Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac


Jecko


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 04 April, 2016, 08:29
èobanluk ne postoji. postoje ljudi koji ono ¹to se njima ne dopada, nazivaju èobanlukom. svako ima svoj ukus. ja lièno volim fabrika auto, onako kako je iza¹o iz nje. neko drugi voli da bud¾i sva¹ta. ako ja za njega ka¾em da je èoban, a ¹ta æe on za mene da ka¾e, slepac? svi smo mi èobani.

mator covek a laze...profinio se...nekad je imao crnog fucu sa sve flojd straftom preko krova...jel tako, tako je....a sad volis fabrika..... modifikovani seljak....sledeca faza je "mercedes na zemlji a bog na nebu"..... nijedna modifikcija aut nije seljana ako je uradjena kako treba....ali ako se urdi seljacki onda je seljana.....
zadnji spojlr moze da bude spojler ali i sank....zavisi kako se napravi....i kako se uklopi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Problem je jer je ovo Srbija, svi imaju velike snove i vecina ima dobru zamisao ali nema novca. A bez novca nema ni kvaliteta.  I onda kad krene samo daj da se zbudzi sto jeftinije dobije se to sto se dobije. Za pravo sredjivanje je obicno potrebno mnogo vise od same vrednosti automobila.

Kostić

la¾e. taj fiæa je bio samo patosiran i crn sa ¾utom haubom. nkakve bid¾e i kurèevi... ok, imo je i abartove felne i fulde pozadi a napred gudjirke.

Andreja

Citat: Gavrolini poslato 05 April, 2016, 18:42
Problem je jer je ovo Srbija, svi imaju velike snove i vecina ima dobru zamisao ali nema novca. A bez novca nema ni kvaliteta.  I onda kad krene samo daj da se zbudzi sto jeftinije dobije se to sto se dobije. Za pravo sredjivanje je obicno potrebno mnogo vise od same vrednosti automobila.

Ne mora da znaèi, i sam si video na desetine automobila po Srbiji u koje su ulupane hiljade evra pa je krajnji rezultat ¾alostan. Neko ima na raspolaganju somiæa, te novce æe da ulo¾i u farbanje i felne a neko æe da izignori¹e èak i rðu pa æe da nakrlja branike, spojlere i la¾ne usise od poliestera. Setih se pozlaæenih Lamborghinija i SLRova prekrivenim Swarovski kristalima, nije ba¹ da nemaju para. A ukusa niðe :)

Nego, o èemu se radi u ovoj temi, neko kupuje motor?  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

evo kako to rade ameri iz zezanja al ja bi posedovo ovu seljanu njihovu :)
! No longer available

Kostić

al moj fiæa i¹o 208 od petlje do zmaja i 500 m pred pumpe eksplodira i izleti mu glava, vrteo se na skoro 10 k rpm... makijev fiæa je bio raketla, taj je modifikovan svakodnevno...

misa-pei

Kad ne ostavih kosti u tom fici... nije mi rekao da koci SAMO zadnji desni, onako. :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Andreja

Nakon milion godina èekanja - Jecko kupila motor!!!
Dodu¹e ne full size al' tako joj i treba kad slu¹a kako treba poèeti sa manjom kubika¾om.
Fotki nema jer sam zaboravio da je ufotkam na novoj spravi :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 11 April, 2016, 21:33
Nakon milion godina èekanja - Jecko kupila motor!!!
Dodu¹e ne full size al' tako joj i treba kad slu¹a kako treba poèeti sa manjom kubika¾om.
Fotki nema jer sam zaboravio da je ufotkam na novoj spravi :D


Prodao si svoj d¾epni motor?!?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86


Jecko


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Sledeæi put kad vidimo Pa¹tetu, a ona na svom motoru... ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.