Glavni meni

Padovi - kako preziveti

Započeo Dusan Silni, 08 Oktobar, 2015, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

budite normalni, igranke sa ovim bestragijama nisu naivne. ¾ivot je lep. [flashing]








image upload without registration

mali_zmaj

Uz duzno postovanje Kole,stariji si i imas vise km u dupetu,al jebem te blentava,popusti malo sa zajebancijama i uzivaj u motoru..mene bi to do sada smorilo,i batalio bih sve..,al to je tvoj fazon jebiga,teraj...,ja znam da ja ne bih..,trkanje u sorcu i majcici kratkih rukava po nekoj smrad cestici...
jin-jang

Glava Dole

Majici? Kakvoj majci? Samo sorc i ja i on ;D

lord_oblivion

Dobro je da nije potrefio u koprive. Mo¾da bi se i smirio na neko vreme.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Sta je to ironija? -kad kole kaze budite normalni ;D

Kostić

jebemli ti lebac, reko sam ti da se provozamo po offu a ne da jurca¹ gore. tri stresa sam dobio zbog tebe gore. i sreæa da sam ja pao, jer da si ti pao, meni bi ostalo samo da se ubijem. smanji gas i budi normalan. ve¹tine se ne stièu brzinom. no dobro, kad poraste¹ svatiæe¹.

Glava Dole

Pa vozi svoju voznju, znas svoja ogranicenja... ti me preteknes, prasina mi ide u oci ja odma pustam gas npr, ne pratim te kao da mi glava zavisi od toga :D Plus imao si ceo nasip da se zaustavis lagano, ne mora u mestu... serem i ja, ja sam pao duplo gluplje, umesto da sacekam da se ti popnes pa krenem desnom stranom putanje koja je ravna ja krenuo levo, poce motor da leluja, reko da stanem i zadrzim ga pa krenem polako dok se pridrzavam nogama al jedva da sam i mogao da dohvatim zemlju prstima i ode ko u fail klipovima :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Cuti samo kad retrovizoru nije nista, dan pre toga ga montirao posle godinu dana osvrtanja iza ramena :D A kostin vec bio sjeban, kad radi uradi sve taman :D

Andreja

©to je najgore, mo¾da pajser ne bi pao ni prvi put da je imao normalnu gumu napred... Bem ga blesava.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja sve ne¹to mislim, da nije do gume. onomad sam se popeo na prednji, kad je onaj magarac iseko ulicu da ga ne udarim i nisam pao. posle padnem dva puta u sedam dana... pregledaæu koènice, mada su bile nove. i koèio je bez gre¹ke na jaèe. sad odjednom ovo. ne znam.

Lazic

Asfalt na nasipu je 50 godina star... Bar 30-40...

VR 46

Асфалт млађи од Костине предње гуме?
Twist of wrist!

Kostić

pa ono, jeste star ko biblija, plus 35 c, vruæe, kliza gladak asfalt ko led. al ja nisam naglo nabo koènicu, to mi nije jasno. nije ovo bila situacija iz saobraæaja da be¾im i slièno... plus nisam ni jurio malog, i¹o iza njega i dr¾o palèeve da se ne otrese konj. vobluje mu ona kanta samo tako... jedino, ako nije do vilju¹ke, mali je hod, tvrd je ko kamen. kad je neravno, vobluje ko na trkama ttea. to mo¾e da bude uz vruæinu...

Stefano-89

Citat: kosta66 poslato 06 Jul, 2016, 22:53
nedavno, kad sam se vraæao od nigdea, idem nekih 80 avalom, negde pre bi¹keta blaga krivina, malo nepregledna, izlazim iz nje, a auto na sred puta u mojoj traci. krenuo èovek da se uljuèi njegovo levo. nabodem obe, dupe zaigra, udar je siguran, al èovek valjda svatio da idem u njegov zadnji toèak i gas, izaðe, ja oma¹i.

brzina od 80 na sat po avali je dovoljno dobra da se èovek lepo ubije. iako su krivine duge i brze, nikad ne zna¹ ¹ta te vreba iza æo¹ka. ja sam imo po metra sreæe ovaj put.
evo kako je moj Tomos prosao na Avali dao burazeru a on dao drugu i sjebali mi motor sreca nista strasno njima :D ! No longer available

eclipse4

i sto na kraju snimka ker?

Stefano-89

Citat: eclipse4 poslato 24 Jul, 2016, 22:21
i sto na kraju snimka ker?
To sam bio ja kad sam video na sta lici motor :D

Lazic


mt:s

Iz mog iskustva... prilikom pada, onog momenta kad napusti¹ motor vi¹e ni¹ta ne zavisi od tebe. Sve ide po inerciji i ne mo¾e da se kontroli¹e.

Slaninar

Citat: mt:s poslato 10 Avgust, 2016, 15:54
Iz mog iskustva... prilikom pada, onog momenta kad napusti¹ motor vi¹e ni¹ta ne zavisi od tebe. Sve ide po inerciji i ne mo¾e da se kontroli¹e.

Da ne ureknem sad, ali ja znam da padam i mislim da zavisi i od vozaèa posle ¹ta se de¹ava. Ako ispru¾i¹ ruku pravo na stranu - ode kljuèna kost. Ako savije¹, uradi¹ upijaè, veæa ¹ansa da ne pukne. I tako dalje...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen