Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bobangsxr


Kostić

pa kako æu ja da budem najgori, kad mi dirate minuse ;D vi ste bre neozbiljni, odo da spavam ;D

UFF


Aussweis

#183
Citat: kosta66 poslato 20 April, 2016, 01:04
pa kako æu ja da budem najgori, kad mi dirate minuse ;D vi ste bre neozbiljni, odo da spavam ;D

Posto si naopak, sjebasmo te plusevima  :P  komsijski  ;D
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Citat: niki64 poslato 19 April, 2016, 20:58
Mislim da je to bilo bar 738 kmh, posto ja sa mojih 80 napravim ovakav pokolj


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]
Sve Rosi do Rosija... ;D

Darko

Citat: UFF poslato 20 April, 2016, 00:52


Citat: Darko poslato 18 April, 2016, 23:27
Voleo bih da neke god ne ode ni jedan motor na "otvaranje sezone"...
Bili ste pre svega da ispromovisete sve one bumove,masove,udruzenje kurce palce (po kojima 99% vas pljuje jer vam se toboze gade klubovi i cela prica oko toga) a skretanje paznje na motocikle je u zadnjem planu...

I voleo bih da na nekom tom otvaranju neko iskoraci i pita sve one bitne ljude za ggovornicom sta su uradili da pomognu motociklizmu u smislu borbe za smanjenje gomile taksi, pdv za obaveznu opremu itd itd


bez uvrede za forumase jer ne zelim da se iko pronadje ali vecina ne razmisljaju vise od ribice u akvariumu
eno pun qrac motora danas ode da se voza po centru dvaes na sat dok im masine ne prokuvaju aj idem i ja je logika

Ma jok bre ... Svest vozaca auta ( pogotovovo taksista ) prema motoristims je sada na visem nivou ...

Hohštapler

..da verujem... jedan proseèan Beogradski taxista pre nego ¹to istera iz sporedne jedne noci u avgustu prvo ka¾e sebi: "Èekaj Miæo, seti se, u aprilu su se bajkeri vozali ulicama, mo¾da neki i sad zaluta"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 20 April, 2016, 00:52
bez uvrede za forumase jer ne zelim da se iko pronadje ali vecina ne razmisljaju vise od ribice u akvariumu
eno pun qrac motora danas ode da se voza po centru dvaes na sat dok im masine ne prokuvaju aj idem i ja je logika

ma pazi sve razumem, i to da su dosli iz pm u bgd pa da vide grada aj se provozamo,
al ne kapiram da beogradsko ulicom ide 30 na sat i turira motor u crveno ...
malo valilo ga keva upozna sa saksijom fikusa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


balcan girl

aman bre ko se to navuko toliko da daje minuse?? koj kurac vise??? sta kao èovek ne moze da kaze sta misli ovde a? e pa nece da moze takoooooo :D ne zvao se ja lorimer :D :D a i ne zovem se takoooo :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

ma to neka ribica .... iz akvarijuma ..  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

``Ostale Teme`` ne treba da imaju - ... samo +
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ma boli me kurac da li ima ili nema minus i plus, al neko uredno lepi minuse drugima na jebenih 5 stikera, u redu je dati minus ako neko vredja ili tako nesto, sta koj kurac bre???? necu bre ovde da mi neko lepi minus kad npr. kazem napusite se bre svi meni kurcaaaa :D :D :D to nije vredjanje to je ponuda :D :D :D tvoje je da kazes neæu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

pozajmicu ako nemam :D :D :D imam onaj na baterije :D al strah me zube æe da polomiteeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2016, 12:09
ma boli me kurac da li ima ili nema minus i plus, al neko uredno lepi minuse drugima na jebenih 5 stikera, u redu je dati minus ako neko vredja ili tako nesto, sta koj kurac bre???? necu bre ovde da mi neko lepi minus kad npr. kazem napusite se bre svi meni kurcaaaa :D :D :D to nije vredjanje to je ponuda :D :D :D tvoje je da kazes neæu :D :D :D :D :D
Jo¹ ako pomene¹ Rosija u bilo kom kontekstu... :o  [facepalm]  A ja voooolim dedu... ;D

balcan girl

 [gej] [gej] [gej] jebo mater postao si  gerentofilièar  :o :o :o
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

irena pa sta ocekujesh od populacije koja ne razume prostoprosirenu rechenicu
rade lowlife poslove a verovatno vozi motor al za malo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell