Glavni meni

Chalenger 250cc

Započeo freepartyman, 22 Januar, 2016, 14:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Oglas za drugara . Na prodaju Sprint Chalenger 250cc. Kupljen kod nas.Presao oko 3500 km. Drugar je na Tajlandu,motor je u BG-u. Motor je slikan prljav i prasnjav. Od mana korozija na izduvu. Motor jako lepo ide, ide na zadnji u drugoj, u trecoj vec ne moze ipak je 250cc. Jako atraktivan motor, testiran u dvoristu srednje skole,sve se okrecu za njim. Tako da je idealan za one koje hoce da "umoce" uz pomoc motora. 
Cena 700 eura.















I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ko ce za ovim da se okrene jbt  [rofl]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

viper

Okrenuce se samo da se smeju.  [rofl] :P
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Bez uvrede ikome, ali..
meni èesto kad gledam oglase vi¹e govori o motoru okolina nego sam motor.
Naslagani radijatori i ve¹ ma¹ine po dvori¹tu, kao i milion praznih fla¹a - ne odaju utisak da je ovo neko ko je preterano ulagao u motor.

Bez uvrede - nikog lièno ne prozivam - ovo je moje mi¹ljenje kad ja gledam oglase i biram (ne¹to na ¹ta bi svi trebali da obrate pa¾nju) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2016, 16:35
Bez uvrede ikome, ali..
meni èesto kad gledam oglase vi¹e govori o motoru okolina nego sam motor.
Naslagani radijatori i ve¹ ma¹ine po dvori¹tu, kao i milion praznih fla¹a - ne odaju utisak da je ovo neko ko je preterano ulagao u motor.

Bez uvrede - nikog lièno ne prozivam - ovo je moje mi¹ljenje kad ja gledam oglase i biram (ne¹to na ¹ta bi svi trebali da obrate pa¾nju) ;)
Motor nije kod njega slikan vec tamo gde mu stoji dok je vlasnik na Tajlandu
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Znaci otrov za udavace  :)

freepartyman

Na semaforu same naskacu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 22 Januar, 2016, 16:37
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2016, 16:35
Bez uvrede ikome, ali..
meni èesto kad gledam oglase vi¹e govori o motoru okolina nego sam motor.
Naslagani radijatori i ve¹ ma¹ine po dvori¹tu, kao i milion praznih fla¹a - ne odaju utisak da je ovo neko ko je preterano ulagao u motor.

Bez uvrede - nikog lièno ne prozivam - ovo je moje mi¹ljenje kad ja gledam oglase i biram (ne¹to na ¹ta bi svi trebali da obrate pa¾nju) ;)
Motor nije kod njega slikan vec tamo gde mu stoji dok je vlasnik na Tajlandu

Ko ¹to sam rekao, ne prozivam nikog direktno, veæ skreæem pa¾nju da kad slikate motor za oglase odaberete sami okoli¹ koji æe potencijalnim kupcima biti uverljiviji za oko.
Reda velièine neki lepi parking, park, kej, ¹ta znam. Nije presudno ali jako bitno.
(razmisli, i sam kad god gleda¹ slike oglasa gleda¹ okoli¹, i te kako to primeæuje¹)
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

  Slike mi je on poslao,moje je bilo da mu ucinim drugarski i da ih okacim na forum.   Ja da sam slikao slikao bih slike u mom kraju pa bi bile bruka :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

party svaki motor ide na zadnji u prvoj, ko ne veruje nek mi da da mu pokazem/dokazem (ne garantujem da necu pasti ali cu da ga dignem 100%)

freepartyman

Pa napisao sam da ide u drugoj :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Citat: UFF poslato 22 Januar, 2016, 17:23
party svaki motor ide na zadnji u prvoj, ko ne veruje nek mi da da mu pokazem/dokazem (ne garantujem da necu pasti ali cu da ga dignem 100%)

Evo da doka¾em  [rofl]

! No longer available

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86


kuglica14

Mislim da to za slike ipak treba da sa napravi neki Book, ili barem Photo session. Bez toga nema prodaje, jok.
HAHAHAHAHA
Sreæna prodaja