Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Pa realno... mislim da je interventna najmanji problem u ovoj dr¾avi.
Krenuo bih odozgo... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

.....ne kazem ja da je obican sluzbenik kriv sto mu je sluzba takva kakva je....naravno da je kriv neki budzovan (najverovatnije vise njih) kome takvo stanje odgovara...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

SrpskiDzedaj011

Пођимо прво од себе.... 
I have to return some video tapes....

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SrpskiDzedaj011

Прави сам рђавац!  8)
I have to return some video tapes....

mareskin

Stiglo mi pismo od policije sa lepo odštampanom crno belom fotografijom mog prekršaja. Parkiranje na trotoaru. Izašao na sekund da pitam koliko koštaju keramičke pločice, a odgovor dobio od policije ;D

Moram da idem do Požege da potpišem rešenje da mi odrede kaznu i da je platim u roku od nekoliko dana da bi mi bila prepolovljena. Najgore je što me više košta da odem do Požege nego sama kazna.

Kažu nisu isti obrasci kod nas i njih, a ista smo država i valjda ista policija?!?

Nije mi jasno šta to tačno znači, ali ću vam javiti čim utvrdim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 16:37
Пођимо прво од себе.... 

....ne znam sta si ovim hteo da kazes, ali nikad nisam ni pokusao da podmitim bilo kog sluzbenika......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Che

Citat: mareskin poslato 23 April, 2014, 16:54
Stiglo mi pismo od policije sa lepo od¹tampanom crno belom fotografijom mog prekr¹aja. Parkiranje na trotoaru. Iza¹ao na sekund da pitam koliko ko¹taju keramièke ploèice, a odgovor dobio od policije ;D

Podeli iznos kazne sa brojem kvadrata koje poplocavas i neces ni da osetis ;D

mareskin

Citat: Che poslato 23 April, 2014, 17:03
Citat: mareskin poslato 23 April, 2014, 16:54
Stiglo mi pismo od policije sa lepo od¹tampanom crno belom fotografijom mog prekr¹aja. Parkiranje na trotoaru. Iza¹ao na sekund da pitam koliko ko¹taju keramièke ploèice, a odgovor dobio od policije ;D

Podeli iznos kazne sa brojem kvadrata koje poplocavas i neces ni da osetis ;D

Jok! Nego æu par kvadrata manje da uradim :D

I onda æu svima da obja¹njavam za¹to mi je æo¹ak nedovr¹en :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

Citat: zVuk poslato 23 April, 2014, 16:59
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 16:37
Пођимо прво од себе....  

....ne znam sta si ovim hteo da kazes, ali nikad nisam ni pokusao da podmitim bilo kog sluzbenika......
Ух бре....
Није ми ни на крај памети да се осетиш ти или било ко други лично прозваним у мојим порукама.... Нити схватам било шта лично у колико се напише против државе, МУПа,.... Као што рекох - не идентификујем се са послом јер сматрам да је то гадан проблем ега.... Мислим да сам већ паламудио о томе....
Као што се поред посла који волим и обављам најбоље што знам и умем, бавим се борењем, практичним стељаштвом, спринтом, дугом стазом,.... па чак и графичким цртањем.... моторима.... женама.... психологијом.... Не везујем се лично за било шта од тога да би ја СЕБЕ назвао борцем, женскарошем, моторџијом, полицајцем.... Сви смо ми много више од тога а на НАС не мислим да полицијске службенике него на све људе....


Елем....
Под "Пођимо прво од себе" нисам мислио на тебе са неком малициозном позадином већ на то да прво делујемо на микро плану а тек онда шире па и глобално.... А свакако подржавам свако добронамерно борење за боље сутра, наравно у оквиру највишег правног акта, морала и обичаја.
I have to return some video tapes....

Plazma Keks

nisu tu samo politicari, panduri i ostali krivi i korumpirani, kriv je narod, svi su oni potekli iz naroda koji je korumpiran...

Darko

moji drugari , ovi neki sto su ostali u Zajecaru da zive i rade , se jako lepo bore protiv tih stvari o kojima pricate...

dobije Zajecar pauka  koji ce kao da nosi vozila , jer je Zajecar Bog zna kako veliki grad , ima cela dva semafora koja rade itd itd ... i skupi se drustvo i zapale ga ... dodje i drugi....
zapale i njega ...sada Zajecar vise nema pauka...znaci , borba je bila i te kako korisna...

pa ce mudonje da juce opet dovedu pauka da naplacuju kazne od siromasnih a Bosko Nicic i   garnitura trose milione i rade trange frange... ne moze....


zVuk

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 19:47
Citat: zVuk poslato 23 April, 2014, 16:59
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 16:37
Пођимо прво од себе.... 

....ne znam sta si ovim hteo da kazes, ali nikad nisam ni pokusao da podmitim bilo kog sluzbenika......
Ух бре....
Није ми ни на крај памети да се осетиш ти или било ко други лично прозваним у мојим порукама.... Нити схватам било шта лично у колико се напише против државе, МУПа,.... Као што рекох - не идентификујем се са послом јер сматрам да је то гадан проблем ега.... Мислим да сам већ паламудио о томе....
Као што се поред посла који волим и обављам најбоље што знам и умем, бавим се борењем, практичним стељаштвом, спринтом, дугом стазом,.... па чак и графичким цртањем.... моторима.... женама.... психологијом.... Не везујем се лично за било шта од тога да би ја СЕБЕ назвао борцем, женскарошем, моторџијом, полицајцем.... Сви смо ми много више од тога а на НАС не мислим да полицијске службенике него на све људе....


Елем....
Под "Пођимо прво од себе" нисам мислио на тебе са неком малициозном позадином већ на то да прво делујемо на микро плану а тек онда шире па и глобално.... А свакако подржавам свако добронамерно борење за боље сутра, наравно у оквиру највишег правног акта, морала и обичаја.

...nisam se osetio pogodjenim tvojim komentarom, zato sam i napisao da mi nije jasno sta si hteo da kazes, ali sad kad si razjasnio je sve jasno....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

UFF

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 19:47
бавим се борењем, практичним стељаштвом, спринтом, дугом стазом,.... па чак и графичким цртањем.... моторима.... женама.... психологијом....

zajeban ovaj nas dzedaj

moze prvo da te prebije, pa da te upuca, da mu pobegnes ne mozes, a onda ce da nacrta mesto zlocina, pa da te pregazi motorom i potom pojebe a na kraju sve to psihoanalizira

Lazic

Izgubio sam te kod upucavanja...;D

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 24 April, 2014, 19:02
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 April, 2014, 19:47
бавим се борењем, практичним стељаштвом, спринтом, дугом стазом,.... па чак и графичким цртањем.... моторима.... женама.... психологијом....

zajeban ovaj nas dzedaj

moze prvo da te prebije, pa da te upuca, da mu pobegnes ne mozes, a onda ce da nacrta mesto zlocina, pa da te pregazi motorom i potom pojebe a na kraju sve to psihoanalizira
[rofl] [rofl] [rofl]

....ма ја сам пацифиста.  ;)
I have to return some video tapes....

Hohštapler

Eto, jo¹ zna i brod da vozi!

[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 April, 2014, 11:56
Eto, jo¹ zna i brod da vozi!

[rofl]

...i to po Pacifiku.... ;D  

(p.s.koja vrsta borenja je u pitanju?)

SrpskiDzedaj011

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 April, 2014, 11:56
Eto, jo¹ zna i brod da vozi!

[rofl] [rofl] [rofl]



Борење!? Ма радим све по мало.... Од малена се са тим зафркавам....
I have to return some video tapes....