Glavni meni

Hard Enduro Loznica

Započeo Zeljkamp, 03 Februar, 2016, 00:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

@Zeljkamp
- Zasto ste napravili kategorije kad je bitno uzivanje (koga briga ko je brzi po bespucu.)?
- nedostaje mapa gde se to nalazi.
- i sta to ima u ponudi za dorucak u tom smestaju od 1200 dinara.

(Jeste da ja volim R, ali ne zaboravljam ni svoje klinacke dane kada sam trazio blato da proklizavam na sve strane. E sad vise nisam sposoban za to (nakupilo se godina i problemima koji sa godinama dodju), mozda bi dosao da gledam)


Zeljkamp

Kategorije postoje kako bi se zadovoljio sto veci broj motociklista. Ako ti se ne trka, onda se prijavi u turist klasu i uzivaj. Sto se dorucka tice, to je klasican dorucak koji se sluzi u vecini hotela i slicnih mesta. Sta ce ta dva dana biti tacno na meniju ne znaju ni sami organizatori. Ako dodjes i ako ne budes zadovoljan doruckom, dobrovoljno se javljam da ti platim dorucak po zelji.
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Mene interesuje da li je u hotelu coca cola ili pepsi? Da li u kafu sipaju kravicu ili neko drugo mleko?

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 11 Februar, 2016, 11:25
Mene interesuje da li je u hotelu coca cola ili pepsi? Da li u kafu sipaju kravicu ili neko drugo mleko?
samo meggle

Zeljkamp

Da se ja pitam, sluzio bih iskljucivo Golf kolu u staklenim flasama od 1L. Mleko za kafu ce se na licu mesta izmuzati iz krava jer u blizini Suncane reke zive ljudi koji ih gaje.  ;)
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

A za dorucak hoce biti carnex ili neka jeftinija pasteta? I ako je carnex hoce biti obicna jetrena ili ona fensi sa sunkom?

Bori¹a

ona strong, znas onaj lovac sto cedi vodu iz cizme kad je u lovu :D

aæimo

Pa zeljo kad si se vec ponudio, samo da znas da mi se dorucak nikako nece dopasti.

Imaj to u vidu i zaobilazi ono mesto gde te odrase za racun i stekaj lovu.

Zeljkamp

Citat: Gavrolini poslato 11 Februar, 2016, 13:13
A za dorucak hoce biti carnex ili neka jeftinija pasteta? I ako je carnex hoce biti obicna jetrena ili ona fensi sa sunkom?
Od suhomesnatih proizvoda ce biti iskljucivo asortiman porodice Matijevic i on ce se sluziti za sva tri obroka i dve uzine. Matijevic je ziva legenda i sinonim za kvalitet. :)


Citat: aæimo poslato 12 Februar, 2016, 00:43
Pa zeljo kad si se vec ponudio, samo da znas da mi se dorucak nikako nece dopasti.

Imaj to u vidu i zaobilazi ono mesto gde te odrase za racun i stekaj lovu.
Ti imas dogovor sa mojim roditeljima i komsijom. Kucaj na njihova vrata a ne na moja. ;D
TwinZ Auto & Moto

aæimo


Mik

Citat: Gavrolini poslato 11 Februar, 2016, 13:13
A za dorucak hoce biti carnex ili neka jeftinija pasteta? I ako je carnex hoce biti obicna jetrena ili ona fensi sa sunkom?

Pa tesko da je nezabavno sa terenskom voznjom. Kako god da bude ... nadjimo im se u pomoci ako, n daj boze, ne znam sta.

E sad (gurman sam, volim dobru klopu ...), predlog je da ima kajgana na svinjskoj masti (nikako zejtin), ili jaja na oko na svinjskoj masti  (nikako zejtin), i ta jaja na oko obavezno na tucanom tiganju (nikakvi tefloni i ta sranja) i na jakoj vatri pecena, tako mora.

Dobar je "carnex", uz njega tanko isecen edamer (sasvim tanko, jer bitna je povrsina da se nasladis ukusom, ne zapremina, pa tek ona suva govedina uz to ... )

Izvinjavam se za off. Prisetio se nesto.

Zeljkamp

Citat: aæimo poslato 12 Februar, 2016, 02:00
Pazi sta si reko.
Nista ja tebi nisam rekao a ni obecao... ;D
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Mik ne znam da li skontao da smo posle tvog pitanja "sta je za dorucak?" svi okrenuli na sprdnju. Iskreno se nadam da je i tvoje pitanje bilo zezanje ,ako nije onda ti svakako na trci i nije mesto.

Mik

Citat: Gavrolini poslato 12 Februar, 2016, 06:09
Mik ne znam da li skontao da smo posle tvog pitanja "sta je za dorucak?" svi okrenuli na sprdnju. Iskreno se nadam da je i tvoje pitanje bilo zezanje ,ako nije onda ti svakako na trci i nije mesto.

