Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Oktobar, 2016, 14:54
Ok, daj mi tih 300 evra, ako nije ni¹ta. I za Maldive, Kipar, ©ri lanku, Tursku, ©paniju... I sve to u tri godine. Nije malo mnogo, a?!

pa taj ko ti ih da zato i nema ;)

i nije mnogo

ja kad sam dao otkaz u comtrade-u nisam radio dve godine ali sam za to vreme bio u New Yorku, Miamiu, Dubaiu, Thailandu, Rimu i dva puta u Egiptu

jer kad se radi radi se da se zaradi a ne da se prezivi do sledece plate

DebeliZmaj

lazic:  to su sve samo tvoje pretpostavke, dakle ona dobija svoju platu, od te svoje plate moze
sebi da priusti ... tebe jebe sto ti ne mozesh od svoje ... zapravo ljubomora je osnov tvoje
negacije ...

misko-kolo: zivotni izbori ... mogao si radish neshto profitabilnije u zivotu, ali nisi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

U¾asan je tvoj svet Petre... To ¹to nemam dokaza za dotiènu personu, ne menja èinjenicu da je taèno za 90% "dr¾avnih slu¾benika"...

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2016, 12:00
Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Oktobar, 2016, 14:54
Ok, daj mi tih 300 evra, ako nije ni¹ta. I za Maldive, Kipar, ©ri lanku, Tursku, ©paniju... I sve to u tri godine. Nije malo mnogo, a?!

pa taj ko ti ih da zato i nema ;)

i nije mnogo

ja kad sam dao otkaz u comtrade-u nisam radio dve godine ali sam za to vreme bio u New Yorku, Miamiu, Dubaiu, Thailandu, Rimu i dva puta u Egiptu

jer kad se radi radi se da se zaradi a ne da se prezivi do sledece plate
Ko prièa o platama ljudi koji rade u privatnom sektoru? Ja prièam o onima koji svoje plate dobijaju jer dr¾ava ima monopol na odreðenu privrednu granu ili sektor usluga, a direktori istih se pona¹aju kao da je to njihova præija i dele pare kako i koliko oni hoæe. U tome je su¹tinska razlika izmeðu tebe i nje.

Lazic

Kapira on odlièno, njemu du¹a plaèe ¹to ne mo¾e da se uvali negde u birokratiju... ;D

UFF

upravo me zaustavio pandur u jurija gagarina iza cijeg sam automobila ja vozio u svom autu telefonirajuci, bez upaljenih svetala i vezanog pojasa
upalio rotaciju, izbacio stop kroz prozor i eto sad imam jos jednu kaznu koju im necu platiti  [rofl]

Lazic

Misli¹ 3... :o ;D Jebala te kuæa, vidi kakvo je vreme, sad bi bio na motoru... ;D

dzimika

Pa znas kad bi mu stao :D
Jednom sam se samo zajebao jer sam mislio da zure negde pa usporio da ih propustim a oni u stvari mene jurili, ta se greska nece ponoviti naravno

Lazic

I dokle misli¹ da bi stigao...? Motorom i mo¾e al' kolima kroz gu¾vu bez rotacije...

UFF

Citat: Laziæ poslato 28 Oktobar, 2016, 16:48
Misli¹ 3... :o ;D Jebala te kuæa, vidi kakvo je vreme, sad bi bio na motoru... ;D


motor sam vec uparkirao u kucu
nisam ga vozio ni dok je bilo lepo vreme pa sigurno necu ni sad

Lazic

Sad je najbolje, mo¾e¹ lepo da se obuèe¹, a taman je ne previ¹e klizavo... ;D

dzimika

Lazicu zaboravio si

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2016, 21:42
postoje vaznije stvari u zivotu od voznje jebenog motora

Lazic

Naravno da sam zaboravio, 11. Avgusta mi je roðendan, ko da pamti roðendane u ovim godinama... :o ;D

Ostoja

©to reèe jedna moja drugarica èestitajuæi mi roðendan: " Ne znam dali da ti èestitam ili izjavim sauèe¹æe", to kao aluzija na moje godine.....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


mi¹ko_kolo

A ne, kad preðe¹ odreðen broj godina ponovo se èestita jer si uspeo da dogura¹ dotle. Mnogi nisu...   [pop]   [rofl]

Glava Dole

Lepo je biti mlad ali je veliki uspeh i ostariti :D

Ostoja

Mi¹ko, tebe veæ razumem ali vidi ovaj podmaldak kako razmi¹lja, a?
;) [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 28 Oktobar, 2016, 14:11
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]
U¾asan je tvoj svet Petre... To ¹to nemam dokaza za dotiènu personu, ne menja èinjenicu da je taèno za 90% "dr¾avnih slu¾benika"...

ok ali ovde je rec konkretno o ovoj ... dakle ona prima platu, trosi svoje pare, ide na odmor gde hoce,
ti si imao svoje zivotne izbore koji su te dovelu tu gde si sta si koliko imash i koliko zaradjujesh ...

@all : zavirivanje u tudj novchanik kako neko trosi pare je totalno lowlife... sta vas boli kurac kako gde trosi svoje pare
ako je neko neshto ukrao nek ide u zatvor, ako je primio kao platu jebe mi se kako trosi, a treba i vama se jebe gde ko
trosi svoje pare.... zato se i prima brdo ljudi ovde kao pavijani kad im se sgljgzzzgo posere u usta sa satom koji ne bi
mogli kupe ni da 5 god stede... njegove pare nek ih trosi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Najbolje od svega je ¹to i ti sam zna¹ da sada kenja¹ za sve pare samo da bi bio u kontri. Ponavljam, ni za uff-a ni za sszgo-a nemam ni¹ta protiv da tro¹e pare koje su zaradili svojim radom. Ova kurava raspala tro¹i pare svih nas, tj. tro¹i enormno za uslove i plate koji su u veæini bud¾etskih ustanova i firmi.