Glavni meni

Suzuki gsxr 600 k4

Započeo Manjovac_Kv, 10 Novembar, 2015, 23:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Manjovac_Kv

posto sam prodao moju hondu(cbr f3)  resih da se ponovim i to sa Suzukijem u pitanju je GSXR 600 k4 nisam mogo puno da izdrzim bez motora i nadjoh nesto sto mi odgovara...
Kad sam ga uzeo na satu je imao nekih 33000km po dolasku kuci motor sam odma odvezao u 3t moto racing balosava tu mu je zamenjen motor sekundarnih klapni posto je palio fi c28 zamenjeno ulje i filter, ulje u kocnicama..


Motor za sada radi lepo  stavljene nove gume Michelin novi zlatni did lanac i lancanici registrovan


motor izgleda ovako ima par esteckih nedostata ali jbg :)





























Istocen stari antifriz sipan novi nisotek g12



Kupio nove tegice i jedva voznja do Knica osta bez jednog nisam lepo zavio prvi dan :)







Za sad toliko za dalje u planu imam neke trakice silikonseke rucke i podesivi nosac tablice ali otom potom  [gsxr] [hello]
Zaboravih da napisem stavljen je nov KN filter vazduha ne mogu svega da se setim :)

Bori¹a

dogodine mozda i ja pokusam nesto sa istim ovim, samo sa belim felnama... to me odbija ali videcemo :D u zdravlju ga terao!

freepartyman

Lep motor,da se lepo navozas. Sad ce Borko da ti zavidi :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Manjovac_Kv

Hvala puno :) bele felne su samo na oko lepe sto se tice odrzavanja jedna voznja i haos :D

Andreja

Èestitam, lepo da te slu¾i :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Manjovac_Kv


Bori¹a

Citat: Manjovac_Kv poslato 10 Novembar, 2015, 23:07
Hvala puno :) bele felne su samo na oko lepe sto se tice odrzavanja jedna voznja i haos :D
zato i kazem... meni i lepse izgleda crna felna sa belom trakicom :D al sve zavisi koliko ce da me izadje pa mozda i ofarbam :D
a bas juce pricao freepartymanu o k4 :D

VR 46

Lep motor! Nek je sa srecom! :) Drugar je imao istu Suzanu i imao je isti problem sa motorom sekundarnih klapni,skinuo je i video da je u pitanju hladan lem,zavrsio je sve to sam i dinara ga nije kostalo,nadam se da je tvoj imao stvarno problem i da te nisu opeljesili za 100e :)
Twist of wrist!

Manjovac_Kv

Citat: VR 46 poslato 11 Novembar, 2015, 00:23
Lep motor! Nek je sa srecom! :) Drugar je imao istu Suzanu i imao je isti problem sa motorom sekundarnih klapni,skinuo je i video da je u pitanju hladan lem,zavrsio je sve to sam i dinara ga nije kostalo,nadam se da je tvoj imao stvarno problem i da te nisu opeljesili za 100e :)
Hvala puno :) citao sam po forumu bas o tome da im je boljka meni je bila zamena motorcica tog 30e polovan a nov kazu da je oko 100e i da se tesko nalala u ovu cenu mi je bila uracunata zamena ulja filtera i ulja u kocnicama tako da sam dobro proso :)

VR 46

Onda ok :) Cini mi se da mu je ostao neki akrap pa ako te nekad bude interesovalo da menjas javi se..pozz
Twist of wrist!

ljupche92

Taj podesivi nosac tablice cu ja da ti napravim  [panic] samo fiberku i busilicu da ponesem :D
Masina je puska,  [thumb_up] probao sam je :D
aj jos jednom ovde, U ZDRAVLJU DA TE SLUZI  [cheers] [cheers]

PS. Eno sam ja na jednoj slici  :o

evo jedna zajednicka :
[cheers] [cheers] [cheers]

viper

Lep motor! Nek je sa srecom!
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Poljanac92

Lep motor  [thumb_up] u zdravlju da te sluzi  :D [cheers]
Preticao sam i kad nisam morao :D

SSZGO

svidjaju mi se ove kilometraze :)

vozen tek 2750km godisnje :)

fabricki lanac se ne menja pre 40-50 hiljada km , moj ima 49000km i jos uvek nije za zamenu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

ja jedva da znam motor sa preko 35.000 u Srbiji... godi¹te nebitno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Manjovac_Kv

Hvala jos jednom svima :) nisam imao tu priliku i ko zna dal cu ikad da kupim nov motor pa da vidim kolko traju lanci gume itd... al sigurno da ga imam ne bi ostao na jednom motoru 50 000km to je u Srbiji vecnost jedino da se vozim po inostranstvu pa da nagruvam neku kilometrazu :)

SSZGO

pa ako imas najbolji motor na svetu nema potrebe da ga menjas ;)

a 50000 km bih odradio za dve ipo god da vozim samo motor jer prosecno predjem 20000km godisnje po gradu, 10 na motoru 10 u kolima...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ljupche92

 [samoubistvo]
Hvala Bogu sto sam obican smrtnik, i NEMAM  najbolji motor na svetu.
[cheers] [cheers] [cheers]

Manjovac_Kv

Citat: ljupche92 poslato 11 Novembar, 2015, 10:33
[samoubistvo]
Hvala Bogu sto sam obican smrtnik, i NEMAM  najbolji motor na svetu.
Mi smrtnici jedva predjemo 5000km za sezonu evo ove sam preso 1500 hahaha

Bori¹a

ja 6500 aaaaaaaa