Glavni meni

Suzuki DRZ 400

Započeo Nika, 29 Januar, 2016, 23:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kupio sam americko govno na benzin tako da nista od potrosnje ispod 10l

ninja66

Ili ti sto im malo trose sipaju gorivo preko. :)
Meni je svaki motor trosio na duzim putovanjima 1-1,5 lit. manje. Cim se dohvatim stranih pumpi.
Neki dan se Kvarisa vratio iz Dojclanda sluzbenim autom. Do tamo sipao dva rezervoara i stigao na teskoj rezervi.
U povratku isti tempo, isti put , dva rezervoara i ostalo  pola rezervoara.

ЯЭВОЛУТИОН

poznato je da u povratku put krace traje...a i pogledaj kartu...sve je nizbrdo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Februar, 2016, 12:46
poznato je da u povratku put krace traje...a i pogledaj kartu...sve je nizbrdo :)
A mozda i vetar u ledja nije prijavio. :)

Gavrolini

On mi sav sirok u ledjima :)

lord_oblivion

Jawa TS 4.5-5L, samo jednom je tro¹ila ispod 4L kad sam razraðivao nove karike i nisam prelazio 60, CB400 4-4.5L, razdrkana CM400 5.5-6L + litru ulja na 2500, ne zna¹ gde je vi¹e bu¹na al' je zato i¹la k'o nevreme (za njeno stanje i zapreminu) i sad ovaj kinez 200cc zakucano 3L na otvorenom, ne prelazi 4L na off-u. Na otvorenom vozim 70-90, u gradu mi je te¹ka ruka na gasu i prestao sam da merim km/L nego pre koliko dana sam sipao do èepa.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Jedan moj drugar mi kukako kako mu motor mnogo trosi...ja izvrnem svecice a one bele.....onda krenemo da proucavamo metodologiju merenja potrosnje....

kad mu motor padne na rezervu on sipa 2 litra goriva i ponisti kilometrazu....sa 2 litra do sledece rezerve predje neke kilometre.....
1. na 2 litra u rezeervoaru se potrosnja ne meri
2. kilometar sat na malu predjenu kilometrazu laze kao i na veliku
3. motor mu se jos nije ni zagrejao

jedino merilo koje priznajem..
1. pun rezervoar do cepa
2. mesovita voznja
3. dolivanje u rezervoar iz kalibrisane kante

sve ostalo ne daje precizan rezultat.

mene realno zabole koliko trosi dogod nema crnog dima i svecice mi boje kafe...ja znam da je sve u redu i da trosi onoliko kolko ga zatezem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11