Glavni meni

Hard Enduro Loznica

Započeo Zeljkamp, 03 Februar, 2016, 00:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Drugari, ovako stvari stoje sto se tice ovog hard enduro dogadjaja koji se odrzava 16-17. aprila 2016. godine u etno selu Suncana reka koja se nalazi u neposrednoj blizini Loznice i Banje Koviljace.

Danas sam se cuo sa organizatorima i dogovorili smo se da cu ja, na neki nacin, biti njihov glasnik, bar sto se ovog foruma tice. Od mene mozete ocekivati informacije, novosti, fotografije i snimke. Naravno, kada ih bude bilo i kada mi ih organizatori posalju. :)

Pored foruma, sve potrebne informacije i ostale stvari ce se uporedo objavljivati i na njihovom sajtu i na FB stranici :

http://www.hardenduro.rs/

https://www.facebook.com/Hard-Enduro-Loznica-821546907968710/?fref=ts


Opis klasa imate na sajtu. Generalno, dogadjaj je zamisljen da bude neka vrsta zagrevanja za XROSS.

http://www.xross-team.com/

Loznicka ekipa koja ovo organizuje se trudi i u stalnom je kontaktu sa organizatorima XROSS-a, od kojih ima punu podrsku i dobija dragocene informacije kako bi sve bilo kako treba.

Prijave za ceo dogadjaj ce biti aktivne od sledece sedmice.

Postavljam par fotografija kako bih zagolicao mastu.  ;)

EXPERT :






HARD :








POGLED SA GUCEVA ZA KRAJ :




[cheers]

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Turisticka klasa se krece makadamskim putevima sa delovima veznog asfaltnog puta. Na trasi æe biti organizovani, odnosno, istrasirani specijali za ljubitelje extremnije off road voznje koji zele da se oprobaju u sumi. Cela trasa je zamisljena i napravljena tako da mo¾e da ucestvuje i veæi motor, tipa Afrike i Super Tenere, ali su svi u obavezi da imaju offroad gume.
TwinZ Auto & Moto

Hurricane


Zeljkamp

Nema na cemu. I mene je flesnuo.  ;)

Dopuna :

"Neæemo odredjivati strogo kubikaze za klase ali smatramo da æe HARD klasa biti prezahtevna za motore tipa XT-a ili KTM 640-690 itd. Preporuka  organizatora je da se ucesnici sa ovim motorima prijave u klasu "TURIST" gde æe na specijalima moæi da osete èari ¹ume i Guceva. Bezbednost nam je na prvom mestu uz svo uvazavanje i postovanje vestina upravljanja motociklom svih na¹ih prijatelja. Svakako, pre dogadjaja, svako ko ¾eli mo¾e da bude nas gost i da proba HARD klasu koja nije ni malo laka."
TwinZ Auto & Moto

mkt

svaka cast ljudi  [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
enduro polako krece da se razvija i kod nas   [yahoo] [yahoo] [yahoo]

VR 46

Twist of wrist!

mkt


aæimo

Ajmo sad opet. Sve afrike u oglase!!!

Da napravimo pometnju da joj srozamo cenu na realnih soma jura.

mkt


Zeljkamp

Evo par novih informacija.


1. Trasa ce biti obelezena znakovno i trakama o cemu ce vas organizator blagovremeno obavestiti. Markeri ce biti postavljeni tako da ce se lako orjentisati svi ucesnici, bez obzira na iskustvo. Dakle, iskusni vozaci nece imati nikakvih problema ali ga nece imati ni vozaci koji su manje ili potpuno neiskusni.

2. Zabranjeno je napustanje trase kako bi se izbegle neprijatnosti za sve ucesnike, posmatrace i organizatore.

3. Vodici su obezbedjeni.

4. Pravilnik ce uskoro biti istaknut na sajt.



U ime organizatora se zahvaljujem svima na pozitivnim i negativnim komentarima, kao i na podrsci koju imamo.  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Evo par fotografija sa danasnjeg sredjivanja staze. #bigwartrack







TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Prijave za BIG WAR TRACK su aktivne !!! Svi koji zele mogu se utefteriti na nasem internet sajtu :

http://www.hardenduro.rs/




Vidimo se !!!
TwinZ Auto & Moto

Jefta

Jel se mozda ovaj momak na prvoj slici zove Milan?

Zeljkamp

Da. On je jedan od organizatora.
TwinZ Auto & Moto

srbac


Zeljkamp

Da, organizator ali bi bilo sebicno izostaviti sve ostale koji su tu da pomognu koliko znaju i umeju.  ;)
TwinZ Auto & Moto

Jefta

Haha sjajno. To mi je drugar iz detinjstva. On i njegov mladji burazer. Moja baba i oni ziveli u istoj ulici u Klupcima u Loznici. Posto sam ja kao klinac celo leto tamo provodio, stalno smo blejali zajedno.

Zeljkamp

Kako je svet mali. Razlog vise da budes prisutan i vidis starog drugara. :)



Fotografija sa trasiranja par dana pre nove godine.  [cheers]

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Za uèesnike Hard enduro trke kojima je potreban sme¹taj za vreme trajanja takmièenja obezbedili smo hotelski popust. Ostvarili smo saradnju sa etno selom Sunèana Reka u kom æe se i odr¾ati kompletan dogaðaj i gde uèesnici mogu da se smeste po povoljnijim uslovima. U sluèaju popunjenosti u etno selu uèesnici, pod istim uslovima, mogu biti sme¹teni u hotelu Podrinje koje posluje u sklopu etno sela Sunèane Reke.

Noæenje - 1.000,00 dinara
Noæenje sa doruèkom - 1.200,00 dinara
Pun pansion - 2.200,00 dinara


Navedene cene ce biti iste za sve, bez obzira da li ste dosli kao ucesnik ili posmatrac.


Suncana reka :




Hotel Podrinje, Banja Koviljaca :


TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Velika je mogucnost za gresku kada se postovi pisu u sitne sate, tako da se moram ispraviti.  Greska nije velika tako da se nadam da mi necete zameriti. :)


Navedene cene vaze za sve ucesnike, njihove porodice i clanove ekipe koja ih prati (npr. mehanicari itd.).
TwinZ Auto & Moto