Glavni meni

Kako preci sa 2 na 4 tocka iliti boles i dosada

Započeo metarex, 14 Januar, 2016, 08:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

doktor

Citat: metarex poslato 07 Mart, 2016, 02:26

treba mi dobar tapacir majstor koji je u stanju da od ovog







napravi ovo






interesuje me bas ova varijanta i u ovoj boji. samo kvalitetna eko koza dolazi u obzir. ( te godine pravu kozu kod e21 bmw uopste nije imao u ponudi)

nema vremenskog ogranicenja u smislu razumnog vremenskog roka  i ako sve bude odradjeno kako treba imam jos jedan set sedista za rad.
ponude ili javno ili na pp

[hello]



Tapacer Ljubisa iz Ljubica kod Ravnog Gaja (izmedju Kraljeva i Kragujevca. Odlican majstor za bas ovo sto tebi treba. Bavi se tapaciranjem automobilskih i autobuskih sedista. Meni je tapacirao stomatolosku stolicu u pravu kozu pre nekoliko godina besprekorno. Mom zetu je kada je imao Pajera cabrio tapacirao sva sedista bas u neku vodootponu ekokozu, izgledalo je bolje nego original. Sve su njegovi materijali.
Ovi iz 3T-racinga su kod njega presvlacili sedista za motore (bas je moj kum tada presvlacio sediste na motoru i bilo je odlicno).

Evo ti broj pa se raspitaj;
Ljubisa tapacer 034/591197 (nisam dugo koristio ovaj broj, ne znam da nije promenjen, ali da se nabaviti ako jeste)
Bikers work is never done!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja metarexu javljam cenu cum se vidim sa covekom uzivo....

https://sr-rs.facebook.com/Autotapetarija-Savic-179821865423442/

sto se tice kako i sta radi ima fejsbuk..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 07 Mart, 2016, 11:25
Kao klinac sam sanjao da æu jednog dana imati takvog... ;D
ja jos uvek sanjam......

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Mart, 2016, 18:10
Ja metarexu javljam cenu cum se vidim sa covekom uzivo....

https://sr-rs.facebook.com/Autotapetarija-Savic-179821865423442/

sto se tice kako i sta radi ima fejsbuk..

e ovo su vec ozbiljni radovi!!
veoma zainteresovan!
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

pri tome na 100 metara od mene....znao sam da je radio nesto hadzicu ali nisam znao da radi sve....pri tome jako je temeljan...peskiranje i farbanje baze, nove opruge gde treba, nova zima, sundjer....trenutno neki vw t2 napao najstrasnije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: Zeljkamp poslato 07 Mart, 2016, 11:46
Metarex, imas u Loznici tapetara Æosu. Meni je na par auta vrsio popravke sedista i bio sam zadovoljan. Ne znam da li je kadar da napravi ovo sa fotografije ali ne bi bilo lose da se cujes sa njim pa da vidis sta ce da ti kaze.

Javi se ako ti bude trebao broj.


cuo sam za cosu. moracu da skocim do njega kad budem isao dole. hvala za tipu [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Andjelo

sta bi  sa restautauracijom BMW-a..............

Lazic

Mo¾da su mu dozvolili lekari da vozi motor pa batalio...

Andjelo


Lazic

Eee Anðelo, Metarex od jeseni 2017-te ore nebeske njive...

ЯЭВОЛУТИОН

jebo te sad me podseti....nadam se da ga vise nista ne boli...predugo je na ovom svetu muku mucio ....retko pozotivan lik....ako citas ovo odozgo znaj da mislim na tebe...poneki put.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Èesto se setim, dogovarali se da pijemo pivo èim doðe... Ovde nije sastavio 3 dana...

ЯЭВОЛУТИОН

culi smo se na nedeljnoj bazi i dosao do mene dva puta...zapravo tri...treci put me nije nasao kuci....nije hteo ni pivo da popijemp...sabi;i kafu i ode u nekoj zurbi....pojeli ga svajcarci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Dogovor je bio, samo da se malo vratim u kolosek par dana pa æemo da pijemo pivo... I onda me pita biv¹i kolega odakle ga poznajem, video na fb da smo prijatelji... Ispostavilo da je bio biv¹i mu¾ njegove sestre i da ga je jako voleo i pre i posle... :(

Boban_m

Bravo za podsjecanje jer manijaci nikad ne umiru, samo peglaju krivine u nekim drugim dimenzijama [clapp] 

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole