Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


isterivac

Sa nasom policijom sam imao samo problema, letos su me jurili po Beogradu jer nisam imao tablicu ali nisam stao nego sam se bacio u bezaniju.. Pandur bio bas zagrejan da me uhvati, vozio onaj bmw noviji, cini mi se da su oni nesto 1200ccm, mozda gresim. Ali u svakom slucaju sam uspeo da mu pobegnem kroz onu guzvu od mostara do zvezdare :D
Par dana nakon toga registrovao motor pa zapalio na more u CG na jedan dan da se provozam.. Na pocetku konjona Morace me zaustavi patrola i ja fin stanem, mislio da su me radarisali, kad ono pandur me zaustavio da mi kaze da se pazim kamiona i autobusa posto je bilo jutro oko 4-5h i pozeleo mi srecan put... ok, nastavim ja dalje, malo agresivnije kroz krivine jer je put bio bukvalno prazan i negde oko 25-30km pred Podgovrigu je bio neki pravac i ja gas kad pri kraju pravca pandur istrcao i zaustavio me. Aj stanem ja, pomislih prvi put sam se izvukao sad ce biti kazna, dodje on do mene i pocne malo drcno da mi govori u fazonu sta, kao kupio si nov motor pa ides na more da se qrcis. Kazem mu da nije nov motor kad ce on meni u smislu, ma koga ti zajebavas i izvadim mu ja saobracajnu i tu poce prica oko prerade sta, kako, gde, koliko.... Ispricasmo se mi jedno 15-20min. Kad ce on meni da sacekam ide do auta. Vraca se pandur i donosi mi flasu hello soka i kaze svaka cvast, evo ovo je za tebe :D NISAM VEROVAO!  Lepo sam mu se zahvalio i nastavio... Prilicno su me odusevili Crnogorci :D Imam utisak da crnogorski panduri gotive bajkere. :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

prpa_zr

drago mi je da je neko imao i pozitivnog iskustva ...

isterivac

Citat: prpa_zr poslato 08 Mart, 2011, 15:57
drago mi je da je neko imao i pozitivnog iskustva ...

Retko, ali se desava :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

zato nama pada sneg u aprilu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: isterivac poslato 08 Mart, 2011, 15:53
Imam utisak da crnogorski panduri gotive bajkere. :D

Ja imam ne utisak vec iskustvo da crnogorski pandure gotive da naplacuju kazne srbima (pogotovo ako su bg table)

symon

Najluðe mi je kad me zaustavi crnogorski policiot i sav va¾an ka¾e sa sve junaèkim naglaskom: Viðu jado nije ti ovo srbija  , ovde ne mo¾e vi¹e onako ovo ti je druga dr¾ava. I onda kreæu trkeljanja raznih vrsta. Ja ga slu¹am i samo mislim da li æe se zavr¹iti sa 5 ili 10€ i posle nekog junaèenja od 10-15 minuta , valjda mu dosadno nema ¹ta da radi ,  dogovorimo se za neku od ove dve pomenute cifre. Uglavnom je problem oko brzine kao naseljeno mesto a ono 2 koèaka negde u brdu nigde znaka o naselju a znaèiæ ogranièenja u ¹iblju preènika 20-ak cm i da hoæe¹ ne mo¾e¹ da ga vidi¹. Al opet je dobro kad mo¾e¹ da zavr¹i¹ sa malom kintom.

K_A_W_A

#27
Pre tri godine na nekom drugom forumu se povela prica o skupu u Ulcinju i kako je crnogorska policija sve SRB bajkere maltretirala. Ja se na dovezem u istom ritmu na temu i onaj "lajavko" - umisljeni biker me opomene sa par dana pauze na tom forumu. A i onda sam napisao ovo i taj magarac me je kao opomenuo, koji supak, a vi vidite, jel sam ja nesto tu prekrsio. Ja sam sve textove snimio. Evo mog citata od pre tri godine i od tada sam rekao da me obrisu sa tog sajta:

A, ja pricam vec jako dugo da se nabave radar blokatori, pa dok on ukapira da ne moze da ti ocita brzinu, ti si vec prosao. Za mene kad sednem na motor, kao i da nema policije. Ne kazem da sad ja divljam i da krsim sve zakone, ali me nikad niko ne zaustavlja. Jednom je jedan samo pokusao (ja u ful opremi) i ja naravno ne stanem u vidu metka  ;D
Sto se tice CG, tamo sam bio zadnji put pre 18 godina i nikad vise. Za svoje pare u HR me oslovljavaju sa Gospodine. Od granice pa sve do povratka u SR. I nista se po pitanju para ne razlikuje SR od HR, osim sto si u HR Gospodin i tako te svi tretiraju. A usluga, svetska. Ovaj slucaj sa pandurima je krajnje bezobrazan. Drago mi je da se ovo cuje, pa nek gledaju ljudi kad ce ponovo neko otici kod njih. CG je kao "ekoloska" drzava, a sta smo mi? Smetliste? SRAMOTA!!! Samo neznam svrhu bezanja od radara, taj problem resava sprava koju sam pomenuo. Obisao sam razne susedne drzave i nikad me niko nije zaustavio...

Vlajko

Juce neko selo iza Nove Pazove.. Dobar dan.. dobar dan..

pojas 5000 din..

trt mtr.. kolega mu dribla lika koji vozi pod zabranom..

ovaj me redom ispituje.. sta radiim, gde sam bio i gde idem.. ovo ono.. nece da pusta..oce da pise..

Nemoj kume da pises.. daj da se dogovorimo..da svima bude lepo..

puvuci potegni.. aj dobar si covek.. casti ako hoces.. munuo sam crvenu u krilo i aj zdravo..

