Glavni meni

Padovi - kako preziveti

Započeo Dusan Silni, 08 Oktobar, 2015, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ovo je tipican odgovor sa bjb :D :D

Radanovic

Citat: max89 poslato 11 Oktobar, 2015, 17:05
mislim da je jako bitno izuzetno postovati znakove na putu narocito znakove upozorenja ako je put nepoznat, isto tako vracati se nazad istim putem ako se preferira brza voznja. rupcaga, kamenja, blata kolko volis. Bezbroj je mogucnosti da se padne uvek i svuda. Najbitnija je koncentracija i ,,pamet u glavu''. Razmisljati 3 koraka unapred i korisno je poznavati mogucnosti svog motora.


freepartyman

Kako izgledaju ti znakovi?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

tako ja gledo u znakove pa o¹i¹ao èoveku krompir sautom negde kod pojata. stavili znak u sred krivine, jedva sam ga proma¹io. uz ¹i¹anje sam mu malo i izoro krompir da se ne muèi da vadi ;D

Grof


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: max89 poslato 11 Oktobar, 2015, 17:05
mislim da je jako bitno izuzetno postovati znakove na putu narocito znakove upozorenja ako je put nepoznat, isto tako vracati se nazad istim putem ako se preferira brza voznja. rupcaga, kamenja, blata kolko volis. Bezbroj je mogucnosti da se padne uvek i svuda. Najbitnija je koncentracija i ,,pamet u glavu''. Razmisljati 3 koraka unapred i korisno je poznavati mogucnosti svog motora.

ja se vise plasim poznatih puteva....svaki put me na poznatom putu nesto iznenadi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Ja se nedavno skoro spicko u svojoj rodjenoj ulici 200m od kuce, izleti mi covek, nije se gnjavio da prvo pogleda, nego tek kad je bio skoro na sred puta onda me video...i jos ona iznenadjena faca kao "otkud ti tu"....  saban...  [ljutko]
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

nedavno, kad sam se vraæao od nigdea, idem nekih 80 avalom, negde pre bi¹keta blaga krivina, malo nepregledna, izlazim iz nje, a auto na sred puta u mojoj traci. krenuo èovek da se uljuèi njegovo levo. nabodem obe, dupe zaigra, udar je siguran, al èovek valjda svatio da idem u njegov zadnji toèak i gas, izaðe, ja oma¹i.

brzina od 80 na sat po avali je dovoljno dobra da se èovek lepo ubije. iako su krivine duge i brze, nikad ne zna¹ ¹ta te vreba iza æo¹ka. ja sam imo po metra sreæe ovaj put.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 06 Jul, 2016, 22:53
ja sam imo po metra sreæe ovaj put.

koliko sam ja ukapirao svaki put ne "ovaj put"

Kostić

jebiga, valjda imam sreæe. par dana pre toga ispred roðene stare zgrade sam se digo na prednji. kum bora i¹o iza mene i stiso zube uz ono - gotov je. toliko sam se streso da sam udario èoveka kroz prozor. savr¹eno krivog majmuna za volanom. dva dana sam se treso od straha i nisam mogo da se opasuljim.  i to je bio ovaj put.

mali_zmaj

Najvise se bojim drugih ucesnika u saobracaju,eto!! Sam sam dovoljno zreo i ne rizikujem bas vise,samo sigurna preticanja,ne guram se po sredini trake izmedju dva auta,itd,itd.., i da oprema mama!! Cesto znam u sorcu da odvezem motor do garaze,jedva da ima tri kilometra,ne osjecam se bas sjajno!!!
Samo toliko od mene... Pamet u glavu!!
jin-jang

Kostić

par dane pre me èovek sa golfmo izgurao van puta. krenem da obilazim golfa, dam migavac i kad sam mu do¹o u vrata, on cim levo i u preticanje.obriso sam mu kolenom pra¹inu s vrata i izleteo s puta, nekako ukoèio vratio se na put, stigo ga stao ispred i pizo ga jel ima ogledalo. ka¾e nisam te video. mrtav ladan ko boza. jo¹ se smeje, a u autu tri ¾ene. do¹lo mi je da ga nabodem kacigom, al sam bio priseban. al jednog dana, ako nekoga ne budem izbo ¹rafcigerom, pa ja ne znam. previ¹e je budala u saobraæaju. brzine su tu negde od 60 do 80. znaèe bez nekog besnog teranja motora pa da ka¾em eto i ja sa mbudala.

Lazic

@Mali zmaj:
Ne gura¹ se po sredini trake, izmeðu dva auta, itd, itd... ??? :o Za koji moj vozi¹ motor... ??? :P :-*

zagadjenje

Citat: kosta66 poslato 06 Jul, 2016, 23:35
ka¾e nisam te video. mrtav ladan ko boza. jo¹ se smeje, a u autu tri ¾ene. do¹lo mi je da ga nabodem kacigom, al sam bio priseban.

Kakva bre prisebnost?! Prisebnost je da olupa¹ lika ko kantu! Ba¹ zto ¹to su ¾ene tu. I jo¹ usput mu se naèestitava¹ mile nove godine, stavlja¹ njegove ¾ene u tvoju situaciju, ma usere¹ mu se u ¾ivot. I onda ti ladan ko boza sedne¹ na motor i ode¹ dalje.
Mada mo¾da tu ima ono do mladosti i kondicije. Serem i ja, ne treba praviti sranja, ali opet......
Tjuning bud¾ing

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2016, 00:42
@Mali zmaj:
Ne gura¹ se po sredini trake, izmeðu dva auta, itd, itd... ??? :o Za koji moj vozi¹ motor... ??? :P :-*
Ne provlaci se na semaforu, vozi kao da je u auto skoli... mi pizdeli 😂
Pokusali da mu objasnimo da je manje bezbedno da stoji iza kola, da ako neko ne ukoci postaje pljeskavica izmedju dva auta... jok...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Ja bi se kolima provlaèio kad bi moglo... ;D Kad ne sednem u auto nedeljama, obavezno krenem u provlaèenje kao motorom... :o ;D

Andreja

Hoæe¹ da kupi¹ Peglu? Opu¹teno staje izmeðu dve trake :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

..nije fora kad je opusteno  [balavi]

Andreja

Hoæe¹ da kupi¹ Peglu i vozi¹ u kontra smeru izmeðu dve trake?  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D