Glavni meni

Srecom ostadoh ziv....

Započeo Charuga, 09 Novembar, 2015, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Prodje godina...ovako.....a moglo je i....onako....



banevuk

Leti vreme.Samo ti zna¹ kako ti je bilo.  [cheers] [cheers] [cheers]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Прошло је најгоре,брз опоравак и на лето нова кава!  [thumb_up] [cheers]
Twist of wrist!

srbac

Како је са опоравком, имаш ли проблема...

mali_zmaj

Javljaj kako ide oporavak..,kad se vracas na sedlo....,samo lagano...
jin-jang

Charuga

Ruka radi..mozda 30 procenata...kicma...boli...volja jaka...do leta nadam se vozicu nesto....pravo

mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

dok god postoji volja postoji i voznja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ni¹ta se nije promenilo, idemo dalje.


Charuga




evo dobih slicicu jednu....sa uvidjaja kada su pomerili motor...

Lazic


Major

Uzas.. dobro se zavrsilo to je najbitnije

castor

Èarugo, kakva je situacija sada? Bolje?
It's the ride that matters, not the bike…

Charuga

Vozim nekog Burgmana....trebalo je vremena da savladam strah...i sada imam frku od ovih sa strane sto se ubacuju...jbga....koga zmija ujede i gustera se boji....izmedju ostalog sad mi i 120 nesto mnogo brzo.... a nekada mi 170 prvom bilo...normalno....
I tako sam dosao do toga da trazim ozbiljan motor...opet...prednost  ima ZX10R... zajebana kurvetina...ali mi opako prirasla srcu....
Razum mi govori da uzmem nesto blaze sa boljim polozajem sedenja...itd...itd.... 54 godine se nabilo u dupe....rodjaci.... a mene izgleda opet uhvatio pubertet....
ili... R...ili.....  idem na plac da sadim vocke....

DebeliZmaj

Ni vockice nisu lose ... Al onda ces uzmes enduro za po vocnjaku ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: Charuga poslato 08 Jun, 2017, 00:33
Vozim nekog Burgmana....trebalo je vremena da savladam strah...i sada imam frku od ovih sa strane sto se ubacuju...jbga....koga zmija ujede i gustera se boji....izmedju ostalog sad mi i 120 nesto mnogo brzo.... a nekada mi 170 prvom bilo...normalno....
I tako sam dosao do toga da trazim ozbiljan motor...opet...prednost  ima ZX10R... zajebana kurvetina...ali mi opako prirasla srcu....
Razum mi govori da uzmem nesto blaze sa boljim polozajem sedenja...itd...itd.... 54 godine se nabilo u dupe....rodjaci.... a mene izgleda opet uhvatio pubertet....
ili... R...ili.....  idem na plac da sadim vocke....
A neki F ili S?

Lazic

Citat: Charuga poslato 08 Jun, 2017, 00:33
Vozim nekog Burgmana....trebalo je vremena da savladam strah...i sada imam frku od ovih sa strane sto se ubacuju...jbga....koga zmija ujede i gustera se boji....izmedju ostalog sad mi i 120 nesto mnogo brzo.... a nekada mi 170 prvom bilo...normalno....
I tako sam dosao do toga da trazim ozbiljan motor...opet...prednost  ima ZX10R... zajebana kurvetina...ali mi opako prirasla srcu....
Razum mi govori da uzmem nesto blaze sa boljim polozajem sedenja...itd...itd.... 54 godine se nabilo u dupe....rodjaci.... a mene izgleda opet uhvatio pubertet....
ili... R...ili.....  idem na plac da sadim vocke....
Veæi razlog za paniku bi bio da te proðe pubertet... ;D :-* Ili jo¹ gore kao zmaj da nikad nisi bio u pubertetu... Jaslice pa gerijatrija... :o ;D

johann

Retko zalazim na forume,
Poèeo sam da èitam tvoj putopis  za Maroko gde stalno pominje¹ povrede.
Rekoh garant ima tema o tome i kad sam proèitao da te polukru¾nim isekao neposredno pred tobom, nije bilo ¹anse da ga izbegne¹.

Sav sam se naje¾io kad sam proèitao ¹ta ti se desilo, jer sam ponovo u glavi pre¾iveo svoje sranje koje sam imao 12.06.2018.

Lazic

Uhhh bre obojica... Pretekli ste, to je najva¾nije...