Ne, moje pitanje nije bilo zezanje!
Ukoliko tu postoji nekii organizovani kamp (ili sl.) onda nema smisla to smatrati zezanjem s moje strane - palo mi je na pamet da se kajgana bas nigde ne nudi pa mi je delovalo kao dodatna atrakcija (a istovremeno je i energetski jako.)

Ako nema neke vece organizacije, onda ko sta ponese od kuce (u tom slucaju bi i meni sendvic sa carnex-om bio prvo na pameti.)

A za ucesce u trci svakako nisam - nemam ni cime a i nakupilo se godina. (Nego bi bila zgodna prilika da se vidim sa drugarom iz Loznice i da se malo pogleda ta vasa rekreacija.)

Gašpar

Ne pamtim trku za koju sam u sme¹taju tra¾io i¹ta drugo od kreveta i krova  [rofl] [rofl] [rofl]

Znam neke koji su u krevet na trci legli sami, a budili se u dvoje, sa kerom iznad glave  [rofl]

friziderdzija

'el mogu ja da dodjem u na trku sa mojim motorinom, ni'e neki al' se bar trudi......a imam i kacigu.....a èiko, mogu li.... pliiiiz.....
poneæu svoju pa¹tetu i lebac, majke mi.....

¹alim se, voleo bih da uèestvujem u turstièkoj klasi, drndam ts125r sa dru¹tvom po èukama oko èaèka i po ravnoj gori. nisam ja sad neki opasan enduro vozaè a ni moped mi nije neki..... bilo bi dobro ako bi za taj vikend mogli organizovati, izmedju ostalog, kao neki ''master class'' tj da neko iskusan nama manje iskusnim poka¾e neke fore....

MarkoMZ

Pratim... bilo bi lepo da zazivi ovaj sport i kod nas. Ako nesto imamo u Srbiji to su onda bespuæa. Mada ni ovo gde su putevi ne mogu bas da se nazovu putevi :-D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Zeljkamp

U celosti prenosim reci sekretara kluba Hard Enduro Loznica.

" Do sad, vezano za Turistièku klasu organizator je u takmicarskom smislu organizovao prolog koji ce se voziti u Subotu, kao i specijal koji ce se voziti u Nedelju. Prolog neæe sadr¾ati prepreke koje mogu ugroziti bezbedbednost uèesnika, zami¹ljen je pre svega kao terenski ispit i ispit spretnosti vozaèa, specijalni ispit ce biti organizovan na jednom delu deonice i neæe biti obavezan za sve uèesnika ove klase. Du¾ina specijala jo¹ uvek nije odredjena precizno.

Svaki ucesnik ce dobiti putem mail-a track log trase za Android verziju, iPhone, Windows i ostale platforme koja ce sadr¾ati mesto specijala kao i interesantna mesta za gledanje Hard i Expert klase. "

Vidimo se!
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Drugari, datum trke se priblizio i do nje je ostalo jos samo nekoliko dana. Prijavljivanje je zavrseno i startna lista broji preko 100 takmicara u sve tri kategorije.

Ovom prilikom cu preneti vazno obavestenje koje je izdao organizator.

Kako bi uspesno zavrsili obelezavanje staze a odrzali regularnost takmicenja na visokom nivou, ovim putem obavestavamo sve ucesnike BIG WAR TRACK-a, kao i timove za koje nastupaju, da ce svaki vozac, koji se u periodu od 09.04.2016 pa do zvanicnog poèetka takmicenja 17.04.2016. godine, uoci na Gucevu ili okolini trase koja se koristi za takmicenje, biti sankcionisan penalom od 3h (tri sata). Takoðe, kako trasa prolazi jednim delom kroz naseljeno mesto, lokalno stanovnistvo koje nam je inaèe izaslo u susret za 16./17. april pokazuje nezadovoljstvo stalnim prolaskom motocikala kroz njihove parcele. Kako bi izbegli dalje neprijatnosti a i takmicenje imalo smisla, apelujemo na ucesnike da se pridrzavaju ovog pravila.

Srdacan pozdrav vas Hard Enduro Loznica.



Par fotografija sa prologa :





TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TOURIST klasa startuje u subotu u 10h sa voznjom na prologu.

U 12h je zakazano zvanicno otvaranje BIG WAR TRACK trke i start EXPERT klase na prologu.

Vazno je da svi takmicari budu na kratkom brifingu koji ce se odrzati u subotu u 9h !

Uvece ce biti organizovana svirka i druzenje u prelepom ambijentu Suncane reke.

Na ulazu u kompleks ce biti postavljen INFO pult koji ce biti vidno obelezen i na kojem mozete dobiti sve informacije vezane za trku i desavanja posle trke.
TwinZ Auto & Moto