Glavni meni

MK Fire Angels Sremèica

Započeo bikerkiza, 01 Februar, 2016, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bikerkiza

Moto Klub Fire Angels  sa sedi¹tem u Sremèici, postoji bez malo  10 godina. Predsednik moto kluba je Zoran Cvejiæ,U sklopu kluba je i servis za motocikle i skutere Markos Bike servis shop....

[/

bikerkiza

MK" FIRE ANGELS BEOGRAD"-SREMÈICA
OSNIVAÈI (JEZGRO) KLUBA SU:

PREDSEDNIK KLUBA: ZORAN CVEJIÆ "KIZABIKER"  kontakt tel. 063/219-100
POTPRESEDNIK: ®ELJKO LUKIÆ
BLAGAJNIK: SRÐAN ÐORÐEVIÆ - ÆELAVI SRKI
SEKRETAR: ELVIS KORAÈAK - BATA KOLE "NIND®A"

Moto klub "FIRE ANGELS" (Vatreni Anðeli)  predstavlja nezavistan moto klub iz Beograda. Nalazi se u ulici Tomasa Edisona br. 8. U sastavu moto kluba je Caffe Bar Pizzeria. I Markos Bike Servis & Shop


   Klub je osnovan i za¾iveo 2007. godine nakon dugih zimskih i neprespavanih noæi , sa mnogo alkohola, uz dobru muziku i pratnju najlep¹ih devojaka, a na inicijativu èetvorice najboljih  drugara - bajkera. Dugo se prièalo i dogovaralo o osnivanju moto Kluba...Al definitivno i konaèno je sve dogovoreno na Jahorini u republici Srpskoj dok smo bili na zimovanju...
     

   Ideja o nastanku moto kluba se rodila kod Bata ®eljka. Boje kluba i grb, najveæa zasluga je Bata Koletova. Kizina ideja je naziv kluba FIRE ANGELS.
Srki æelavi u svemu ovome je bio glavna podr¹ka, ponekad je znao palamuditi, ali da nije njega i njegovih "fix" ideja, ne bismo uspeli i klub osnovali.

Èlanovi sebe nazivaju "DUGOPRUGA©I". Godi¹nje prelaze veliku kilometra¾u, svuda po zemlji Srbiji i u zemljama okru¾enja. Navode da u njihovim redovima nema mesta za "fensi caffe  racere".


[/

goranvojska


Black Adder


bikerkiza

Hvala bajkeru...Bolje vas na¹ao...Eto.dodjoh i ja .Vozim motor celu zimu po hladnoæi kao (manijak)-nazebo pa me gripèina trese , pa reko..kad je tako -onda æu i da se uèlanim u moto manijake..hahaha
[/

banevuk


joka