Glavni meni

Svasta-nesto iz garaze

Započeo Icemilutin, 28 Novembar, 2015, 17:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Icemilutin

Dragi manijaci,
polako krecu snegovi i mrazevi, pa bih auto da drzim u garazi. Da bih to izveo, prvo moram da rascistim garazu u  kojoj ima svega i svacega. Resio sam to sve da ispoklanjam, a sto ne ode na brzaka, ode u bredju. Stvari koje bih da udelim su sledece:
- trosed (tamno-svetlo braon) u dobrom stanju
- prednja sedista od jugica '89., u dobrom stanju
- 6, 7 euro paleta
- 6, 7 racunarskih kucista
- 2, 3 CRT monitora
- muceni Canon Pixma MP140 koji sam vec poklanjao i niko ga nije hteo  [neampojma]
- ...











Stvari kojih nema na slikama, mogu da slikam ako bas imate zelju  ;D
Ima tu verovatno i stvari koje mi nisu sada pale na pamet. Kad se setim dodacu ih na spisak, a i ako neko dolazi po nesto, moze da probrlja po garazi da vidi da li mu treba jos nesto.

U zdravlje manijaci  [cheers] [cheers] [cheers]

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

goranvojska

el moze sedista.propala mi na pikapu

Icemilutin

Moze. Jel dolazis za BG ili da saljem?
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

goranvojska

sutra sam u bg.daj na pp adresu i tel

Icemilutin

E da, imam i kutiju od TV-a (CRT) punu kartonskih hilzni od stretch folije. Skupljao sam ih za neki "projekat", pa je ovo preteklo. Ako nekome treba...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

bigbad86

#7
Kakav je taj lezaj? Jel ok za spavanje, nije nesto spavalo na njemu u garazi? :P Javljam se ako jeste.

Havarisan

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2015, 20:05
Kakav je taj lezaj? Jel ok za spavanje, nije nesto spavalo na njemu u garazi? :P Javljam se ako jeste.
Ako jeste spavalo? :)

bigbad86

Pa onda nista. Mislim na kuce ili macke ako su ga upisale. Treba mi, hocu da ubacim kod drugarice u garsonjeru. Ona ima dve fotelje na rasklapanje koje je njen lud brat razjebao jer nema koga nije dovodio tu da jebe i kome sve nije davao da dodje tu da jebe. Sad kad ona zivi tu a on sve razjebao, samo radijator radi, sve ostalo pokrseno :) A ona student... A pravo da ti kazem spavao sam i ja tu par puta, bolje da sam spavao na patosu :P

BOKYBOY

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2015, 20:26
samo radijator radi, sve ostalo pokrseno :) A ona student... A pravo da ti kazem spavao sam i ja tu par puta, bolje da sam spavao na patosu :P

...pa neka se Hebe na radijatoru...ionako je 'ladno... ;D

Icemilutin

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2015, 20:05
Kakav je taj lezaj? Jel ok za spavanje, nije nesto spavalo na njemu u garazi? :P Javljam se ako jeste.

Nisam spavao na njemu, tako da ne znam kakav je za spavanje. Bio je kod caleta u stanu, pa je kupio garnituru, a ovaj izbacio. Matori ima macku, ali nije zapisan sigurno. Kad sam ga doneo u garazu, usisao sam ga detaljno, ali je od tada proslo par meseci, tako da je verovatno prasnjav. Mozes da svratis i prilegnes ako hoces, pa ako ti odgovara, da ga nosis :)
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

bigbad86

Ma samo da je cist. Cale ti je stara skola pa pretpostavljam da nije divljao po njemu :P Kad ti odgovara da preuzmemo, cenim da bi slanje kurirskim sluzbama bilo skupo? Inace iz KG sam pa mora da dodjem po njega al svakako nisam odavno video neku rodbinu tu. De si ti?

lord_oblivion

©ta ima¹ od tih kuæi¹ta ?
Treba mi ¹to veæe :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Icemilutin

Citat: lord_oblivion poslato 28 Novembar, 2015, 21:06
©ta ima¹ od tih kuæi¹ta ?
Treba mi ¹to veæe :)

Stilgar se prvi javio za kucista, ali jos nije nista potvrdio. Obavesticu te ako se predomisli.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

UFF

Citat: Icemilutin poslato 28 Novembar, 2015, 20:37
Mozes da svratis i prilegnes ako hoces, pa ako ti odgovara, da ga nosis :)

[rofl]

patak91

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2015, 20:26
Pa onda nista. Mislim na kuce ili macke ako su ga upisale. Treba mi, hocu da ubacim kod drugarice u garsonjeru. Ona ima dve fotelje na rasklapanje koje je njen lud brat razjebao jer nema koga nije dovodio tu da jebe i kome sve nije davao da dodje tu da jebe. Sad kad ona zivi tu a on sve razjebao, samo radijator radi, sve ostalo pokrseno :) A ona student... A pravo da ti kazem spavao sam i ja tu par puta, bolje da sam spavao na patosu :P
Drugaricin brat pravio orgije, sve razjebo... Vi¹e ne zivi tu, nego samo drugarica jel?
Sad ti hoces da jebes na besplatnom krevetu, a? :D

Glava Dole

Eeee kakav ti je zivot, neko nema ni slobodan krevet za jebanje i dobije ga dzabe a meni zjape 2 kauca a nemam sta da jebem :D Kad ce neko da obesi oglas tipa "poklanjam visak drugaricu" :P

patak91

Jbg, ja imam ¹ta da jebem, imam i krevet, al je tolko veæ razjeban da bi radije jebao na podu ili u kucici za kerove xD

dani-dax

Kakvi su monitori? Treba mi jedan za garazu moj je kaput :-(