Glavni meni

Gde kupujete delove za japance ?

Započeo PECA BMW, 17 Mart, 2016, 23:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Treba mi za Suzuki DR 650  1991 god zadnje kocione plocice (neke sto jeftinije) i sajla kvaclia , gde to mogu da nadjem ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac

Kod Революция ima sigurno nekakvih restlova  [rofl]

Conti-Moto

Citat: PECA BMW poslato 17 Mart, 2016, 23:21
Treba mi za Suzuki DR 650  1991 god zadnje kocione plocice (neke sto jeftinije) i sajla kvaclia , gde to mogu da nadjem ?

Nove, Kyoto, 930 din.  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

PECA BMW

odlicno sad jos da vidim gde sajla ima da se kupi ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Grof

Mo¾e ti je po uzorku neko napraviti..... boban sajle iz BG  npr. ;)

PECA BMW

Ma mogu i sam da je napravim nego gledam gde se kupuju original .

sad malo istrazivao po netu i za sve delove sto sam gledao se nude neke after-market varijante a nigde original deo ?

el se to inace tako kupuje ili ?  gde se kupuju original Suzuki delovi ? ili pak mogu da naruce original deo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac

Original polovna a new te¹ko !

PECA BMW

Citat: srbac poslato 18 Mart, 2016, 17:27
Original polovna a new te¹ko !

kako bre tesko ? el Suzuki prodaje delove za svoje motore ili vozis pa kad crkne sajla bacis motor na otpad ..

Mora da ima opcija bar iz Japana da se naruci ? valjda u fabrici drze rezervne delove ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

nova original suzuki kod Saleta iz Trstenika....10 dana a kaze ti cenu taj dan kad narucujes....zadnji put sam sajle platio 80 evra....gas, kvacilo sauh....ali traju skoro vecno , za razliku od aftermarketa ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof


PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Mart, 2016, 17:53
nova original suzuki kod Saleta iz Trstenika....10 dana a kaze ti cenu taj dan kad narucujes....zadnji put sam sajle platio 80 evra....gas, kvacilo sauh....ali traju skoro vecno , za razliku od aftermarketa ....

Bas zato i hocu original . da bude pouzdana , onda zovem saleta ..

i ova fabricka nije pukla nego je neko lose proteo i od pomeranja guvernala se sve prelomila pa kvacilo malo teze ide nego sto bi trebalo ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

RoaD GunneR

Za suzuki probaj i Markos Novi Sad

doktor

Za Suzuki mozes da probas i 3T-Racing.
Bikers work is never done!