Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Po¹tovani,

Ovim Vas obave¹tavamo da je Dnevna karta 5039132 koja je izdata za Va¹e vozilo registarske oznake BG***** je ispravno izdata jer, ukoliko korisnik usluge parkiranja, bilo pogre¹no popuni parking kartu,po¹alje zahtev putem sms sa lo¹e ispisanom porukom, lo¹e istakne istu pa ona nije u moguænosti da se evidentira i oèita od strane ovla¹æenog lica; ukoliko plati uslugu za vozilo koje nije parkirano ili plati za zonu u kojoj vozilo nije koristilo uslugu, tada je ovla¹æeno lice du¾no da izda nalog za plaæanje dnevne karte i isti uruèi korisniku ili da isti ostavi na automobilu.  


Ukratko, zahtev za plaæanje parkiranja, u vidu poruke sa Va¹im registarskim brojem auta, prosleðujete  mobilnom operateru na jedan od pet ponuðenih sms centara (9111, 9112, 9113, 9118 i 9119). Vi ¹aljete zahtev sa registarskom oznakom, I jedino Vi znate kako je ispisujete. Izborom sms centra izabrali ste i zonu u kojoj ¾elite da platite parkiranje. Mobilni operater obraðuje Va¹u poruku, i prosleðuje je Parking servisu, kako bi se izvr¹ila provera vremenskog ogranièenja. Ako je zahtev validan mobilni operater vr¹i naplatu parkiranja po utvrðenom cenovniku zone za koju je prosleðen zahtev a ujedno Vam naplaæuje i cenu sms poruke po cenovniku mobilnog operatera. Tek tada Vam JKP „Parking servis“ dodeljuje broj parkirne karte. Vi ¹aljete poruku za zonu koju Vi ¾elite.
                                                                                   
Po Odluci o javnim parkirali¹tima  mo¾ete se opredeliti za kori¹æenje usluge parkiranja po zapoèetom satu ili u dnevnom trajanju, kupovinom satne ili dnevne parking karte.  Kako u trenutku kontrole niste imali plaæenu uslugu parkiranja, po navedenoj Odluci  slu¾beno lice Vam je  izdalo nalog za plaæanje dnevne parking karte.

Iz navedenih razloga Va¹ zahtev nismo u moguænosti da uva¾imo, te Vas pozivamo da postupite u skladu sa dostavljenim nalogom za plaæanje dnevne karte.

S po¹tovanjem,
cid:[email protected]

Pozdrav,
Best regards,

Gordana Tatiæ
Samostalni referent informisanja

JKP "Parking servis"
Korisnièki servis
Kraljice Marije 7
11000 Beograd
SRBIJA
Tel: +381 11 3035-400
Fax: +381 11 244-27-39
E-mail: [email protected]
http://www.parking-servis.co.rs

Slaninar

Idi lièno, nasme¹i se, pohvali frizuru i zamoli da storniraju. Ponesi taj mobilni sa porukom i ponesi tu doplatnu kartu ¹to su ti poslali. Mada je to trebalo odmah da uradi¹, pre pisanja.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

sta mi znaci i ako uspem da storniram jednu kad imam jos 3 takve?
a ako ne uspem samo cu da se iznerviram i izgubim vreme i zivce
ingnore

*zeka*


Slaninar

Ako je zabuna, ode¹, objasni¹, odmah. U NS barem to uglavnom prolazi. Vide oni koliko si puta plaæao parking za svoj auto i vide ako si se zajebao. Ako veæ ima¹ vi¹e neplaæenih kazni, onda pretpostavljam da ne vredi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Darko poslato 28 Novembar, 2014, 23:39
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] [kralj]

hvala. to je to.

ma nacelnik generalstaba i ti vojni fazoni ne proalze...  

gazda mi je drugar i ne radim ni za kakvu nadoknadu  ;D ;D

PSS- dogovor je da damo po 2 crvene ja , pevac i gazda i stavimo tacku na ovo , i ne mlatimo se dalje s ovim...


