Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Master Z-ed

Proma¹io sam kombi. 3,2,1, zadnja i proma¹aj.

Lazic

Samo mi je jednom pukao koèioni vod. Na kolima, zamalo ubih nekog èièu u Jugu prilikom izlaska na autoput. Nisam ga jako udario ali ga skoro poslao pred golfa koji je i¹ao 120...

UFF

Citat: Master Z-ed poslato 24 April, 2017, 14:09
U svakom sluèaju prièa za 300 nakucanih motora u Ni¹u je istinita i bez toga da je motor kupljen u Srbiji nema vi¹e trgovine za mene.

hajde da se ponovim, mozda nisi procitao prvi put

Citat: UFF poslato 23 April, 2017, 16:27
Citat: Master Z-ed poslato 23 April, 2017, 14:32
ja sam meni uzeo motor koji ima kopiju jci-a na ime kupca, prvi i jedini vlasnik, servisna knjiga itd.
i nikad vi¹e neæu uzeti motor koji ovo sve nema.

evo npr sledeci scenario:

kupi neko nov motor kod nas iz salona, padne u krivini, motor se isprevrce, zapali i izgori ili se jednostavno sve izlomi na njemu da se ne moze ispraviti a ne isplati kupovati delove, sta ce onda da radi?

pa kupi stranca i prekuca ga naravno

i onda kad mu dosadi stavi ga u oglas a ti dodjes naivan i kupis ga jer je SIGURNO regularan jer je kupljen kod nas i imao je samo jednog vlasnika jel da? :D  

kao da je to neka garancija, vidis da nije

Master Z-ed

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 22:15
Samo mi je jednom pukao koèioni vod. Na kolima, zamalo ubih nekog èièu u Jugu prilikom izlaska na autoput. Nisam ga jako udario ali ga skoro poslao pred golfa koji je i¹ao 120...
Ja sam sreæom bio na Mirijevcu pa je bilo mesta da mimoiðem kombi, ali vrlo nelagodan oseæaj kad sazna¹ da nema¹ prednju koènicu a zadnju nisi koristio odavno.
Veæ sam zamislio sliku sebe na kombiju, fleka od 115kg., zalepljena za zadnja vrata.
[slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

Master Z-ed

Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 02:34
Citat: Master Z-ed poslato 24 April, 2017, 14:09
U svakom sluèaju prièa za 300 nakucanih motora u Ni¹u je istinita i bez toga da je motor kupljen u Srbiji nema vi¹e trgovine za mene.

hajde da se ponovim, mozda nisi procitao prvi put

Citat: UFF poslato 23 April, 2017, 16:27
Citat: Master Z-ed poslato 23 April, 2017, 14:32
ja sam meni uzeo motor koji ima kopiju jci-a na ime kupca, prvi i jedini vlasnik, servisna knjiga itd.
i nikad vi¹e neæu uzeti motor koji ovo sve nema.

evo npr sledeci scenario:

kupi neko nov motor kod nas iz salona, padne u krivini, motor se isprevrce, zapali i izgori ili se jednostavno sve izlomi na njemu da se ne moze ispraviti a ne isplati kupovati delove, sta ce onda da radi?

pa kupi stranca i prekuca ga naravno

i onda kad mu dosadi stavi ga u oglas a ti dodjes naivan i kupis ga jer je SIGURNO regularan jer je kupljen kod nas i imao je samo jednog vlasnika jel da? :D   

kao da je to neka garancija, vidis da nije

A vidi garancije tu nema samo je u mnogome smanjena verovatnoæa da je kraden.
Dok sam bio u Komnenoviæu tamo su redovno iz 29tog dovozili automobile na masakriranje.
Tako sam i upoznao veæinu tih likova koji se bave sa pronala¾enjem kradenih automobila, kakvih tu sve prièa ima to je katastrofa. Od mo¾da pedesetak vozila samo je jedan bio stvarno dobro uraðen da ga nije moglo provaliti i da su nekoliko majstora ostali zateèeni kada se ispod ploèice na ¹asiji pojavila druga ploèica.
Tako da nije nemoguæe ali verovatnoæa je u mnogome smanjena da je motor kraden ako postoje papiriæi, i u takvom sluèaju ti ostane jedino nada da nisi ba¹ toliki baksuz.
S obzirom da je Srbija malo selo, malo se raspita¹ èuje¹ ¹ta ko ima da ka¾e iz tog mesta, jbg kafana je uvek najbolje mesto za saznati sve potrebne i nepotrebne informacije posebno u manjim gradovima i selima, provoza¹ se popodne, vidi¹ koja je kafana polu puna tu su lokalni d¾abalebaro¹i koji znaju sve i o svemu, poèasti¹ turu piæa i odmah su svi dobro raspolo¾eni za razgovor. Pa ¹ta ti bog da.
Veæ ono drugi, treæi peti deseti vlasnik, tu si aminovan…. samo talija ti poma¾e i ni¹ta vi¹e.
Najbolje bi bilo kada bi svako od nas mogao da kupi nov motor ali ¾ivimo u pogre¹nom veku ili veku uroka, poroka, sujeverja isl. Kada stignemo u 20 vek sve æe se to promeniti na malo bolje, samo jo¹ da izmisle horoskop da vidim za¹to taj retardirani merkur u 12 kuæi mi pravi tolika sra… ove godine..

Kostić

i onda doðe¹ i palamudi¹, kako neko treba da se ubije da ne zgazi dete, a vozi¹ neispravan motor i ne vodi¹ brigu o koènicama. plus ne ume¹ da koristi¹ zadnju, jer odavno nisi njom koèio.... ;D

ja odo danas da vozim unuka na motoru, ima tri dana starosti. juriæemo neke ribe, lep je dan :)

Kostić

zadnja koènica je Majka svih spasenih situacija....

megaidiot


Lazic

Realno sa koènicama na kleu ne bi mogao da stanem bez zadnje... ;D

El Jefe

Регистрован до 9. Маја 2018. Урађен сервис.
За 4500е
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

И даље продајем шпорет.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Ne rece mi da je tako dobar!!  Uh,ovo je naked!!
jin-jang

navajo

Debela bi momentalno ostavila jadnog Djolenceta kad bi videla taj tvoj sporet...leeeeeeep

DebeliZmaj

Citat: navajo poslato 16 Jun, 2017, 23:50
Debela bi momentalno ostavila jadnog Djolenceta kad bi videla taj tvoj sporet...leeeeeeep

ako vredno budesh radila ......
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Шпорет на продају.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Vozila par puta Radedov sporet....ufffff...ide kao zmaj!!!

Em lep, em leti :)

Vuce iz koje god brzine kao lud :)

Hurricane

Citat: navajo poslato 22 Novembar, 2017, 13:40
Vozila par puta Radedov sporet....ufffff...ide kao zmaj!!!

Em lep, em leti :)

Vuce iz koje god brzine kao lud :)


...nemoj majke ti da leti, pu pu  :-*

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl]

To samo oni od 750 kuba izgleda lete...ovi znaju da mogu pa nece [rofl]

Master Z-ed

Daj okaèi jo¹ neke slike ono 50 tak komada iz svih uglova.