Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

odes u pravnu sluzbu dunav osiguranja i onda odneses molbu da nemas nista, ni ti ni tvoji bolesni ste, pare za lekove nemate, doneses dokumentaciju medinicsku bla bla i trazis otpis dugova :D ako æes detaljnije javni æu ti sibnem na pp :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Citat: Bori¹a poslato 28 Decembar, 2014, 01:38
meni poslali poziv za sud, i naravno sa seoskom postom sudjenje bilo juce a on danas dolazio ;D ;D ;D
mama nije htela da preuzme... zvali su me kao svedoka - sta sad?
Zvaæe te opet!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

I opet! Dogod se postupak ne zavr¹i, a ako tvoje svedoèenje nije toliko bitno, oni su juèe veæ zavr¹ili proces bez tebe!

ЯЭВОЛУТИОН

pa bitno je ako je izava suprotna od zapisnika....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

nemam pojma, ja cu se odazvati boli me uvo ;D
samo da mi kazu bar dan pre, a ne dan posle :D

Alien011

Pozdrav svima :p ajde ako je neko prosao kroz slicnu situaciju da pomogne malo. Naime, imam prekrsaj za alkohol 1.3 :o iz jula 2013, nisam primio nikakav poziv ( postar pokusavao bezuspesno nekoliko puta ) policija dolazila sad u decembru 2-3 puta, isto bezuspesno ( kamera ispred vrata :p ) i evo vec 20 dana ih nema, u medjuvremenu otisao mecki na rupu i uzeo u mup-u novu licnu kartu. Kako sad ide dalje ... Jel uvode fiktivne adrese i koliko im treba da ti lupe fiktivnu, s obzirom da mi policija nije dolazila poslenjih 20 dana? Jel mogu da mi sude u odsustvu i sta je sa ovom pricom, stave te ne oglasnu tablu pa racunaju da si obavesten o pozivu za sud ? Jel uspeo neko da im utekne s obzirom da aspolutno zastarevam za nepunih 6 meseci... vredi li da im i dalje bezim ?!

perlx

Ovde mozes da se predstavis, nece niko da te 'apsi  [policaja]

Alien011


ma gde nece :D vidis da sam u bakstvu :D salim se, naravno

MIGE


clutch&brake

Fiktivnu ce da ti stave svakako... posto si naduvao do 1.3.14 god moraju da ti sude po starom zakonu tako da nema table. Miran si naredna 2-3 meseca ali onda krece bal. Sudija ce ti u poslednja 2 meseca poslati muriju bar 3 puta kako predmet nebi zastareo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Mik

Ajde pravnici (a i vi drugi sa bogatim losim iskustvom sa ovima prvima  :) ) :

Sta znaci :  "Resenje o zameni"  [neampojma] ?  O cemu se radi ?

Tako je pisalo na plavom kovertu koji nisam primio (Rekao sam postaru da to vrati i da me nije nasao kod kuce).

(Hronoloski je bilo ovako: prvo su oni meni "Presudu", pa ja njima "Zalbu", pa opet oni meni "Presudu" kojom su mi odbili zalbu, pa zabranili upravljanje vozilima, i na kraju mi je stiglo ovo "Resenje o zameni" koje nisam primio. U medjuvremenu sam im savesno platio ovoliko :  [srednjiprst] za kaznu i [srednjiprst] na ime sudskih troskova, a nisam mogao vise jer je stiglo samo te dve uplatnice.  :))

Kostić

i ja æu u padinjak. mo¾emo da pravimo MM ¾urku u padinjaku

ЯЭВОЛУТИОН

jel platio neko nekad onu doplatnu za parkiranje.....izmedju poruke i njegove kazne mi je 10 minuta......ispred instituta za neonatologiju...dok sam izneo dete iz kola i uneo ga na institut...otkucao porukiu a u medjuvremnu mi zalepio tiket.....kurac cu da im platim....ja parking platio i vise nego sto treba jer sam zavrsio sve za pola sata ...poruka o isteku parkinga mi stigla kad sam se vracao i to kod rk beograd na miljakovcu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Мени се слично десило док сам био у Тиршовој.
После пар дана их драга звала телефоном и објаснила да смо били у ординацији са дететом а обавезно је да телефон буде угашен. Прихватили су образложење...  Пробај и ти.

Hurricane

..ako ti je to jedina, ignori¹i samo, stizaæe ti od njihovog advokata neke kao opomene i to ignori¹i

i u meðuvremenu tj. posle 2 god. æe ti zastariti...

Ja tako 2 nisam platio...

Che

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2015, 16:44
jel platio neko nekad onu doplatnu za parkiranje....

Niko - nikada a da ja znam.
Meni vise tri doplate i nemam nameru da platim iakda,
uz to dozvoljavaju mi da kupim mesecnu kartu za parking u ulici.

bucko

Revo
Pogledaj ponovo vrovatno si platio pogresnu zonu jer kada pokusas da platis a imas kaznu to ti i pise u poruci koju si dobio.
Ako je tako mozes na tel koji ti pise na kazni da se javis i reklamiras  i obicno prihvate jer vide da si slao ako im kazes sa kog broja

ЯЭВОЛУТИОН

Jok 3 zona.....platio sam 100 parkinga u okt. Nov. I decembru.....dete 4 meseca bilo na naonatologiji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11