Pièko papuèarska...:P  A ¾alba je bila skoro savr¹ena.... :P ;D





Citat: UFF poslato 19 Decembar, 2014, 13:23
Po¹tovani,

Ovim Vas obave¹tavamo da je Dnevna karta 5039132 koja je izdata za Va¹e vozilo registarske oznake BG***** je ispravno izdata jer, ukoliko korisnik usluge parkiranja, bilo pogre¹no popuni parking kartu,po¹alje zahtev putem sms sa lo¹e ispisanom porukom, lo¹e istakne istu pa ona nije u moguænosti da se evidentira i oèita od strane ovla¹æenog lica; ukoliko plati uslugu za vozilo koje nije parkirano ili plati za zonu u kojoj vozilo nije koristilo uslugu, tada je ovla¹æeno lice du¾no da izda nalog za plaæanje dnevne karte i isti uruèi korisniku ili da isti ostavi na automobilu.  


Ukratko, zahtev za plaæanje parkiranja, u vidu poruke sa Va¹im registarskim brojem auta, prosleðujete  mobilnom operateru na jedan od pet ponuðenih sms centara (9111, 9112, 9113, 9118 i 9119). Vi ¹aljete zahtev sa registarskom oznakom, I jedino Vi znate kako je ispisujete. Izborom sms centra izabrali ste i zonu u kojoj ¾elite da platite parkiranje. Mobilni operater obraðuje Va¹u poruku, i prosleðuje je Parking servisu, kako bi se izvr¹ila provera vremenskog ogranièenja. Ako je zahtev validan mobilni operater vr¹i naplatu parkiranja po utvrðenom cenovniku zone za koju je prosleðen zahtev a ujedno Vam naplaæuje i cenu sms poruke po cenovniku mobilnog operatera. Tek tada Vam JKP „Parking servis“ dodeljuje broj parkirne karte. Vi ¹aljete poruku za zonu koju Vi ¾elite.
                                                                                   
Po Odluci o javnim parkirali¹tima  mo¾ete se opredeliti za kori¹æenje usluge parkiranja po zapoèetom satu ili u dnevnom trajanju, kupovinom satne ili dnevne parking karte.  Kako u trenutku kontrole niste imali plaæenu uslugu parkiranja, po navedenoj Odluci  slu¾beno lice Vam je  izdalo nalog za plaæanje dnevne parking karte.

Iz navedenih razloga Va¹ zahtev nismo u moguænosti da uva¾imo, te Vas pozivamo da postupite u skladu sa dostavljenim nalogom za plaæanje dnevne karte.

S po¹tovanjem,
cid:[email protected]

Pozdrav,
Best regards,

Gordana Tatiæ
Samostalni referent informisanja

JKP "Parking servis"
Korisnièki servis
Kraljice Marije 7
11000 Beograd
SRBIJA
Tel: +381 11 3035-400
Fax: +381 11 244-27-39
E-mail: [email protected]
http://www.parking-servis.co.rs

Mora¹ da ode¹ tamo da pièkara¹ lièno, mogu da se uhvate za kurac... Vi¹e puta mi se to desilo, pa mamu vam jebem, zbog razlike od par dinara hoæete 1800, evo vam razlika, mr¹... Ortak advokat ih je tu¾io zbog nezakonitog bogaæenja, ili ne¹to slièno, jer je platio uslugu koju nije dobio, a nisu hteli da mu vrate pare za zonu koju je platio gre¹kom, i sjebao ih, tj odustali su...



@Bucko:
mene je zbunilo vreme, toliko da sam se izbeèio dok nisam video da je pogre¹io zonu...:D Taman sam hteo da ga prcam, al' kasno ja na Kosovo sti¾e...;D

mrle

EVO DA MORA DA TI DA TVOJ PRIMERAK. MENE OSLOBODILI

Citat: Laziæ poslato 11 Jun, 2014, 16:18
Nisam imao komp ceo dan, ula¾em izvinjotinu (c) by Serbduck...:-[

evo...;D






edit:
Mrle, ovo je stvarno kulturi¹ka izvedeno...;D :-*

Ivicat

Мрле, спомиње се снимак. Камера у ауту?

mrle

Citat: Ivicat poslato 22 Decembar, 2014, 11:27
Мрле, спомиње се снимак. Камера у ауту?

ne, snimili me ruèno, nekim kao fotoaparatom, kamerom.

