Glavni meni

treæa sreæa

Započeo Kostić, 20 Decembar, 2015, 07:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

nedo onaj gore da ja budem normalan. jo¹ mi se ¾ivi. kanarinac ceo, bez brige ;)


Hohštapler

 a taj lanac ti je samo za ukras.
Ne bi verovao kako se to lako seèe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾ GTI

Sa srecom i da peglas tu zuzanu kilometara koliko zelis.

Kostić

znam kako se lako seèe. al znam i da imovinu bez pardona branim ¾ivotom bez straha od bilo koje vrste sile.

fala ¾or¾e, doæemo u VB na kafu èim se prosu¹i asfalt

Kostić

nek je nama zdravlja i veselja, pojebanih guma i dugog ¾ivota, malo pameti i mnogo (.)(.). jebe¹ sve ostalo.

http://s15.postimg.org/6muvd1whn/12471924_1495854970723047_5006239147533803342_o.jpg

Glava Dole

#125
Citat: kosta66 poslato 18 Januar, 2016, 08:37
u moju nego u èiju bi..

ja sam svinja

...



Mogu i ja da se upisem? ;D Upravo uslikano ;D

Kostić

a da ja tebe usvojim? ajde sad na pranje, da ga ne zarða so. kad ga opere¹ onda si dasa ;) ¹alim se




freepartyman

Kupio si novi motor i drzis ga napolju da kisne ..Navuci bar neki najlon preko
I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska

i bre kole ja mislio ti se vozis a ti se samo slikas.

penzos

Ta neæe mu ni¹ta vreme! To plastika, aluminijum, guma,.. Mene stra da mu Kole ne presudi!  [panic]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

castor

Onaj da je znao kome prodaje motor, vjerujem da bi ti dao 200€, samo da se okrene¹ i ode¹...

Ali, tvoje vlasni¹tvo - tvoje pravo...
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

gre¹i¹ bata ðole. ovaj motor je vo¾en za sve pare. izjava biv¹eg vlasnika glasi : 'dok koljeno ne zagrebe asfalt, to nije vo¾nja'. bajdvej, na sebi je imao diablo super corsa nove gume. al spaljene do koske po ivicama.

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 19 Januar, 2016, 19:56
gre¹i¹ bata ðole. ovaj motor je vo¾en za sve pare. izjava biv¹eg vlasnika glasi : 'dok koljeno ne zagrebe asfalt, to nije vo¾nja'. bajdvej, na sebi je imao diablo super corsa nove gume. al spaljene do koske po ivicama.

I tako jo¹ ni jedan nije zaklan. Ali toèkarenjem, paljenjem gume, i turiranjem dok ne zasvetle grane - tako jo¹ ni jedan nije pre¾iveo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos


I tako jo¹ ni jedan nije zaklan. Ali toèkarenjem, paljenjem gume, i turiranjem dok ne zasvetle grane - tako jo¹ ni jedan nije pre¾iveo.
[/quote]

[pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

kod nas kazu ima se moze se!!!
jin-jang

castor

Citat: kosta66 poslato 19 Januar, 2016, 19:56
gre¹i¹ bata ðole. ovaj motor je vo¾en za sve pare. izjava biv¹eg vlasnika glasi : 'dok koljeno ne zagrebe asfalt, to nije vo¾nja'. bajdvej, na sebi je imao diablo super corsa nove gume. al spaljene do koske po ivicama.

Kosta, vo¾en da odere gume i kidan da spali gume nije isto. Te su gume mogle biti spaljene do ivice i sa 100km/h, nije ta ma¹ina mo¾da nikad ni vidjela 250km/h. Ali je kod tebe sasvim sigurno za ovo vrijeme vidjela i blokadu u prve tri brzine i leru.

To je razlika...
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

opet gre¹i¹. video je kod mene 8k. inaèe vrti se do 5k. pro¹lo je doba crvenog polja, osim kad se usviram. jednom sam samo isprobao na skoro 12k i to je sve. a to tururanje u mestu, kad sam j ato radio da crvenim èunak? ok malo sam popalio gumu, al to je na 10 sec jednom. jebiga pilo se celu noæ...;D

¾arko1983

Jao bre kosta sto me nerviras jel bas mora na snegu.....

Kostić

mora : ). ajde nemojte da se nervirate oko kanarinca, ni¹ta mu ne fali. osim dobrog vozaèa : )

Lazic