A ovog sto je vozio pod zabranom kazu 100.000 kazna plus bodovi..

I izgleda da zabrana ide na sve kategorije  [samoubistvo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dzigi Boy

Ma bolje njemu crvendac u dzepu nego sto ce tebe da unesreci a nema nikakve koristi???? Ovako on ima dojam da ti je pomogao u zivotu, ustedeo ti je pare, i da je on jedan jako dobar covek??????? a crvena nije za baciti?????

Dzigi Boy

i i jako je glupavo voziti neispravan, a pri tome se ne vezati?????


Ko da sednes na neregistrovan motocikl bez kacige????? Msm. mozes ti pobeci sa motociklom i spradati se sa njima ali sa kolime se to ne moze......

U svakom slucaju dobra prodja sa crvendacem:)))))))

Vlajko

Pa vazda je tako bilo.. crvena resava masu problema..

dok ne naletis na nadrkanog brku koji nece da cuje.. pise i cuti..
a posle nece da se pojavi kod sudije..

nego bice zajebano kad im budu uturili kamere u sva kola..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dzigi Boy

Vec je zajebano, a tek kamera???? Ovde u NS ima jako puno kamera skoro na svakoj raskrsnici, ali koliko je meni poznato, oni nece registrovati recimo da neko prodje na crveno, nego samo ako dodje do nekog incidenta onda gledaju sta se desilo??????

Jel zna neko nesto o tome???? ne otvoricu novu temu, siguran sam da to mnoge zanima?????

Vlajko

Te kamere obaska.. govorim o kamerama u kolima koje vec imaju interventne jedinice.. a u dogledno vreme imace i svaka patrola..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

RRa¹ko

meni redovno nije bio reg motor proteklih godina al sam stajao jel imam keca u rukavu(crvenu u dzepu)! tablica u gepeku da je slucajno ne bi skinuli!
kad me zaustave: [stop] 'gde je tablica?' naravno kazem da je otpala i odmah provera brojeva sasije, motora.. i uvek ok slobodan si, ispravan si, hvala!

samo sto od 4 puta koliko mi se to desilo, dva puta sam dobio poziv za sud!? zapisu podatke na papir i posle samo prenesu u zapisnik i eto plave koverte! eto da znate s kim imate posla kad vas zaustave!! organi gonjenja  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

isterivac

Ma mogu sa plavim kovertama samo da idu u minus :D Ja sam pre nepune 2 godine jahao malu nsr 125, samo sto sam je kupio. Krenuo sa Vidikovca jer mi je lik dotle doneo kombijem pa sam morao da je preteram do zvezdare. U kneza Milose me pesak pandur zaustavi a ja mladjan, neiskusan stanem i napise mi za neregistrovan motor, nisam imao dokumenta... i sve mi to lepo napisao, ja mu ponudio dogovor, magare odbilo. Rece mi: ''guraj motor, ne mozes da ga vozis" ja "aha, ma vazi" onako besan, kresnem hondu i gas... Do dana danasnje stizalo je kuci bog zna pitaj kolko puta plava koverta iz Bg-a ali sam nalozio kevi i caletu da na moje ime nista ne primaju i da ne znaju gde se nalazim... Tako da ostalo je jos nekih 2 meseca i te njihove prijave zastarevaju, samo su imali trosak u posti :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

Citat: RRa¹ko poslato 09 Mart, 2011, 04:10
meni redovno nije bio reg motor proteklih godina al sam stajao jel imam keca u rukavu(crvenu u dzepu)! tablica u gepeku da je slucajno ne bi skinuli!
kad me zaustave: [stop] 'gde je tablica?' naravno kazem da je otpala i odmah provera brojeva sasije, motora.. i uvek ok slobodan si, ispravan si, hvala!

samo sto od 4 puta koliko mi se to desilo, dva puta sam dobio poziv za sud!? zapisu podatke na papir i posle samo prenesu u zapisnik i eto plave koverte! eto da znate s kim imate posla kad vas zaustave!! organi gonjenja  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

i sta kad ti interventna otvori gepek ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: isterivac poslato 09 Mart, 2011, 04:25
Ma mogu sa plavim kovertama samo da idu u minus :D Ja sam pre nepune 2 godine jahao malu nsr 125, samo sto sam je kupio. Krenuo sa Vidikovca jer mi je lik dotle doneo kombijem pa sam morao da je preteram do zvezdare. U kneza Milose me pesak pandur zaustavi a ja mladjan, neiskusan stanem i napise mi za neregistrovan motor, nisam imao dokumenta... i sve mi to lepo napisao, ja mu ponudio dogovor, magare odbilo. Rece mi: ''guraj motor, ne mozes da ga vozis" ja "aha, ma vazi" onako besan, kresnem hondu i gas... Do dana danasnje stizalo je kuci bog zna pitaj kolko puta plava koverta iz Bg-a ali sam nalozio kevi i caletu da na moje ime nista ne primaju i da ne znaju gde se nalazim... Tako da ostalo je jos nekih 2 meseca i te njihove prijave zastarevaju, samo su imali trosak u posti :D

a ti imas fiktivnu adresu,
pa kad budes hteo da vadis dokumenta ili da registrujes...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

isterivac

Nemam potrebe jos ova 2 meseca ista da radim kod njih... Kasnije kad zastari, cao dovidjenja :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

Citat: isterivac poslato 09 Mart, 2011, 11:41
Nemam potrebe jos ova 2 meseca ista da radim kod njih... Kasnije kad zastari, cao dovidjenja :D

zastarivanje se otegne na par godina

fiktivna adresa ne zastareva...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor