Glavni meni

Suzuki VX 800

Započeo davor.le, 25 Novembar, 2015, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davor.le
























Suzuki VX800, '93 god, 50 000 km,   cena 1500 evra

063/261/898

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


kuglica14

Hahaha  Opet MJAU MJAU

mali_zmaj

Ajde ti "djeèko" predstavi se u temi za predstavljanje da vidimo ko si,¹ta si,koliko ima¹ grla stoke,¹ume,njiva i oranica,pa da onda ne¹to prodajemo... A ne kao na buvljaku... ;)
jin-jang

Major

Deèki ovo je tema iz 2015godine..

mrle

ovaj kuglica pokrenuo sve teme iz starih oglasa...

mali_zmaj

a jess,vidi stvarno,nisam ni gledao datum,koja navlaku¹aaaaa....
jin-jang

jevta

Oterali ga sa bjb pa misli i ovde treba da nabije broj poruka za oglas [rofl]

UFF

Citat: mrle poslato 29 Septembar, 2017, 15:51
ovaj kuglica pokrenuo sve teme iz starih oglasa...

kuglica se na mene naljutio jos na blowjobu zbog nekog mog komentara u njegovom oglasu posle kog sam mu sjebao prodaju.. ako se uopste dobro secam (a ne secam se jer me zabole, elem nesto slicno je bilo)

ЯЭВОЛУТИОН

kuglica me maltretira sa svojim motorima vec skoro deset godina...ovog puta je prevazisao sebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne dirajte mi ko¹iju, breee... ;D

Major


kuglica14

Izvinjavam se nisam obratio pa¾nju na datum. :D

@mali_zmaj- Jbg ni ja nisam obratio pa¾nju hahaha
@ Jevta - Ne brini jevto ne prodajem ni¹ta, imam postove za oglas,a sa bjb sam oti¹ao jer mi se skurèilo da sve ¹to napi¹em neko obri¹e ako im ne odgovara ¹ta sa napisao.
@ UFF - Vidi UFF , verovatno si me pome¹ao sa nekim , jer koliko znam kad god smo se videli nismo imali nikakav problem, normalno smo prièali, da sam ne¹to imao da ti ka¾em rekao bih ti u lice. Tako da ¹to se mene tièe sve je ok.
@ ЯЭВОЛУТИОН - zavr¹avaj mi motor , oèu da odvalim. hahaha
@ Laziæ - hvala kom¹o

UFF

ma naravno da je ok samo si me pitao nesto tipa da li si ti meni komentarisao oglas a ja nisam mogao da se setim, ne mogu jos uvek ali mogu pivo da popijem  [cheers]

Lazic


Major