Glavni meni

Najbolji GPS uredjaj

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 01:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk


dr32

@banevuk Odlicno si ovo uradio, svaka ti cast  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

banevuk

Citat: dr32 poslato 08 Septembar, 2015, 23:40
@banevuk Odlicno si ovo uradio, svaka ti cast  [cheers]
Moram da priznam tudja ideja ali prosta. Radi na principu kao kad se kaèe tegovi na heblove ili guvernalu. Uzeo parèe gumenom creva odgovarajuærg preènika .©raf gore matica dolje u kad gurne¹ u rupu I poène¹ da ste¾e¹ guma se ¹iri I zate¾e. sve ostalo je èista bravarija..Pozzzz    [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

dr32

Aj slikaj ako mozes, zvuci interesantno. Ja sam skoro nesto slicno napravio. Ovako nesto.
Ovo je bila ideja

A ovo realizacija

Sad mogu da kacim navi, kameru ili sta god mi padne na pamet :D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

Citat: banevuk poslato 09 Septembar, 2015, 13:27
Citat: dr32 poslato 08 Septembar, 2015, 23:40
@banevuk Odlicno si ovo uradio, svaka ti cast  [cheers]
Moram da priznam tudja ideja ali prosta. Radi na principu kao kad se kaèe tegovi na heblove ili guvernalu. Uzeo parèe gumenom creva odgovarajuærg preènika .©raf gore matica dolje u kad gurne¹ u rupu I poène¹ da ste¾e¹ guma se ¹iri I zate¾e. sve ostalo je èista bravarija..Pozzzz    [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

mislim da sam kacio to na forum davno kad sam pravio za cbr600f
samo sto sam ja isao sa koso presecenom cevkom sa urezanim navojem pa kad dotezes one se smicu i povecavaju obim

dr32

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2015, 23:29
mislim da sam kacio to na forum davno kad sam pravio za cbr600f
samo sto sam ja isao sa koso presecenom cevkom sa urezanim navojem pa kad dotezes one se smicu i povecavaju obim
Ovo je jos i najbolje fora, nego nisam se setio kako da to izvedem do kraja, svakojake komplikacije su mi padale na pamet, pa sam napravio ovo gore, cini mi se najprostije resenje. Imas li negde sliku toga ili temu, jos bolje?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

banevuk

Citat: dr32 poslato 09 Septembar, 2015, 22:41
Aj slikaj ako mozes, zvuci interesantno. Ja sam skoro nesto slicno napravio. Ovako nesto.
Ovo je bila ideja

A ovo realizacija

Sad mogu da kacim navi, kameru ili sta god mi padne na pamet :D
[/quote










UFF


banevuk


dr32

@banevuk od cega ti je ova osovina, ovo hvata ko ludo.

@Uff + ko vrata za ove slike i detaljan opis. Ja nisam mogao da nadjem ovu osovinu sa navojem koji je fiksiran za sipku (zlatni deo na sivoj sipci). Sta je ovo, kako se zove, gde si ga nabavio?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

banevuk

Citat: dr32 poslato 10 Septembar, 2015, 21:29
@banevuk od cega ti je ova osovina, ovo hvata ko ludo.

@Uff + ko vrata za ove slike i detaljan opis. Ja nisam mogao da nadjem ovu osovinu sa navojem koji je fiksiran za sipku (zlatni deo na sivoj sipci). Sta je ovo, kako se zove, gde si ga nabavio?
Obièan ¹raf m10 sa maticom I obavezno u mom sluèaju gumeno (ne plastièno) crevo zbog fleksibilnosti.Dr¾i odlièno a opet mo¾e da se pomera levo desmo po potrebi

UFF

Citat: dr32 poslato 10 Septembar, 2015, 21:29
@banevuk od cega ti je ova osovina, ovo hvata ko ludo.

@Uff + ko vrata za ove slike i detaljan opis. Ja nisam mogao da nadjem ovu osovinu sa navojem koji je fiksiran za sipku (zlatni deo na sivoj sipci). Sta je ovo, kako se zove, gde si ga nabavio?

ne secam se ni od cega je, idi kod strugara sa komadom aluminijuma da ti ga obradi na meru i ureze navoj

MIGE

kupujem sutra navigon gps pa me zanima,da li neko od manijaka poznaje nekog ko bi mi ubacio i igo software sa novim kartama ,pored postojeceg navigona...znaci,oba software  da mi rade nezavisno...hvala unapred

mi¹ko_kolo



K_A_W_A

#355
Citat: UFF poslato 25 Februar, 2016, 19:19
[rofl] [thumb_up]

http://www.appy-geek.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=3&articleid=58648213&source=digest&tagid=-52&tagname=Moods
Ne trebas da budes ni glumac, ni pevac, a ni poznata licnost. Treba ti samo dobar glas, trenutak srece da te snime i okace na YT i zivot ti se menja iz korena  [thumb_up]

! No longer available

dr32

Manijaci koristi li ko i dalje Garmin Zumo 390 i kako ste zadovoljni sa opcijom krivudavi putevi?
Ja sam je pretezno zbog toga i uzeo jos pre 3 godine, ali mi ni dan danas nije jasno jel greska u aparatu ili u meni?!?

Ona stvarno izabere krivudave puteve, ali to cesto znaci umesto magistralom pa dalje, ona me ubaci u neko naseljeno mesto gde je put krivudaviji, ali je suludo da umesto da vodi pravo i napravi jednu tecnu voznju ona gadja uske seoske puteve, kaldrmu, ponekad cak i zemljani put (npr. od Brzeca ka Djavoljoj varosi bacila me u neki makadam, boze sacuvaj).
Cak ni uz pomoc programa Base Camp i Garmin Express nisam uspeo da nadjem adekvatna podesavanja. Npr. Koji tip tj. klasu puta hocu, onda izbegavanje naseljenih mesta kad god je to moguce isl. Ako treba svaki put da sam proveravam trasu, pravim rute, onda kog ce mi mog navi od 300e, to mogu i sa telefonom ili nekom obicnom i jeftinijim (citaj ne moto navigacijom).
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Jel moguce da niko nista ne zna na ovu temu?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

ne nego ih boli kurac
ako te mrzi da se drkas kupi najskuplje ali ti ni to ne garantije nista
za ostale prosecne ljude tu je android sa here mapama ili sa onima koji bas zele da se drkaju igo

Lazic

#359