Lazic

Dr¾ava protiv dva èesto trezna Marka, izgledaju kao diletanti...;D

MIGE

od sada,za savetnike i branioce,uzimam Mrleta i Lazica a ne one ludake advokate...do sada bi mi oni izvukli pare koje mi firma duguje vec 2 god.  [cheers]

Lazic


Ivicat


Darko

Mrle , oslobodjen si samo zato sto policajac nije dosao na saslusanje .... sada toga vise nema ... nema suocavanja , olicajci se redovno odazivaju .. da je dosao , dobio bi te u ovom slucaju...

ne uzimaj ovo zdravo za gotovo , nece uvek biti ovako ... imao si srece

ЯЭВОЛУТИОН

prvi put posaljes izvinjenju sudu u poslednji cas postom da si sprecen iz zdravstvenih razloga sa lekaskim nalazom.....mora da uvazi.....drugi put posaljes advokata ...drugara...da te izvini jer trenutno nisi tu jer si u inostranstvu...crna gora....bosna....treci put cekicas ispred suda i cekas da li ce pandur da se pojavi....ako ga nema uleces i dobijas na sudu....
nije tacno da nema suocenja.....nemaju pravo to da urade, jer ih inace dobijas na sudu u strazburu...a to njih kosta....samo je glavni stos da svi pocnu da ih jebu na tu foru....onda bi pisali prijave samo za ono za sta imaju relevantan dokaz.....a laserski pistolj koji meri brzinu a ne slika nije valjan dokaz da je bas to vozilo prekoracilo brzinu i ne moze biti uzeto kao dokaz na sudu.....cak i kamere koje naplacuju po gradu nisu zakonski regulisane, jer te sminaju baez obavestenja da is sniman i bez odobrenja suda da smeju da te snimaju.....samo fama postavljena u reonu koji je obelezen sa "radarska kontrola" je regularna...van te zone tuki......medjutim, posto ovde AMSS zivi od osiguranuja i tehnickog a ne od zastite prava vozaca poput ADAC-a, onda takve stvari prolaze.....organizovani smo kao i drzava....do moga.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: Darko poslato 22 Decembar, 2014, 20:45
Mrle , oslobodjen si samo zato sto policajac nije dosao na saslusanje .... sada toga vise nema ... nema suocavanja , olicajci se redovno odazivaju .. da je dosao , dobio bi te u ovom slucaju...

ne uzimaj ovo zdravo za gotovo , nece uvek biti ovako ... imao si srece

ovo sam dobio u junu. Ne znam da se od juna do sada ne¹to menjalo.

Ruza-Bandit

Jaoooo stigla mi presuda....

Obavezujem se da osiguranju isplatim182.000,00 i ne¹to sitno za ¹tetu... Zna li neko nekog ko radi u Dunav osiguranju... Moram da kukam, molim plaèem i ostalo....

ЯЭВОЛУТИОН

teskon da moze da se zavrsi na kukanje.....ako nemas nista na svoje ime i nisi zaposlena, sacekaj dve godine i trazi zastarelost potrazivanja....ako si stalno zaposlena kukaj da ti odbijaju neku cifru od plate sa nekom smesnom kamatom.....ako imas nesto na svoje ime trazi da te prepolove sumu a ti ces prodati to i uplatiti u kesu inace ce kurac da dobiju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ruza-Bandit

#1638
Nemam posao, na birou sam 4 meseca, do gu¹e u kreditnim karticama i sada veæ nedozvoljenim minusima, pozajmila od æaleta pare da platim porez, isterali me iz kuæe jer nisam vratila, ¾ivim sa studentima u jednom stanu u resniku i te fore? Na sebe imam jedino kuèe i maèe

Bori¹a

meni poslali poziv za sud, i naravno sa seoskom postom sudjenje bilo juce a on danas dolazio ;D ;D ;D
mama nije htela da preuzme... zvali su me kao svedoka - sta sad?