Glavni meni

Suzuki GSXR 750 K7

Započeo Steel_Stallion, 13 Februar, 2016, 16:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

salim se, dok ja dobijem A kategoriju izaci ce L9 😃

Bishke

Borisa oticice ti devojka jebote
You should do one thing every day that scares you

Bori¹a

reci joj da se provoza do mene [rofl]

Kanarinac

Nemam pojma ko je i odakle je, moguce i da je iz tvojih krajeva :D

Bori¹a

daj neku fotku, mozda se znamo [zvizdi]

Kanarinac

Odakle mi fotka :D Sve sto znam je da je zensko i da ima caleta :D
Pregovarala je sa drugarom sve, ja samo cuvam motor da ne nazebe

freepartyman

Za te pare si mogao da uzmes suzuki k8 1000 :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

"kupujem motor do 4000e"

freepartyman

#28
Pa gde ima 4 ima i 6 hiljada.Sad cu ja da okacim temu kupujem motor do 5000 :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Steel_Stallion

kao sto sam rekao u onoj temi gde kupujem motor trazio sam neku zimsku ponudu. s obzirom na to da su sve te zimske ponude stvarno motori u losem stanju slike od pre dve tri godine, neki se vode na babu tetku nekog lika, pa bio je i jedan sto ima 60 hiljada na satu ali je pomeran sat pri uvozu (?). bio sam spreman da uzmem onaj k6 hiljadu iz kragujevca ali jbg lik odustao. mada realno sam se i razmisljao da li da uzimam 1000 mozda previse za mene, a i oduvek sam hteo 750 sto zbog registracije a i mislim da mi je sasvim dovoljno. sto se tice da li sam ga preplatio recimo da bih dao 5000 za njega realno, ali nema 750 za te pare nigde pogotovo u ovom stanju i sa ovom kilometrazom plus da znam ko je bio vlasnik a i vlasnici pre mene. za to mi nije ni zao dati tih 500e vise kad znam zasto dajem. znam da cu izgubiti 300-400e evra na ovoj kupovini ali mi nije zao jer uspomene ne mogu da se kupe. zena mi kaze da cemo uzeti motor kad odemo u kanadu, ali docice dete, posao i onda cu sve odlagati jer "nije pravo vreme"...
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

Steel_Stallion

malo se radilo tokom lepog vremena.
sredjen za tablicu kod marcobc http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=9437.0
i takodje drzac za regulator (boljka k6-7 generacije) bilo mi je preopasno da se stavlja u airbox, tako da je relociran sa strane. ovako mu je temperatura super.
   

btw nije izgreban motor nego neki blentav odsjaj.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

gixxer

Dacu ti jedan savet u vezi reglera,imao sam takav motor i kad god je bio defile moto skupa u Adi meni je crkao regler ,2 puta,oba puta je bilo mnogo toplo i defile je bio dugacak,na kraju sam kupio regler od GSXR 1000 i stavio ga ispod donjeg mosta prednje viljuske i nikad vise nisam imao problem,regler od 1000 ima malo veca rebra za hladjenje,tako kako si ti stavio fabricki stoji na K9 600-750 i isto crkava kada se pregreje,na donjem mostu prednje viljuske imas neku plastikicu koja nema bas nikakvu ulogu,drzi se na 2 srafa,skidas plastiku i malo prosiris falcove na hladnjaku reglera i tamo zavrnes regler ali uzmes malo duze srafove od ta 2 i stavis po 2 platne izmedju reglera i mosta viljuske na svakom srafu i tako zategnes,kablovi su tacno toliko dugacki da ne moras da ih budzis samo ih provuces iznad hladnjaka prema masini i spojis.To ti je moj savet i svima koji imaju takve motore,a vi kako hocete

Steel_Stallion

ovo je od k8 1000 bas iz tih razloga sto si rekao, a i kablovi su duzi. ja mislim da sam video taj nacin montiranja, ali ovaj se pokazao u belo svetu kao optimalna pozicija. videcemo. ja sam nekako protiv defilea pogotovo na skupovima tih letnjih meseci. i sada na 15-20 stepeni se u stani-kreni voznji ugreje pa pali ventilator.

sa druge strane vecina ljudi koje zive u malo hladnijim klimama, kao sto je nasa, gde se zimi ne vozi i nekada nema uslova da se vozi. dosta ljudi iz teksasa i floride nemaju ovih problema i izgleda da je problem u slabijem akumulatoru koji salje slabiju snagu sto regulator mora da nadomesti i zato se greje. evo kod mene sad nov novcat akumulator i nova pozicija regulatora, nakon gradske voznje i paljenja ventilatora sam mogao da opusteno stavim golu ruku na njega.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

Hohštapler

...regler problem na suzukiju..?
da nije hondin majku mu...?! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

svi japanski regleri su uglavnom marke SHINDGEN i u nekim motorima prave problem zbog pozicije na samam modelu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11