Glavni meni

Laziæevo klepetalo na prodaju...

Započeo Lazic, 26 Oktobar, 2015, 12:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2017, 20:16
©ta sam menjao na kleo osim agregata? Jednom.
Jesi li imao neko vozilo, a da mu nisi menjao agregat?

megaidiot

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2017, 23:04
sad si nasao da menjas drzavu, paz da se sa 40+ ne bi prilagodjavao nekim drugima i ucio njiohov jezik i obicaje  [srednjiprst]
meni odlicno ide, naucio sam kod turaka da porucim 'ein durum ohne zwiebeln', ovim tempom cu za 10 godina znati da procitam i ceo racun za struju.

Hattrick

Ionako je sad u Evropi arapski univerzalni jezik buducnosti.  :)

Lazic

#103
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2017, 23:04

kakvo bolje sutra jbt ?

tome mozes da se nadas ko klinac a nas troje okorelih matoraca ceka samo gore sutra ili sahrana jbt
sad si nasao da menjas drzavu, paz da se sa 40+ ne bi prilagodjavao nekim drugima i ucio njiohov jezik i obicaje  [srednjiprst]
Boban oti¹ao sa 40+ pa se sna¹ao odlièno. Cela porodica se sna¹la odlièno... A ja sam jako prilagodljiv (èim ovde ¾ivim 43 godine), gde god da se naðem na du¾e od dan, odmah uèim jezik i obièaje...













Citat: Mil@n poslato 10 Decembar, 2017, 23:08
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2017, 20:16
©ta sam menjao na kleo osim agregata? Jednom.
Jesi li imao neko vozilo, a da mu nisi menjao agregat?

Da razmislim... ;D


Menjao na bubi (al' posle milion km), dve Askone prodao uoèi crkavanja agregata, na treæoj menjao glavu jer se raspala, Kadeta kupio i prodao sa sjebanim, na Hondi ga Uragan delimièno sa'ranio 30.000 posle mene, na Pikasu ga ja sjebao nepa¾njom... Na jednoj Askoni ga sjebao krajnje nenamerno, noæili ¾enina sestra, ortak, kuèe i ja na Zlatiboru, te noæi zavejalo, u nekom trenutku puklo prelivno crevo, radio bez vode oko 3 sata, bez ga¹enja mu nalio vodu od par stepeni pravo iz potoka pored u hladnjak, nastavili ka moru.. :o :D Prestao da dimi posle 10 km... ;D
Dodu¹e veæ bila pre¹la oko 500.000 do tada, sa par osve¾enja usput, posle toga pre¹la jo¹ 50.000 dok nije postalo muèenje d'upali u sred leta... A i tad je radila ok kad uspe d'upali... :o ;D


Jebiga, kad ceo ¾ivot vozim le¹eve sa 200-500.000... ;D Na Omegama nisam sjebao ni na Hondi...


edit:
Askone i kadeta prodao drugaru automehanièaru, znao je ¹ta kupuje i odmah sreðivao... ;D

Mil@n

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 00:52
... Na jednoj Askoni ga sjebao krajnje nenamerno, noæili ¾enina sestra, ortak, kuèe i ja na Zlatiboru, te noæi zavejalo, u nekom trenutku puklo prelivno crevo, radio bez vode oko 3 sata, bez ga¹enja mu nalio vodu od par stepeni pravo iz potoka pored u hladnjak, nastavili ka moru.. :o :D Prestao da dimi posle 10 km... ;D


Jbt,skoro k'o u filmu black cadillac  ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 00:52
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2017, 23:04

kakvo bolje sutra jbt ?

tome mozes da se nadas ko klinac a nas troje okorelih matoraca ceka samo gore sutra ili sahrana jbt
sad si nasao da menjas drzavu, paz da se sa 40+ ne bi prilagodjavao nekim drugima i ucio njiohov jezik i obicaje  [srednjiprst]
Boban oti¹ao sa 40+ pa se sna¹ao odlièno. Cela porodica se sna¹la odlièno... A ja sam jako prilagodljiv (èim ovde ¾ivim 43 godine), gde god da se naðem na du¾e od dan, odmah uèim jezik i obièaje...













Citat: Mil@n poslato 10 Decembar, 2017, 23:08
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2017, 20:16
©ta sam menjao na kleo osim agregata? Jednom.
Jesi li imao neko vozilo, a da mu nisi menjao agregat?

