Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: mrle poslato 15 Jun, 2017, 16:25
stajanje u red je za pièke.

Stajanje u redu je za sirotinju koja mora da radi.

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 15 Jun, 2017, 16:25
stajanje u red je za pièke.

jbg ... nije bilo gde se sedne .. al poneo sam flasicu sas vodom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

voda je za picke
muskarci piju pivo :D

u MUPu

dzimika

Citat: Ivicat poslato 14 Jun, 2017, 08:01
Ali ja sam skinuo sve. Nema ih. :D To kazu da moze biti problem kad cajci zaustave....
ne znam kod kojih pandura, ja pre neke godine isao za crnu goru bez plastika, maske, cajgera, samo sam far imao, evo uff moze da potvrdi


UFF

a ja bio na crnoj cb500 i dao saobracajnu od crvene xl500, oni kao proverili brojeve i vracaju mi kazu sve je u redu samo sledeci put kad ofarbas motor promeni boju u saobrcajnoj  [rofl]
a ono ni tablice nisu iste a da ni ne pricam o brojevima

mali_zmaj

Nema sta,momci azurni i precizni!!
jin-jang

dzimika

Citat: UFF poslato 16 Jun, 2017, 08:50
a ja bio na crnoj cb500 i dao saobracajnu od crvene xl500, oni kao proverili brojeve i vracaju mi kazu sve je u redu samo sledeci put kad ofarbas motor promeni boju u saobrcajnoj  [rofl]
a ono ni tablice nisu iste a da ni ne pricam o brojevima

Ne ne, ti si mu dao sve moguce saobracajne od vozila koja si imao kod sebe tada, krenuo je od kola da lista
Ali nikada necu zaboraviti zbunjenu facu pandura koji stoji kod kucice i gleda u saobracajnu pa gleda u motor, pa u sabracajnu pa u motor i nista mu nije jasno zasto pise crvena boja a ono crni motor   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

A da je okrenuo stranu video bi da XL nije registrovan zadnje 2 godine :D mozda i 3 cak

posle XL-a nije ni listao dalje saobracajne   [rofl] [rofl] [rofl] vratio i kaze sledeci put mi daj samo saobracajnu od vozila koje vozis :D


UFF

 [ludak]

a kao nesto proveravao brojeve preko interpola bla bla kenj

dzimika

Ma jok, otisao do kucice kao da proverava, zar stvarno mislis da su oni gore u brdu dovoljno inteligentni da urade proveru :D


OKi


Lazic

Od pro¹le jeseni... U kombinaciji sa jo¹ kojom grupom, fb-om, i na¹om patrolom, mogu se izbeæi... Ili ne piti...;D Sve vreme se pitam ¹ta znaèi FLCS... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 23:55
Sve vreme se pitam ¹ta znaèi FLCS... ;D

Fiat Lancia Club Serbia :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole


DebeliZmaj

Mislim da mora se skine blok motora za zamenu ulja :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Aham... kako da ne... proizvodjac koji za malo para daje puno muzike, sve ostalo na njihov racun su klasicne srpske predrasude ;)

Lazic

Citat: Milos96 poslato 01 Jul, 2017, 00:31
Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 23:55
Sve vreme se pitam ¹ta znaèi FLCS... ;D

Fiat Lancia Club Serbia :)
Pa shvatio sam kad sam video forum... :D ali ono, ¹ta æu ja ovdeeeee... :o :D

mrle

od spustanja sa Gazele do ispod mosta na Adi dve Aprilije, Jedan Gsxr, radar i Punto. Zaustavljaju svaki motor. Malo pre zaustavili i mene. Tolerantni za brzinu, samo provera saobracajne i vozacke.

Lazic

Ako ne proverava motorolom, dobro je... :D

Glava Dole

#3179
Je l' se to meni cini ili su neki postovi nestali?

edit: a ne, moja greska, to je druga tema... sad tek provaljujem da imamo dve sa slicnom tematikom :)