Glavni meni

na¾alost poèelo crno i u 2016-oj

Započeo mrle, 04 Februar, 2016, 10:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Hurricane

...èuo sam da je neko poginuo noæas tamo i imao sam èudan oseæaj da je bio motociklista..

nek mu laka zemlja..

zna li se ko je ...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalesin

Jos uvek se ne zna ko je nastradao?
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

ja juce bio dezurni...taj kod mene nije ni dosao

balcan girl

proglasen mrtvim na licu mesta jbg...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2016, 23:45
ja juce bio dezurni...taj kod mene nije ni dosao

Mora biti da nije imao zdravstvenu knjizicu.
[doh]

Kanarinac

Momak je iz Mostanice, komsija od druhara. Kazu da nije bas bio bazdaren. Zaboravio sam mu ime, a rekose mi.

Hohštapler

...ni¹ta lièno, ali mislim da nije u redu napisati tako ne¹to na forumu za nekog ko je stradao... nikad ne zna¹ ko mo¾e da proèita, a to je bio neèiji prijatelj, sin, brat...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SSZGO

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Februar, 2016, 09:26
...ni¹ta lièno, ali mislim da nije u redu napisati tako ne¹to na forumu za nekog ko je stradao... nikad ne zna¹ ko mo¾e da proèita, a to je bio neèiji prijatelj, sin, brat...  [cheers]


pa sta sad ako je stradao onda je svetac?
ljudi ginu svaki dan u milionima...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

clutch&brake

Citat: SSZGO poslato 12 Februar, 2016, 12:59
Citat: Ho¹tapler poslato 12 Februar, 2016, 09:26
...ni¹ta lièno, ali mislim da nije u redu napisati tako ne¹to na forumu za nekog ko je stradao... nikad ne zna¹ ko mo¾e da proèita, a to je bio neèiji prijatelj, sin, brat...  [cheers]


pa sta sad ako je stradao onda je svetac?
ljudi ginu svaki dan u milionima...

ne znam koju bih adekvatnu rec nasao da opisem stanje tvog siromasnog stanja tela duha i uma.... jednim delom razumem da ti je interesantno da pisas po ljudim jer to dugo nisi mogao ali burazeru postao si definitvno debil. bolje siromasan i smeker nego bogat i debil.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ostoja

@SSZGO
Decko je vozio motor, kao i svi mi koji se ovde javljamo i piskaramo. Znaci, ako neko od nas ode bogu na istinu, to nema veze, ko nas jebe, danas jesmo, sutra nismo? Brate dragi, pa ako te nije briga za druge motoriste i ne osecas ni trunku empatije prema "kolegama" motoristima onda bas ne razumem stra radish ovde na forumu medju nama "nizim bicima"?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

SSZGO

Citat: Ostoja poslato 12 Februar, 2016, 22:09
@SSZGO
Decko je vozio motor, kao i svi mi koji se ovde javljamo i piskaramo. Znaci, ako neko od nas ode bogu na istinu, to nema veze, ko nas jebe, danas jesmo, sutra nismo? Brate dragi, pa ako te nije briga za druge motoriste i ne osecas ni trunku empatije prema "kolegama" motoristima onda bas ne razumem stra radish ovde na forumu medju nama "nizim bicima"?



mogu da osecam ista samo za nekoga koga poznajem
za anonimuse nemam nikakva osecanja
vozili ili ne vozili motor mi nista ne znaci


no ne radi se o tome

radi se da je spomenuto da decko nije bio bas u redu u glavi

i neko kritikuje da se to ne spominje

zasto da se ne spominje?
ako je tako bilo tako je bilo, to sto je on nazalost poginuo ne menja njegovu proslost...
mozda je to i dovelo do nesrece, sred zime, mrkli mrak, na motoru...

to je samo nagadjanje ali nebitno, jedina svrha ovih tema je da se razmotri situacija i da s emozda izvuce neki zakljucak sta ne raditi

a ne "jao jadan necemo nista lose o njemu"
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

...ako ti ne shvata¹ ¹ta je lo¹e u tome, onda nama d¾aba i da ti prièamo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Na zalost, uzalud sam pisao.
Lepo je to rekao Nele Karajlic:  "Ne razumjes ti to druze sudija, djaba ja to tebi pricam"
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bobangsxr

Ako se to tako gleda, onda ne treba za nikoga pisati lose... i zivi imaju bracu... sestre... majke

Kanarinac

Ja sam preneo kako mi je receno. E sad, svako gleda na svoj nacin, meni je ovo sto sam napisao potpuno ok, jer bio je takav kakav je bio.

Nevezano za ovaj slucaj, znam par slucajeva kada su ubili neke likove koji su valjali po kraju,  bili su ozbiljna govna i kriminalci, a onda cujem kako pricaju hvalospeve o njima, kako su bili dobro i posteni momci.

Po ovom nesrecnom momku nisam pljuvao, samo sam rekao info kakav sam dobio od nekoga ko je bio prilicno blizak sa njim

ЯЭВОЛУТИОН

nebazdarenst je odlika mnogih....i SSZGO je nabazdaren...da nije nebi nakenjao gomilu gluposti i obrisao dupe parcetom hleba koje jede...
Nekako kad neko pogine sa motora uvek mi tesko....niko od nas ne moze da kaze da nikada nije imao situaciju sa motorom gde nije mogao da pogine....i ako te boli kurac za nekog koga ne znas onda te boli kurac za sve.....a za to ima poseban izraz u psihijatiji.....jos ako se gledas u ogledalo i obozavas ono sto vidis....ihaaajjj....blizu dna ljudakog bitisanja....ne moze dublje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Rule BK

Ja sam jednom prisustvovao jednoj nesreci.. decko je iz panceva ne mogu da se setim tacno crni cbr je vozio isekla mu je put  zena PIJANA i preleteo je .. bilo je 50 stepeni napolju svi smo izleteli iz kafica nosili suncobran, led, bilo je krvi brdo.. osecao sam se usrano .. decko je par dana posle toga preminuo .. ova debilka se izvukla bez kazne i bez icega.. Nisam znao decka pa sam se osecao kao da mi je bliznji stradao.. Tako i za sve.. pocuvaj u miru brate ...
a ti si debil .. kako bre mozes tako nesot da kazes..