Da razmislim... ;D


Menjao na bubi (al' posle milion km), dve Askone prodao uoèi crkavanja agregata, na treæoj menjao glavu jer se raspala, Kadeta kupio i prodao sa sjebanim, na Hondi ga Uragan delimièno sa'ranio 30.000 posle mene, na Pikasu ga ja sjebao nepa¾njom... Na jednoj Askoni ga sjebao krajnje nenamerno, noæili ¾enina sestra, ortak, kuèe i ja na Zlatiboru, te noæi zavejalo, u nekom trenutku puklo prelivno crevo, radio bez vode oko 3 sata, bez ga¹enja mu nalio vodu od par stepeni pravo iz potoka pored u hladnjak, nastavili ka moru.. :o :D Prestao da dimi posle 10 km... ;D
Dodu¹e veæ bila pre¹la oko 500.000 do tada, sa par osve¾enja usput, posle toga pre¹la jo¹ 50.000 dok nije postalo muèenje d'upali u sred leta... A i tad je radila ok kad uspe d'upali... :o ;D


Jebiga, kad ceo ¾ivot vozim le¹eve sa 200-500.000... ;D Na Omegama nisam sjebao ni na Hondi...


edit:
Askone i kadeta prodao drugaru automehanièaru, znao je ¹ta kupuje i odmah sreðivao... ;D
ovo si ti trebo da vozis pa cik da te vidim da joj ne zamenis ulje i vodu ne dolijes ljubi je Lazic :)





UFF

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 00:52
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2017, 23:04

kakvo bolje sutra jbt ?

tome mozes da se nadas ko klinac a nas troje okorelih matoraca ceka samo gore sutra ili sahrana jbt
sad si nasao da menjas drzavu, paz da se sa 40+ ne bi prilagodjavao nekim drugima i ucio njiohov jezik i obicaje  [srednjiprst]
Boban oti¹ao sa 40+ pa se sna¹ao odlièno. Cela porodica se sna¹la odlièno... A ja sam jako prilagodljiv (èim ovde ¾ivim 43 godine), gde god da se naðem na du¾e od dan, odmah uèim jezik i obièaje...

pa u pravu si, serem i ja sve se moze kad se hoce, samo je stvar u tome sto ja vise nisam voljan za takve akcije

Lazic

Ma nisam ni ja ne¹to voljan, na¹a neizvesnost je na vagi sa neizvesno¹æu odlaska u nepoznato... Treba prodati stan, juriti vize, sme¹taj, ¹kole. Posle se kuæiti od nule... Boban je imao i dosta sreæe...



@Stilgar:
Jeb'la te Kristina, ti je vozi, ¹to ja ???  ;D

megaidiot


Lazic

A od izdavanja bi skupio pare da odem, ali sutra... Jedino da tra¾im godinu dana unapred a ni to nije nikakva kinta...

megaidiot

jasno, samo ne treba ostati bez backupa, evo sad postoji mala mogucnost da mi ne produze vizu jer se nisam integrisao tj. nemam papir da znam jezik jer ga ne znam. u principu me zabole jer sam 'deficitna radna snaga' i u plusu sam i da se vratim sutra, ali da nemam gde da se vratim imao bi logisticki problem.
e da, jel neko oce proda a2 njemacki certifikat a da je priznat svuda? [rofl]

Boban_m

Lazicu evo Zippa Cope vec ima frku kako sad da se odvikne odavde i vrati u zimski Bg ;D

Hattrick

Citat: megaidiot poslato 11 Decembar, 2017, 21:17
jel neko oce proda a2 njemacki certifikat a da je priznat svuda? [rofl]

To zavrsi sa Turcima, imaju kombinaciju u svim Germanijama za to.

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 20:58
Ma nisam ni ja ne¹to voljan, na¹a neizvesnost je na vagi sa neizvesno¹æu odlaska u nepoznato... Treba prodati stan, juriti vize, sme¹taj, ¹kole. Posle se kuæiti od nule... Boban je imao i dosta sreæe...

Prizeni se za neku situiranu raspustaljku po Svici, one imaju najjacu nostalgiju ka rodnoj grudi. Resis sve jednim udarcem. Vec tri ortaka se poudavase tamo :D

FANTOM

   E to zvuci vec kao interesantna opcija za mene :D . Setacu i Klausa ko Ckalja ako treba ... AL snajka ne sme da bude starija od 35  [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh] [cheers]

aæimo

Zato sto bi te ove od 40+ razjebale ko Lazic kadett-a.

UFF


stilgar

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 20:58
Ma nisam ni ja ne¹to voljan, na¹a neizvesnost je na vagi sa neizvesno¹æu odlaska u nepoznato... Treba prodati stan, juriti vize, sme¹taj, ¹kole. Posle se kuæiti od nule... Boban je imao i dosta sreæe...



@Stilgar:
Jeb'la te Kristina, ti je vozi, ¹to ja ???  ;D
pa da naucis da vozis a da ne menjas agregat :) ne bi joj se svidelo :)

Ostoja

Zapretila je moja gospoD¾a da ne dirate Laziæa....
Po mom iskustvu, trebalo bije poslu¹ati...

[neampojma] [neampojma]


Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

megaidiot

Citat: Hattrick poslato 11 Decembar, 2017, 23:01
Citat: megaidiot poslato 11 Decembar, 2017, 21:17
jel neko oce proda a2 njemacki certifikat a da je priznat svuda? [rofl]
To zavrsi sa Turcima, imaju kombinaciju u svim Germanijama za to.
dokurca, znaci prvo turski da ucim.