Glavni meni

Suzuki Hayabusa

Započeo Krnja, 29 Novembar, 2015, 02:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krnja

Zdravo drugari,zanimaju me vasa iskustva i misljenja o tom motoru:Koliko trosi jer bi ga stalno vozio po gradu i isao na posao,koje su mu mane.Radi se o godistu 2004.Nasta treba obratiti paznju.Unapred hvala.  [cheers]

freepartyman

 Idealan je za grad i provlacenje po guzvi. Trosi 6litara po gradu,na otvorenom 4,5 .. Mana nema,znaci motor je zmija,znaci vrh..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole


Krnja


freepartyman

Sve zavisi kakav si na gasu
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Zavisi kako vozis kao i svakog R-a al po gradu da ga spustis ispod 10l ne verujem da ces uspeti, ispravice me kolege ako gresim... al ko jos gleda potrosnju na hayabusi, jednom od najjacih serijskih motora na svetu? Ko ima za kupovinu, odrzavanje i registraciju takve azdaje ima i za gorivo, ko nema vozi nizu klasu...

Krnja

Hvala drugari. 😆😁

freepartyman

To je rasterecen motor, ne mora da trosi puno osim ako ga ne zavrces..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Odlièan, vrhunski je za grad! Lagan, hitar... Kada ti dosadi, prodaj ga nekom poèetniku po¹to je za takve idealan.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Krnja

Imam zelju da predjem na 1000+ccm a on mi se po izgledu i po karakteristikama dopada.Samo nisam znao nikog ko je imao iskustva sa tim motorom.Kakvi ce da budu utisci videcemo,ali verovatno cu da dozivim neku vrstu frasa. 😊😅😱😱😅😅

Glava Dole

Izgledu?? Meni busa nikad nije bila sinonim za lepotu ni priblizno(da se ne uvrede vlasnici, nista licno), cak sta vise za moj ukus i ruzna... ne volim te obline jbg :D

VR 46

Koliko sam cuo busa uopste nije teska,a ni dugacka,tako da provlacenje kroz kolone vozila nece biti problem.
Twist of wrist!

BOKYBOY

#12
Citat: Milos96 poslato 29 Novembar, 2015, 06:35
Izgledu?? Meni busa nikad nije bila sinonim za lepotu ni priblizno(da se ne uvrede vlasnici, nista licno), cak sta vise za moj ukus i ruzna... ne volim te obline jbg :D

...lepota je u oku posmatraca...  :P ...meni jedan od tri najlepsa motora na svetu (medju kojima nije ni jedan Ducati  :) )...i moj sledeci nadam se...kao prvo,zavisi kakav ces primerak naci i kako ces ga odrzavati ubuduce tj dal ces da se stekas za Kineske plocice ili Carbone Lorraine i dal ces da sipas 300V ili auto ulje...ne vidim sta fali Busi u gradu kada je velicine jednog maxi skutera...i nista nije teza od drugih motora,mozda u mestu ali cim krenes to nestaje...bar meni,s'obzirom da je moja klasa motora zzr1100 i yzf1000r i sl....sto se tice potrosnje,ko sto rece Free,sve zavisi koliko je zavrces...tacno je da je rasterecena i da joj ne trebaju obrtaji i niza brzina da bi isla lepo...moja ustelovana litra trosi od 5,5-8L ''normalne voznje'' a kada je ''zavrnem'' ode i preko 10...tj kao neka 600-ka...
znaci,BUSA RULES! [srce]
...srecna kupovina i cekamo slikeeeee.... [dancing]

CBRR1

Citat: Krnja poslato 29 Novembar, 2015, 02:57
Zdravo drugari,zanimaju me vasa iskustva i misljenja o tom motoru:Koliko trosi jer bi ga stalno vozio po gradu i isao na posao,koje su mu mane.Radi se o godistu 2004.Nasta treba obratiti paznju.Unapred hvala.  [cheers]




....na ruznocu...

penzos

Tipièno manijaèki odgovori!  [rofl] A i pitanje dali je R od 1300ccm, 215kg, 175konja i klirensom od 12cm za vozikanje po Jagodini (posle Nik¹iæa naj zanimljiviji vozaèi i saobraæaj u na¹em regionu) [facepalm]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

...pitanje kakav je za grad. .. pa svaki se vozi isto, ja video da ljudi voze i autobuse i ¹lepere po gradu, ¹to ne bi mogao motor?  Veæa je razlika 10x korman ili heble nego izmeðu bilo koja dva sa heblama..
Svaki motor ima svoju namenu. Kupiti busu da bi je vozao po gradu - proma¹i si poentu.
Nije zanimljivo! I¹li ljudi APNcima na more, meni je to pandan ovome, ali svako ima svoj ringi¹pil. .
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Charuga


ЯЭВОЛУТИОН

Kupio bih jumbo jet da imam da odem sa decom do Titograda, ili eventualno tivta....zanima me koliko trosi...necu ja nesto mnogo da ga przim a shvatio sam da sa tako malo putnika je prilicno rasterecen.....cuo sam da nije mnogo tezi od ostalih aviona a resio sam da predjem na visu klasu.....

imam 14 godina i volim sve sto vele mladi...skupljam salvete , znacke, markice, ...smaraci stop...sms stop...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ja sam sa 17 godina provozao po selu bandita 1200 i da sam mogao sa 18 da dobijem punu A uzeo bih ga sigurno