugog ni malo ne moze da umanji trud i cimanje i nikako ne moze jednim postom da se kako ti kazes ,,posere,, po desetine dobrih tema, postova i slika. Realno ima svoje mi¹ljenje o tome, svi imamo. Lako je palamuditi i optuzivati, a tesko uraditi bolje.


Ho¹tapleru naravno svaka èast , ¹to se  odluèio da nastavi tradiciju, vidi se da i on prati i voli trke, naroèito TT .

budala na leru, mudonja u kontra smeru

eclipse4

#15
aj da probamo da stavimo tacku...
Citat
2. radanovic nema veze s tobom, sa mnom takodje nema, ali ono sto se moze uporediti je tvoje aludiranje na to da je radanovic 'mali coveculjak' iz razloga sto je reagovao na provokaciju. tom analogijom sam se vodio kada sam vezao tebe za temu u kojoj smo ti i ja imali diskusiju, jer si i ti takodje reagovao na nesto sto nije licno bilo upuceno tebi a ipak si se nakacio i reagovao na provokaciju.

radanovic nije reagovao na provokaciju,radanovic je reagovao na samog sebe.ja sam nastavio da koristim svaku temu na forumu,nisam se povukao da bi me poredio sa radanovicem ili uopste ovu temu sa tom.radanovic je bio banovan,ja nisam....neznam sto moram po 2 puta da pisem ito al ajd...mozda iz trece ukapiras da ovo nema veze sa vezom....

analogija ti je pogresna,napisao si "jebem mater svakom ko je glasao za vucica"...odlicno umem da citam srpski.
radanovic nije nikom jebo majku ko ne navija za rosija ili lorenca.....

Citat3. procitao sam lepo sta si napisao ali se ne slazem da je to izricito 'radanovicev posao' bas iz razloga sto ne dobija pare pa da to bude njegov posao. dosao drugi, pise isto lepo kao i radanovic, ne vidim problem.

TO NIJE IZRICITO RADANOVICEV POSAO i dete bi malo shvatilo iz mog pisanja da sam UPRAVO TO I PISAO.
pokusao sam coveku da objasnim zasto je radanovic banovan....da objasnim drugom...da objasnim drgom....drugom da objasnim....NE TEBI a ti si tu upao...neznam ni zasto.u stvari znam upao si tu da se ponasas kao eho....tj da pises to sto sam ja vec napisao....

Citat4. bole me muda za tudja muda, nisam ni citao

niko te ne pita za koga ces glasati isto ko sto nikog ne zanima kolko love imas u novcaniku ili koliki ti je ili da li si citao ili nisi.

Citat5. nema cirkusa, samo diskusije. to sto mi offujemo pa....kad nismo offovali, boli nas kurac.

nije tema za to.....i ne sere mi se po tudjem radu na zalost vec jesam.....a da me boli kurac to i bas ne bih voleo da budem isren  
[cheers]

p.s "tekst pisan velikim slovima nije oslikavanje vike ili povisenog tona,zapravo oznacava deo teksta koje sposebno treba procitati"
p.s na p.s "tokom pisanja ovog teksta nije stradala ni jedna zivotinja"

eclipse4

UFFE aj sve ovo brate u bullshit....ili brisi....ostavi temu cistu za sta je namenjena...usrasmo je,bez veze.

TEEfqd

ovo gore je tvoja tacka, pogresna iz milion razloga kada ja gledam iz svog ugla, sa sve preskocenom stavkom 1 jer tako ti odgovara.
vec sam rekao sta sam imao. poz

eclipse4

u tacci ne vidim nikakvo nakacenje u vezi sa minusima koje si pomenuo:

ti si se za mene nakacio zbog par minusa u nekoj tamo temi

sve najbolje zelim od srca.


Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 19:56
vreme trke i kvalifikacija si ispustio,nije kritika vec samo da te podsetim.

Izvinjavam se, da ispravim:

PETAK
sport klub 3
14:00   Moto GP Argentina – Trening 1 Moto 3 DIREKTNO
14:55   Moto GP Argentina – Trening 1 Moto GP DIREKTNO
15:55   Moto GP Argentina – Trening 1 Moto 2 DIREKTNO

18:10   Moto GP Argentina – Trening 2 Moto 3 DIREKTNO
19:05   Moto GP Argentina – Trening 2 Moto GP   DIREKTNO
20:05   Moto GP Argentina – trening 2 Moto 2   DIREKTNO

snimak æe biti na sport klub 1 (faktièki u subotu rano ujutru)

02:30   Moto GP Argentina: Moto GP - trening 1
03:30   Moto GP Argentina: Moto 3 - trening 2
04:20   Moto GP Argentina: Moto GP - trening 2
05:15   Moto GP Argentina: Moto 2 - trening 2


SUBOTA
Sport klub 3
14:00   Moto GP Argentina – Trening 3 Moto 3 DIREKTNO
14:55   Moto GP Argentina – Trening 3 Moto GP DIREKTNO
sport klub 1
15:45   Moto GP Argentina – Trening 3 Moto 2 DIREKTNO
sport klub 3
17:35   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto 3 DIREKTNO
18:30   Moto GP Argentina – Trening 4 Moto GP DIREKTNO
19:10   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto GP   DIREKTNO
20:05   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto 2 DIREKTNO

NEDELJA
sport klub 3

(snimak kvalifikacija)
08:45   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto 3
09:30   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto 2
10:15   Moto GP Argentina – Kvalifikacije Moto GP

TRKE:
18:00   Moto GP Argentina – Trka Moto 3   DIREKTNO
19:20   Moto GP Argentina – Trka Moto 2 DIREKTNO
21:00   Moto GP Argentina – Trka Moto GP DIREKTNO

(opet ne prenose warm up du¹mani)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.