Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Manje gasa, manje gasa... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 17 Decembar, 2017, 12:48
Drugar ima Joshimuru, koju je hteo da stavi cim je kupio ovaj motor, jer mu je lonac bio jako ruzan, ali se sad necka...prija mu za promenu da mu se motor ne dere za sve parice...ne umara ga pri duzim duzim voznjama:)


ti onog penzionera nazivas drugarom...ccccc....jel igrate sah u parku vikendom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ana nije mnogo mlaða od tebe, ¹ta si oèekivao? :D :D :D

navajo

Kupila sam Uno karte da ga naucim...sah mi je malo dosadio 😂😂😂

ЯЭВОЛУТИОН

briskule da ga naucis...a ima kod njega tamo i staza za balote......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ride It Like You Stole It

navajo

Citam mu, a on se samo smeska i ne reaguje na provokacije 😂😂😂

El Jefe


О свему на 0628083028.
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Lepota od motora..skini mu te nosace kofera, a ovi sa malim kitama nek gledaju ove 25o kineze.. to je isto ..skoro :D

bigbad86

Njemu bas trebaju koferi, ovo je motor za drum a ne za do kafica i od kafica.

El Jefe


О свему на 0628083028.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

fuel injection  :o

ma dal je moguce?

El Jefe

Овога ми крста....
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Три године на огласима?
Јел ико пито, био?
Не може рај на земљи.

DUKE Vuk

Vjerovatno ne.
Onaj ko bi progutao cjenu, pozvao i do¹ao da vidi, taj bi ovu motorèinu sigurno i kupio.
Takav motor se ne bi tri godine zadr¾ao u oglasima.

Flojd

To je motor za dosta uzak krug zaljubljenika u koje spadam i ja. Zato se te¹ko prodaje bez obzira na fenomenalne karakteristike i vanvremenski dizajn...

El Jefe

За три године једна муштерија која није имала пара. Рачунам на Флојда, прича се да се обогатио тргујући сиром.
Друштво за заштиту од животиња

Flojd

He he he... Vidi Hefe, istina, nikad mi fri¾ider nije bez bar 5-6 kila starog prevrelog sa Pe¹tera! A u lovi te¹ko da sam se obogatio, morao bih neèim drugim bele boje da trgujem...

Bajk ti pratim na oglasu veæ godinama kao veliki po¹tovalac i ljubitelj tog modela. I dok je Feelgod prodavao svoj, pa i onaj novosaðanin ¹to je prodavao Lukaèevu Suzanu a posle pazario GS-a 1150, nju¹kao sam svaki èas.  Bio je na prodaju na Novom Beogradu i onaj biv¹i Rendijev. Ode negde na Banovo Brdo. Ima ga i jedan momak sa Doræola, jedini vlasnik, pazario ga novog, 2002-go, plavo-beli sa 2 topa pozadi. Prestao da ga vozi, dobio klince, game over.

E, pa ja strpljivo èekam ba¹ taj primerak. Eventualno, neki Special Edition ili Final Edition u plavo-beloj kolor ¹emi.

 

El Jefe

Филипов и онај из Новог Сада је исти мотор, купљен од Гагија у Балосави и препродат. Мотор од покојног Рендија је требао остати у кући. А најређа је црвено црна колор варијанта
Друштво за заштиту од животиња

Flojd

#139
Taèno, koliko se seæam prièe to je Lukaè prodao pa kupio nazad pa ponovo prodao. Gagi je tu bio jedna ruka. A kad je Rendi oti¹ao, æera je krenula da rasprodaje ¹talu...Bio je i jedan u ©apcu pre 7-8 godina, ne znam gde je taj zavr¹io.

Jel na ovu kolor ¹emu misli¹?