Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

mene jebalo vladanje kad je bilo u proseku...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: El Jefe poslato 06 Mart, 2017, 15:51
То му је улазило у просек оцена. Ми смо морали да учимо текстилну индустрију Румуније.
'94-te sam obuku platio 400 maraka, u vreme sankcija, kad su plate bile 100-200, a gorivo 2 marke...

Boban_m

Pa sta si cekao do '94? Ja sam polozio prvu subotu posle 18og rodjendana. Imao 0 negativnih na testu i nasao gresku u testu, nijedan od ponudjena tri odgovora nije bio tacan.

bigbad86

Meni tako bilo za kamion :D punih 90 bodova ako se secam i nasao stampartsku gresku :D

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 06 Mart, 2017, 03:07
Ovoliko :)


Auuu tebra, tebe bas poterao baksuz, znaci do novaka pusiona.

mareskin

Citat: Hattrick poslato 06 Mart, 2017, 20:54
Citat: Milos96 poslato 06 Mart, 2017, 03:07
Ovoliko :)


Auuu tebra, tebe bas poterao baksuz, znaci do novaka pusiona.

Ako se dobro seæam nije bio baksuz nego je vozio pijan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Citat: mareskin poslato 06 Mart, 2017, 21:39
Ako se dobro seæam nije bio baksuz nego je vozio pijan.

Mislim baksuz, jer je zaboravio da stavi 2 crvene u dozvolu, za takve slucajeve  :)

Lazic

Ne bi mu pomoglo ni 15 crvenih, probudio se u bolnici...


@Boban:
Nisam imao kola '92-ge, pa sam posle PSP-a batalio ostalo do '94-te... A i tad sam od prve plate platio vo¾nju... Takoðe 0 negativnih, uradio test za manje od 5 minuta, pa cirkao pivo ispred uèionice... :D Kad sam polagao za motor, manje od 3 minuta... ;D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 21:44
Ne bi mu pomoglo ni 15 crvenih, probudio se u bolnici...

Nisam upucen sta se tacno desilo, ali ako je tako onda mosha, jebiga  :)

P.S: Ja pre neki dan, Terazije, 3 sata nocu, dva crvena uzastopce, zaustave drotovi, ja ACAB dukser na sebi, rek'o:"sad si ga ugasio". Kazem ja:"Haj da se dogovorimo nesto", ovi crkose od smeha, kaze:"Aj semafor, aj dva, ali ovo ACAB ti nije trebalo"  [rofl]
Tuc, muc, pricaj, kenjaj, 15 minuta i 3 crvene kasnije, jezdim svojoj kuci, sanjao sam, nikoga ustvari nisam sreo usput  ;)

Lazic

E kako je lepo bilo voziti pod sankcijama, nigde ¾ive du¹e... :D

Glava Dole

Al zato gorivo...

! No longer available

Jos se secam kako smo ja i cale isli da kupimo gorivo po flasama pored puta da bi mogao sutradan da me vozi u vrtic... a mnogo skorije stvari ne pamtim... kako pojma nemam... :)

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 22:09
E kako je lepo bilo voziti pod sankcijama, nigde ¾ive du¹e... :D
Jes', al' si bio mnogo upadljiviji. Ja jednu noæ, stao na semafor kod JAT-a pre Londona i ugasio auto jer vozim na isparenja a uz to ugasio i farove. A zbog uliènih svetala nisam ni primetio da sam krenuo sa uga¹enim svetlima. I tako sve do Slavije i Makenzijeve, uðem u Alekse Nenadoviæa i shvatim da su uga¹eni farovi. U tom trenutku vidim u retrovizoru pandursku rotaciju. Stanem, proðe me jedan i stane, a iza mene stane drugi auto. Iz oba izaðe 6 :o kerova! Dvojica ili trojica sa dugim cevima! :o Gde si? ©ta si? Provere na tu¾ibabu. ©to ne pali¹ svetla? Èiji je auto? Bla, bla, bla... Aj' be¾i! Evo, upalio sam svetla, jeb'la vas svetla! ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 22:09
E kako je lepo bilo voziti pod sankcijama, nigde ¾ive du¹e... :D

oh kad se popicka sad makedonija, pa zapali bosna, pa frka na kosovu neko
ozbiljno sranje ... sankcije frka panika :)... i eto moze se vozish ko covek...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Mart, 2017, 00:51
Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 22:09
E kako je lepo bilo voziti pod sankcijama, nigde ¾ive du¹e... :D

oh kad se popicka sad makedonija, pa zapali bosna, pa frka na kosovu neko
ozbiljno sranje ... sankcije frka panika :)... i eto moze se vozish ko covek...


ovde je zmaj u pravu.

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 07 Mart, 2017, 10:27
Nemam vi¹e 20 godina... ;D

od 16 se smatra vojno sposobnim ... koliko ima vanzemaljac... ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

#2737
Masala, plavi presretac gsxr 1000, iscupana tablica, provera svega zivog, i motora i mene, sprovodjenje, saobracajna, dalje sudnica po hitnom postupku kao da sam poslednji kriminalac, ma ceka znaci pored mene dok ne udjem kod sudije i ceka da izadjem da ili vodi u zatvor ili pusta, izbegavanje zatvora za dlaku... ama vise srece nego pameti, sad ce morati placanje makar koliko kad mogu i resavanje fiktivne, pisanje molbe, tablicu vise nemam i na motor ne sedam pa da sam jos toliki, mozda ode i na prodaju ako budem imao srca da ga se odreknem da ne padnem u iskusenje vise jer sledeci put zatvor odmah sledi 100%... a i da bih isplatio bar deo kazne...

mkt

de te navatao
sve ok dok nije mardellj

Glava Dole

Ma kad se debil opustio previse... i prodjem pored horde cajca koje prekasno primetio, 3 plava GSXRa, beli policijski obelezini motor i golf 6... i reko izvuko sam se kad kurac, posle kilometar rotacija iza mene... sproveo me nazad do njih pa provera svega zivog i onda bilo sta je bilo...