Glavni meni

Deèja blizanaèka kolica

Započeo mi¹ko_kolo, 01 Februar, 2016, 01:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Nama vi¹e ne trebaju. Blizanaèka ili kolica za dvoje dece, kako kome treba. Moji su proveli u njima mnogo dana, od roðenja do druge godine.

Marka Graco, model Stadium duo.

Zadnje sjedi¹te od roðenja do pribli¾no 3 godine (0-15kg); Prednje sedi¹te od 6 meseci do pribli¾no 3 godine (moj sin se vozio od treæe nedelje i ni¹ta mu nije falilo),(max. 15 kg). 2 Sigurnosna sistema sa 5 taèaka vezivanja. Tenda sa UV za¹titom. Dve zimske navlake. Jednostavan i praktièan mehanizam omoguæava sklapanje kolica  jednim brzim i jednostavnim pokretom. Udobne polo¾aje za sedenje/ le¾anje osiguravaju nasloni sa 4 nagibna polo¾aja na zadnjem sedi¹tu, od 100 do 180 stepeni i 2 nagibna polo¾aja prednjeg sedi¹ta, od 100 do 130 stepeni. Kolica Stadium Duo su pogodna za manevrisanje u uskim prolazima zahvaljujuæi optimalnoj ¹irini (60cm). Kolica imaju veliku korpu za kupovinu. Dimenzije rasklopljenih kolica 100 x 60 x 113 cm. Te¾ina 15 kg

Ovo je bila trgovaèka specifikacija. A sad malo moji utisci. Izuzetno povozna kolica jer imaju du¾inu idealnu za ulazak u gradski prevoz. Mi smo se navozali tramvajima i trolebusima dok smo se svakodnevno ¹etali. Drugo, zbog ¹irine kao solo kolica, odlièna za provlaèenje ulicama i ulazak kroz vrata bilo koje ¹irine. Ogromna korpa za namirnice, dostupna i otpozadi i sa strane.

Cena novih je oko 25000, ja ih na KP oglasio za 9000, a ovde bih ih dao za 7000+1000. ;)
Mi¹ko 0607372474











UFF

napravi jos 2 kom pa ce ti opet trebati :D

mi¹ko_kolo

Meni dosta. Ima ko da mi donese piæe. A ti mora¹ i dalje sam da ustane¹ po isto. ;)

pittatore

Ja kupovao kolica letos za blizance tako sto sam parkirao ispred radnje i probavao jedna po jedna koja mogu da stanu, prva koja su upala ostavio, isekao bar kod i pravo na kasu :D

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2016, 09:37
Meni dosta. Ima ko da mi donese piæe. A ti mora¹ i dalje sam da ustane¹ po isto. ;)

vis' kako nemas pojma, meni mini frizider odmah pored fotelje  [cheers]

bigbad86

Kolko su presla? Sevisna knjiga? :)

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2016, 11:43
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2016, 09:37
Meni dosta. Ima ko da mi donese piæe. A ti mora¹ i dalje sam da ustane¹ po isto. ;)

vis' kako nemas pojma, meni mini frizider odmah pored fotelje  [cheers]
Al' je slaðe kad ka¾e¹: "sine, donesi tajki jedno pivo". Ili, "dodaj tati daljinski". A ti mora¹ sam, pa makar metar ili dva. ;)

Hattrick

Koji je DOT na ovim gumama, sumnjive su mi nesto ?

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2016, 01:23


Cena novih je oko 25000, ja ih na KP oglasio za 9000, a ovde bih ih dao za 7000+1000. ;)
Mi¹ko 0607372474




na Q te gledam  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Citat: bigbad86 poslato 01 Februar, 2016, 13:43
Kolko su presla? Sevisna knjiga? :)

Pre¹la su Boga oca, a servisnu mo¾e¹ da dobije¹ za 15 evra!

Citat: Hattrick poslato 01 Februar, 2016, 15:23
Koji je DOT na ovim gumama, sumnjive su mi nesto ?

4012

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2016, 15:13
Citat: UFF poslato 01 Februar, 2016, 11:43
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2016, 09:37
Meni dosta. Ima ko da mi donese piæe. A ti mora¹ i dalje sam da ustane¹ po isto. ;)

vis' kako nemas pojma, meni mini frizider odmah pored fotelje  [cheers]
Al' je slaðe kad ka¾e¹: "sine, donesi tajki jedno pivo". Ili, "dodaj tati daljinski". A ti mora¹ sam, pa makar metar ili dva. ;)

druze glupo mi da ti kacim slike kome sve ja kazem "donesi tatici jedno pivo" a ona onako gola ode do frizidera   [andjeo]

mi¹ko_kolo

Vidi¹, potpuno ti je idiotsko poreðenje. Te latentne incestne igrice mi ba¹ ne prièinjavaju zadovoljstvo. Ali nema veze, potpuno si u pravu.  ;)

balcan girl

e a moram da se umesam i samo da kazem meni je super da koristim sve moguce fore sa foruma kasnije kad se nadjem sa manijacima na pivu :D :D :D ovo tatice ima da bude hit :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Februar, 2016, 02:50
Vidi¹, potpuno ti je idiotsko poreðenje. Te latentne incestne igrice mi ba¹ ne prièinjavaju zadovoljstvo. Ali nema veze, potpuno si u pravu.  ;)


:wtf: nismo se razumeli, nisam mislio na incest uopste


http://static.fjcdn.com/pictures/Who_492285_505301.gif

mi¹ko_kolo

Jesmo, jesmo.  Nisam ja rekao da upra¾njava¹ incest nego mi to "tatice" i slièno dok jebe¹, vrlo incestno zvuèi. A ja prièam o deci a ne o golim pièkama koje bi sva¹ta uradile za malo pa¾nje, ke¹a ili kurca. Ali, ko sam ja da imam svoje mi¹ljenje?! Naravno da si ti u pravu.

UFF

pa svako ima svoje misljenje i niko u ovom slucaju ne moze biti u pravu jer se ne radi o dobrom i zlom vec  o ukusu, razlikujemo se u tome sto ti volis decu da saljes po pivo a ja nekog drugog :D

Hohštapler

Buraz i ja smo imali ona "jedan pored drugog", kontam da je ovo praktiènije, al kako odluèi¹ koji æe u "¹arage" ? :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2016, 11:57
Buraz i ja smo imali ona "jedan pored drugog", kontam da je ovo praktiènije, al kako odluèi¹ koji æe u "¹arage" ? :P
Onaj, koga pre uhvate!   [cheers]

mi¹ko_kolo

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2016, 11:57
Buraz i ja smo imali ona "jedan pored drugog", kontam da je ovo praktiènije, al kako odluèi¹ koji æe u "¹arage" ? :P
Posle prve vo¾nje, svaki zna svoje mesto. Isto kao u auto sedi¹tima. Obojica znaju koje je èije sedi¹te.

pittatore

Jel bilo ono kad se obratio jedan drugome: Pa gde si ti ceo dan, mama vec dva puta kupala? ;D